Telefona kaydettiğim hesap şifrelerini kaybettim

Bu konuyu okuyanlar

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
563
Ben çalınmasın diye uzun ve güçlü şifreler oluşturup test ettim. Şifreleri de telefona kaydettim. Fakat telefonun ekranı bozuldu ve şifreler de aklımda değil. Bilgisayara format atınca, bilgisayar değiştirince falan şifre isteyecek. Peki bu durum karşısında ne yapabilirim?
Discord hesabının, 2 tane google hesaplarının ve telefonun IOS olduğu için icloud hesabının şifresini kaybettim.
İcloud hesabının şifresini kaybettiğim için aktarma da yapamıyorum. :(

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Şifremi unuttum deyip mail adresinizi kurtaracaksınız. Ondan sonra maillerinize bağlı hesaplarınızdan şifremi unuttum deyip şifrelerinizi alacaksınız. Başka bir yolu yok.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
563
Şifremi unuttum deyip mail adresinizi kurtaracaksınız. Ondan sonra maillerinize bağlı hesaplarınızdan şifremi unuttum deyip şifrelerinizi alacaksınız. Başka bir yolu yok.
İki aşamalı doğrulama açıktı bende. Bir tane e-posta hesabının şifresini diğerinkinin kurtarma e-postası olarak ve ikisinin de kurtarma telefonu olarak kendi numaramı girdim. Ama şimdi telefon elimde değil. :(

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
İki aşamalı doğrulama açıktı bende. Bir tane e-posta hesabının şifresini diğerinkinin kurtarma e-postası olarak ve ikisinin de kurtarma telefonu olarak kendi numaramı girdim. Ama şimdi telefon elimde değil. :(
Önemli olan telefon değil sim. Yani gelen SMS'i açabilmeniz lazım. Telefonu değiştiyseniz sorun olmaz numaranızı değiştirmemişsinizdir umarım.