Telefoncu da çalışıyorum, sorularınız varsa sorabilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

bin`go

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
Kırık ekran gelince orjinal ayağına , çin malı ekran takıyormusunuz :) ?
neyse onu söylüyoruz zaten. hatta bazı telefon ekranları vardırki hiç müşteri ucuz diye onu taktırmak istiyor ama biz onun çok kalitesiz olduğunu söyleyip orjinalini taktırmasını söylüyoruz.

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
300 eskiden sony xperia z3 vardı kırıldı orjinal takcam dedi 1 ay bekletti mal yok gelcek diye eve geldim elime aldım üstüne sadece parfüm şişeciği düştü ve kırıldı bende sinir krizi geçirdim hardiski bozuk laptobumu da beraberinde kırmıştım :)
neyse onu söylüyoruz zaten. hatta bazı telefon ekranları vardırki hiç müşteri ucuz diye onu taktırmak istiyor ama biz onun çok kalitesiz olduğunu söyleyip orjinalini taktırmasını söylüyoruz.

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Şuan elimde olan telefonu yani Huawei p smart 2019 satsam ne kadar eder

bin`go

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
300 eskiden sony xperia z3 vardı kırıldı orjinal takcam dedi 1 ay bekletti mal yok gelcek diye eve geldim elime aldım üstüne sadece parfüm şişeciği düştü ve kırıldı bende sinir krizi geçirdim hardiski bozuk laptobumu da beraberinde kırmıştım :)
sony telefonların orjinal ekranları biraz zor ama şöyle birşey var revize ekran. Revize ekran dediğimiz şey ise telefonun iç ekranının sağlam olan bir orjinal ekranı alıp sadece üst camını değiştirisen buna revize ekran denir. Revize ekran takarsan daha iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

S9 ile S10e lerin ikinci elleri ne kadar???
bir tamirci olarak bu konu hakkında pek fazla birşey diyemem ama sahibinden letgo gibi sitlere bakarsan hangi fiyat aralıklarında olduğunu anlarsın.

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
sony telefonların orjinal ekranları biraz zor ama şöyle birşey var revize ekran. Revize ekran dediğimiz şey ise telefonun iç ekranının sağlam olan bir orjinal ekranı alıp sadece üst camını değiştirisen buna revize ekran denir. Revize ekran takarsan daha iyi olur
Biliyourum hocam şuan S8 kullanıyorum gayet memnunum ayrıca kimseye koruyu cam denilen dandik plastik malzemeyi satmayın lütfen :)

bin`go

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
Tahmin etmiştim :D Telefon kapları da baya parlak ve taşlıdır :)
insanlık halidir bir de işin ters gittimi başını çok ağrıtıyorlar. Bazı zamanlar var kişi gelir konuşmasından tavrından anlayıp 'bu bizim başımızı şişirir' diyip geri çevirmişliğimiz oluyor :D

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
Tamir esnasında hiç batarya patlaması vb. tehlikeli durum yaşadın mı? yaşadıysan en tehlikelisi neydi?

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
insanlık halidir bir de işin ters gittimi başını çok ağrıtıyorlar. Bazı zamanlar var kişi gelir konuşmasından tavrından anlayıp 'bu bizim başımızı şişirir' diyip geri çevirmişliğimiz oluyor :D
Allah kolaylık versin işini rast getirsin.

bin`go

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
Tamir esnasında hiç batarya patlaması vb. tehlikeli durum yaşadın mı? yaşadıysan en tehlikelisi neydi?
evet oldu. batarya patladı. bataryayı çıkarmak için ısı tutuyorsun ve insanın dalgınlık haline geliyor ve buum : :D elbetteki telefonda oluşan hasarları hepsini ücretsiz bir şekilde onarıyoruz ve müşterimize açıklıyoruz bu konuyu. bir sıkıntı çıkarsada telefonu geri getirmesinide söylüyoruz.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Hangi marka telefonların değerleri 2.elde düşmüyor? Hangileri düşüyor?
Cevaplarsanız sevinirim.

bin`go

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
Hangi marka telefonların değerleri 2.elde düşmüyor? Hangileri düşüyor?
Cevaplarsanız sevinirim.
iPhone telefonun 2. el piyasası pek fazla düşmüyor. ama samsung (belirli modelleri) lg, casper gibi telefonların düşüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsuns Telefonda internet düşüşü yaşanma farklı telefonda yaşanmamaktadır hatlarımız aynıdır fakat internet düşüşü yaşanıyor.
wifi anteni veya wifi entegresinde problem olabilir ve ya telefon eski model ise normaldir. Ama dediğim gibi wifi anteni veya wifi entegresinde olabilir. Bilgisayarcıların bir sözü vardır FORMAT AT düzelir. ?

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Samsung J7 Prime telefonum var 3 yıldır kullanıyorum, çoğu zaman konuşurken sesler kesik kesik geliyor kulaklktan cızırtılar geliyor, bazen ne söylediği bile anlaşılmıyor karşı tarafın, birde hattımı Vodafone taşıdıktan sonra daha da arttı

UnknownDeveloper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Telefoncuda çalışıyorum. sorularınız varsa sorabilirsiniz :)
Benim Android cihazım var. Android 4.4.2 yi sildim yerine 7.1.2 yükledim. Uzunca bir süre kullandım. Format atmam gerekti rom u silip yeniden yüklemeye çalıştım. Ama nafile. Cihazdan tık yok? recovery ye girmiyor ama logoda kalıyor. Nolur Bi çözüm bulun ??

bin`go

Öğrenci
Reaksiyon puanı
64
Samsung J7 Prime telefonum var 3 yıldır kullanıyorum, çoğu zaman konuşurken sesler kesik kesik geliyor kulaklktan cızırtılar geliyor, bazen ne söylediği bile anlaşılmıyor karşı tarafın, birde hattımı Vodafone taşıdıktan sonra daha da arttı
kulaklıktan cızırtı gelmesinin ya üst hoparlör patlamıştır ve ya zarar görmüştür. Vodafone o kısımda hata yapmışsın bence :) bana göre turkcell daha kaliteli ve daha iyi hizmet sunuyor.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Forumda yeniysen hoşgeldin derim.

Benim telefonum ZTE Blade A6
yeni aldıığımda ekranda hiçbir sorun yoktu. Son 3-4 ay böyle ekranın tam otrasında led panel arkasında beyazLık oluşmuş nokta gibi. ölü piksel değil hani yazılar görünüyor.

Usta gözüyle bak sorun tam nedir anlayamadım bende ezilmemiş bende olduğu zamanda kendiliğinden olmuş.

K3xSTC.jpg