Telefona virüs bulaşmış mıdır?

Bu konuyu okuyanlar

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
+18 siteye girdim. Doedaya orada 18 yaşından büyükmüsünüz kısmına tıklayınca reklama attı beni reklam açıkken videoyu izledim video bitince reklamla birlikte kapattım sekmeleri virüs bulaşmışmıdır? Reklamdan virüs bulaşır mı? Dediğim gibi 18 yaşından büyüğüm seçeneğine tıklayınca reklam sayfasına yönlendirdi. Reklamı açık bırakıp videoyu izledim sonra ikisini kapattım. Yani reklama girdim sayfasına virüs kapmış mıdır telefon. Ne demek istediğimi anladınız mı? Reklam sitesini de açtım girdim sayfaya öyle bıraktım geri çıkmadım.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Evet bulaşır. Ama hemen fark ederdiniz bulaşsaydı herhangi bir değişiklik veya gariplik var mı?

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,755
+18 siteye girdim. Doedaya orada 18 yaşından büyükmüsünüz kısmına tıklayınca reklama attı beni reklam açıkken videoyu izledim video bitince reklamla birlikte kapattım sekmeleri virüs bulaşmışmıdır? Reklamdan virüs bulaşır mı? Dediğim gibi 18 yaşından büyüğüm seçeneğine tıklayınca reklam sayfasına yönlendirdi. Reklamı açık bırakıp videoyu izledim sonra ikisini kapattım. Yani reklama girdim sayfasına virüs kapmış mıdır telefon. Ne demek istediğimi anladınız mı? Reklam sitesini de açtım girdim sayfaya öyle bıraktım geri çıkmadım.
Tarama yapın biz ilah değiliz bulaşıp bulaşmadığını anlayamayız.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Yetişkin içerikli web sayfaları virüslerin ve türlü zararlının bolca barındığı ortamlardır. Reklama tıklamayı geçiyorum bazılarında tıklayıp girmeniz dahi yeterlidir. Anti bir yazılımla derin tarama uygulayın.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Yetişkin içerikli web sayfaları virüslerin ve türlü zararlının bolca barındığı ortamlardır. Reklama tıklamayı geçiyorum bazılarında tıklayıp girmeniz dahi yeterlidir. Anti bir yazılımla derin tarama uygulayın.
Kanka telefonu sıfırladım direk gitmiş mıdır virüs ama Google Chrome önbellek ve geçmişini silmedim sadecee telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
Kanka telefonu sıfırladım direk gitmiş mıdır virüs ama Google Chrome önbellek ve geçmişini silmedim sadecee telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım
Sorun olacağını düşünmüyorum. önbellek bildiğim kadarıyla zaten telefonda depolanıyor geçmişte ise tekrar linke girmediğiniz sürece sorun olmaz.

Mahmutcanno

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Sorun olacağını düşünmüyorum. önbellek bildiğim kadarıyla zaten telefonda depolanıyor geçmişte ise tekrar linke girmediğiniz sürece sorun olmaz.
Şey telefonu sıfırladım dedigm gibi ama Google Chrome verilerini onbellegini silmedim sıfırladım gitti mi virüs onu soruyorum

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Telefona hard reset atıldıysa virüs vesaire söz konusu değil. Size tavsiyem, yetişkin içeriklerle işiniz olduğunda mümkünse bir VPN kullanın ve ana sekmelerden girmeyin. Gizli sekmelerden (incognito mode) diye tabir ettiğimiz şekilde açıp girin ve hesabınıza giriş yapılmamış olsun.

Hanvip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Virüsün temel amacı sizin istemediğiniz bir dosyanın cihazınıza bulaşmasıdır sekmeler arası virüs bulaşmaz eğer seni başka bir siteye atan linkte dosya eklentisi var ise tıkladığınızda hem Cihazınıza bir dosya indirir ve sekmeye atar reklamı izlersiniz dosyalar kısmında bilmediğiniz bir dosya yok ise sıkıntı etmeyin rahat olun virüsten korkanın çocuğu olmazmış salla gitsin indir Bi antivürüs Tarama yap oldu bitti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefona hard reset atıldıysa virüs vesaire söz konusu değil. Size tavsiyem, yetişkin içeriklerle işiniz olduğunda mümkünse bir VPN kullanın ve ana sekmelerden girmeyin. Gizli sekmelerden (incognito mode) diye tabir ettiğimiz şekilde açıp girin ve hesabınıza giriş yapılmamış olsun.
Merhabalar bu bilgi yanlıştır özel olarak hazırlanan virüsler silinemez bilgisayarınızın donanımına yapışan virüsler vardır siz reset attığınız zaman sadece işletim sistemini yeniden yüklemiş oluyorsunuz. Hard reset bile tam anlamıyla bir çözüm değildir fakat donanıma yapışan virüsler size sanal anlamda zarar veremez amaçları bilgisayarın donanımına zarar vermektir. En iyi çözüm antivürüsdür eski bir virüs korkusu olan biri olarak önerim korkmayın kardeş size fiziksel bir zarar vermeyen hiçbirşeyden korkmayın.

Son düzenleme: