Telefonum açılmıyor

abj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
samsung s4 mini telefonuma google playdan fruit ninja oyunun indirdim oyunun yüklenmesiyle telefon kapandı ne yaptıysam açılmadı?

çözüm yolu bilen var mı?

abj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hata almıyorum direk telefon sanki power tusuna basıp kapamısım gibi kapandı sonra bir daha acılmadı sarja falan da taktım sarj olmuyor kapandıgında samsung logosu falanda cıkmadı

Oğuzhan Kalkan

Asistan
Reaksiyon puanı
28
bir teknik servise göstermende yarar var büyük ihtimal donanımsal bir sorun

sarper.arıkan

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba
benzer bir hata S6 üzerinde başımıza geldi.

Yapılması gereken ön deneme.
1.Güç tuşu, ses artırma tuşu ve ana ekran tuşuna basmanız olacaktır.
2.Çıkan ekran, eğer ki çıkar ise, recovery ekranıdır.
3.Seçenekler arasında, aşağı ses kısma tuşuyla ilerleyip, onay vermek için güç tuşunu kullanınız. Bu noktada geleceğiniz seçenek, clear all user data.
4.Tekrar recovery ekranına düştüğünüzde ise, reboot system seçeneğine ses tuşlarıyla gelip, güç tuşuyla onaylayınız.

Yukarıda dile getirdiğim gibi bu ekran çıkarsa tüm işlemleri yapabilirsiniz. Aksi taktirde, sisteminizde anakart problemi oluşmuş demektir.

abj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba
benzer bir hata S6 üzerinde başımıza geldi.

Yapılması gereken ön deneme.
1.Güç tuşu, ses artırma tuşu ve ana ekran tuşuna basmanız olacaktır.
2.Çıkan ekran, eğer ki çıkar ise, recovery ekranıdır.
3.Seçenekler arasında, aşağı ses kısma tuşuyla ilerleyip, onay vermek için güç tuşunu kullanınız. Bu noktada geleceğiniz seçenek, clear all user data.
4.Tekrar recovery ekranına düştüğünüzde ise, reboot system seçeneğine ses tuşlarıyla gelip, güç tuşuyla onaylayınız.

Yukarıda dile getirdiğim gibi bu ekran çıkarsa tüm işlemleri yapabilirsiniz. Aksi taktirde, sisteminizde anakart problemi oluşmuş demektir.
söylediğiniz işlemi yapmıstım ama telefon tepki göstermedi, vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Metinxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayara taktığında bi tepki alıyor musun

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anakartı yanmış olabilir veya açılmasına neden olabilecek içindeki herhangi bir parçası da yanmış olabilir ömrü bitmiştir bilemezsin tamircinin iyi olması lazım.