Telefonu Modem yapıp o modeme baglanan kişinin ip sini ogrenip ona saldırma

yigidomemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu Modem yapıp o modeme baglanan kişinin ip sini ogrenip ona saldırma : evet beyler bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim elimde hazır 10 tane ip adresi var acill pm

muhsin1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bilmiyorum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

nie saldırıyon

yigidomemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D eğlençe bunu p c den yapabilirim ama telefondan nasıl yapabilirim onu bilmiorum root gerekiomu ?

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Telefonu Modem yapıp o modeme baglanan kişinin ip sini ogrenip ona saldırma : evet beyler bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim elimde hazır 10 tane ip adresi var acill pm

Elindeki IP ler kimbilir şimdi kim kullanıyor, Statik Ip kullanan firmalar hariç kaç kişi varki

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Aramıza kendini hekır sanan biri katılmış.

yigidomemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam abi sen buyuksun.

merakım o telefonlardaki resimlere bakmak bazı piç arkadaslarım tipimi cekip caps yapıolarda :)

bu işi ben bizim evin internetine baglanan kuzenime yapabiliyorum ama pc o bu telefonda olabilrimi onu ogrenmek istiyorum

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Hiç öyle bir şey duymadım.

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hiç bişey yapamazsın. Çocuk oyuncağı değil bu işler, o cihsz sizin cihaza baglandığında aldığı ip sabit olmaz ! Sizden koptuğunda farklı bi ip alır. başka işiniz güçünüz yokmu
Kendinize faydalı bişeyler yapsanıza... İşiniz gğcünüz fuzuli işler
Sonra memleket in interneti niye yavaş bu bu ülkenin teknolojisi niye böyle diye ilk söylenenlerden biri olu verirsin. işimiz gücümüz böyle boş işler oldupu sürece böyle söylenir dururuz...

yigidomemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler sakin olun kimse kimsenin forumuna karışamaz :D tamam bunlar fuzuli işler olabilir kabulleniyorum bir hatada yapabiliyor olabilrim ama merakından bir insan soramazmı ?

neyse beyler tamam konuyu kapatın :)

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Foruma vs karışan yok,
Öyle bir hakkımızda yok,

Nacizane faydalı işleri sormak daha doğru olur arkadaşlar.
İşimiz gücümüz zararlı şeyler.

Zaten bu işlet yüksek seviyede network bilgisi gerektiren işler.
Ene bir insan ileri düzryde network bilgisine sahip ise zaten bu konuları bilir.
İşin rengi bu bilgisini kötü niyetli kullandığı anda değişir.
Yani iyi bir network uzmanı ile
Sağı solu bi yere girmeye çalışan kendini hacker diye nitelendiren kişileri ayırt eden durum budur. Birisi iyi niyetli işi yapan diğer ise kötü niyetli yollara başvurandır. Ama halbuki ikiside aynı kişidir.

Neyse nwciza tavsiyen kisişel gelişiminize önem veren işler yapın arkadaşlar. Doğru işler yapın.
İyi forumlar.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Yeni bilgisayar sahibi olanların aklına ilk gelen şey, birini heklemek olur. Çünkü bir bilgisayarın başka ne işe yarayabileceği konusunda en ufak bir fikri yoktur. Sonradan da viyo izler. İlk kez bir akıllı telefonu olanların da akıllarına fotograf paylaşmaktan başka bir şey gelmez. Zamanla herkes neyin ne işe yaradığını öğrenir.