Telefonum açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Modeline göre değişebilir.. Ama yinede sen şansını zorla belki garanti kapsamına alabilirler , yada uygun fiyat verebilirler..
İnşallah öyle de olur.

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garantiye gireceğini hiç sanmıyorum zaten telefon fransız romunda şuan onu da değiştirmek istemiyorum 50 liranın üstünde fiyat çıkarmazsa tamir ettiririm yoksa kemarasız kullancam

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
50 TL yi muhakkak geçer, ama yinede hayırlısı diyelim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung 5233 telefonu açarken download yazısı çıkıyor ve öylece donup kalıyor yardımınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürker

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar acıl bataryayı cıkarmak zorunda kaldım cıkardım tekrar taktım acılmadı sora sarja taktım yıne acılmadı sora acma tusuna faln bastım NOKIA yazısı cıktı sonra 1-2 dakka sonr oda gıtıı bepbeyaz bi ekra kapladı ve acılmyo ne apmam gerekıyo ? acıl teaşakkurler sımdıden :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonda açılmıyor markası wentto ne yapıcam ilk önce telefonumun dokunmatiği bozuldu yaptırmaya goturdum takmışlar ama telefon açılmıyormuş geri yolladılar şarja taktım olmuyor ne yapacağım ???

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Benim telefonda açılmıyor markası wentto ne yapıcam ilk önce telefonumun dokunmatiği bozuldu yaptırmaya goturdum takmışlar ama telefon açılmıyormuş geri yolladılar şarja taktım olmuyor ne yapacağım ???

tekrar onlara geri verin... açılmıyor deyin.. Ne demek telefon açılmıyormuş tamirci değil miymiş.?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonum Dİgiphone E711s Telefon acılıyo hemen geri kapanıyo 1 kac kere denedim olmadı şimdi deniyorum hiç acılmıyo yarım lütfen ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumundan öyle bir sorunu var değiştirmelimiyim bataryasını yada başka türlü çözebilirmiyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım varr :( telefonum nokia x2 resimlere girdim dondu artık açılmıyor yardımcı olun lütfen :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar nokıa asha 203 kapandı açılmıyor sizce servisinde açılırmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar nokıa 203 kapandı açılmıyor garanti açabilirmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon samsung E2350 sarza takıyorum biraz bekliyorum sonra açmaya çalışıyorum olmuyor... :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum yazan arkadaşınki gibi oldu ama açamıyorum. yardımcı olur musunuz

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
arkadaşlar telefonum Dİgiphone E711s Telefon acılıyo hemen geri kapanıyo 1 kac kere denedim olmadı şimdi deniyorum hiç acılmıyo yarım lütfen ?

5 tl ye yazılımını yeniden yükliyebilirim

benim telefonumundan öyle bir sorunu var değiştirmelimiyim bataryasını yada başka türlü çözebilirmiyim

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım varr :( telefonum nokia x2 resimlere girdim dondu artık açılmıyor yardımcı olun lütfen :( :(

ya arkadaşlar nokıa asha 203 kapandı açılmıyor sizce servisinde açılırmı

arkadaşlar nokıa 203 kapandı açılmıyor garanti açabilirmi

telefonum yazan arkadaşınki gibi oldu ama açamıyorum. yardımcı olur musunuz

Beyler Servise gönderin !

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
benimde Lg L5 kullanıyorum ama bende bu sorunlar olmadı arada telefon kilitleniyor ekrana basamıyorum neden olabilir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia 6300 nokiam yazılımı yıüklerken şarjı bitti ve telefon acılmıyo ne olur acill yardımm off yaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum samsung s7250 d telefonum birden kapandı açılmadı batarya çıkartıp taktım olmadı şarja taktım yine olmadı ya:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum birden kapandı. bataryayı çıkarıp taktım galaxy mini yazısı ekrana geldi fakat sonra yine kapandı. şarjının bittiğini düşünerek şarja taktım fakat yine açılmıyor ne yapmam gerek :?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=321346]pegabjk[/MENTION] nasıl çözdüğünü bana da anlatabilir misin ben de root attım sonra kapandı her açmayı deneyişimde lg yazısının altında "security error" yazısı çıkıyor ve geri kapanıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum açılmıyor yardımcı olana çok teşekkür ederi bu arada markası türcell10 lütfen yardım:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nasıl yapabilir ki fotografı düzenlerken dondu kapatamıyorum ve de çıkamıyorum pilini çıkardım ekran aynı ve şarjı tam hem o insanmı ki yan yatıralım:helpsmilie: :( :hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşefonum gaxy ace samsung yazıyor ama açılmıyor yazılım ne kadara mal olur?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum nokıa 603 4 tane arkadaşımla mesajlaşırken birden bire kapandı bataryasını cıkardım taktım calışmadı sonra hatımı çıkardım açıldı telefon tekrar taktım yine çalışmadı ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar telefonum S 3 batarya tamamen bitti ne şarj oluyor ne açılıyor sol üstteki kırmızı ışık da yanmıyor farz edelim birmiktar şarj oldu telefonumu açıyorum kapattığım an tekrar 3 saniye içinde açılıyor ve kapalı konumda şarj olmuyor illa açık olması lazım bir arkadaşım şarj soketinde sorun olabilceğini söyledi tam anlamıyorum bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum orijinal şarj aleti bozuldu ve orijinal şarj aleti buldum onunlada şarz olmadı yan sanayi sanırım başka bır tane buldum onunla şarj etmeye başladım ama şimdi zaten açılmıyor telefon elim kolum bağlı kaldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim başıma da aynı olay geldi telefonumu şarja takıyorum açılmıyor açma tuşuna basıyorum açılmıyordu, en sonunda kızdım ve telefona yumruk attım ve telefon açıldı bu olayı telefoncuya sordum adam bana telefonun içindeki birşey oynamıştır sende vurunca yerine gelmiş dedi faydası olur mu? bilmem ama sert şekilde sallamanızı veya hafif şekilde vurmanızı tavsiye ederim. :dirol: :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonu corby olanlar (power+yanıtlama tusu +ses kısma) tusuna basarak acmayı deneyin pc ye usb baglı iken acilir ise telefonun yazılımı cökmüş demektir orjinal firm dosyalarını indirip atarsanız sorununuz çözülür

Son mesajlar