Telefon

Bu konuyu okuyanlar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
En fazla 7000-6500
iOS isterseniz iPhone SE (2020) 256GB veya bulabirseniz iPhone XS öneririm. Android olarak Galaxy S20 öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SE 2020'de küçük ekran var, ne güzel her yere sığar, taşıması kolay falan değil aslında. Sizi kullanırken küçük olması o kadar rahatsız ediyor ki, bir şey yazarken, bir şey izlerken, oyun oynarken, mesajları okurken, sosyal medya da nadiren sıkıntı yaşatıyor. Bir mesajın tamamını göremiyorsunuz, çok küçük yazamıyorsunuz, oyun oynarken küçük çok dar çok rahatsız.
Aynen. S20 nin boyutu SE2 den çok daha iyi bence. Ekranı büyük, kasası büyük değil ve boyutuna göre hafif bir cihaz.

Herkese teşekkür ederim yardımlarınız için sağolun

Iphone se2020 mi iphone 8plus mı
Kesinlikle iPhone SE (2020)

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
iOS işletim sistemine sahip bir telefon düşünüyorsanız iPhone SE 2020 almayın o çerçeveler o ekran tasarımı eski kalıyor günümüze ki siz uzun yıllar götürsün diyorsunuz en azından iPhone 11 alın eğer android işletim sistemine sahip bir telefon düşünüyorsanız OnePlus 7T, Poco F2 Pro, S20 bu üçünü öneririm

Candiyebiri

Asistan
Reaksiyon puanı
35
arkadaşlar s20 samsung veya se 2020 alacağım son ikisinde kaldım sizce hangisi
iOS takıntın yoksa kesinlikle s20 tek kötü yanı se göre güncelleme işlemci onun dışında bin basar

SE 2020'de küçük ekran var, ne güzel her yere sığar, taşıması kolay falan değil aslında. Sizi kullanırken küçük olması o kadar rahatsız ediyor ki, bir şey yazarken, bir şey izlerken, oyun oynarken, mesajları okurken, sosyal medya da nadiren sıkıntı yaşatıyor. Bir mesajın tamamını göremiyorsunuz, çok küçük yazamıyorsunuz, oyun oynarken küçük çok dar çok rahatsız.
Telefonu kullanıyor musunuz acaba

Reaksiyon puanı
6,381
Telefonu kullanıyor musunuz acaba
Boyutu ile alakalı bir şey söylemek için illa kullanmaya gerek yok. Aynı boyutta cihazları belli bir süre kullandım (Mesela ıphone 7) ve o boyut bazen yeterli olmuyor. Eğer kamerasının nasıl olduğu hakkında bir fikir söyleseydim bunu sorardınız. Ama ben ne kamera performansı hakkında, ne de ona benzer deneyim gerektiren şeyler hakkında bir şey demedim. Bir telefon alıp herkese "Sen kullandın mı ki konuşuyon" diyemezsiniz. Ve sizi ilk forumda gördüğümden beri Apple fan boyluğu yapıp duruyorsunuz.

Candiyebiri

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Boyutu ile alakalı bir şey söylemek için illa kullanmaya gerek yok. Aynı boyutta cihazları belli bir süre kullandım (Mesela ıphone 7) ve o boyut bazen yeterli olmuyor. Eğer kamerasının nasıl olduğu hakkında bir fikir söyleseydim bunu sorardınız. Ama ben ne kamera performansı hakkında, ne de ona benzer deneyim gerektiren şeyler hakkında bir şey demedim. Bir telefon alıp herkese "Sen kullandın mı ki konuşuyon" diyemezsiniz. Ve sizi ilk forumda gördüğümden beri Apple fan boyluğu yapıp duruyorsunuz.
Kardeşim ben sana sadece kullanıyor musun dedim başka bi şey demedim siz niye alındınız ben size kullanmadan yorul yapmayın demedim sadece meraktan sordum çünkü kullanıyormuş gibi yazdığın kimsenin fikri beni alakadar etmez sana küçük gelmiş olabilir ben senin fikrine bi şey diyemem fan boy olduğumu düşünüyorsanız sizin fikriniz ama ben bu yorumla alakasız telefonla ilgili başka konularda telefonu kullandığım için yorum yaptım bu telefon hakkında onun dışında Apple ilgili bi yorum yapmadım herhangi bi telefonuyla

Ikiniz farklı şeyler diyorsunuz benim de pek bilgim yok ne yapacağım
Kardeşim insanlar bi şey der sen kendin ne istiyorsun ona bak ayrıca se diyen insanlar hiç mi telefon bilmiyor tabi ki s20 daha iyi arada kaç lira fark var s20 iphone 11 ile yarışan bi cihazken se ile karşılaştırmak çok saçma

Ayrıca konuyu okumamışsınız heralde ben arkadaşa s20 önerdim niye fanboy oluyorum

Son düzenleme: