Yardım Telefon Xiaomi Redmi Note 9 YouTube Kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

actz38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Telefondan YouTube açıyorum 1080p de kasıyor neden kasıyor acaba ? şimdi sen yardımlarınız için teşekkürler

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Telefondan YouTube açıyorum 1080p de kasıyor neden kasıyor acaba ? şimdi sen yardımlarınız için teşekkürler
Kasıyordan kastın ne? Video izlerken sarıyor mu? Yoksa uygulamada kaydırırken takılıyor mu? Video izlerken sarma oluyorsa ya şebeke kaynaklı yada modemden kaynaklıdır.Yok kasmadan kastın uygulamada kaydırırken takılma ise Xiaominin buglı arayüzünden dolayıdır.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
uygulama güncel mi play storedan kontrol et knk bir de android sürümün güncel mi ona da bak

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Kasıyordan kastın ne? Video izlerken sarıyor mu? Yoksa uygulamada kaydırırken takılıyor mu? Video izlerken sarma oluyorsa ya şebeke kaynaklı yada modemden kaynaklıdır.Yok kasmadan kastın uygulamada kaydırırken takılma ise Xiaominin buglı arayüzünden dolayıdır.
Al kanka sana xiaomi'nin kasan buglı arayüzü.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Telefonun ramini temizliyor musun ? Telefonun kendi temizleme uygulaması var. Ramin yüzde 80 inini 90 inini kullanınca bana da oluyor.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
O akıcılık güncellemeye kadar.Güncelleme aldıktan sonra kasıyor diye isyan etmeye başlarsın.
Ne güncellemesi? Android 10 ile geldi cihaz. Android 11 i aldı sonra da android 12 yi aldı. Daha ne olacak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstelik video da göründüğünden çok daha akıcı cihaz. Kamera çok iyi olmadığından fazla anlaşılmıyor.

Boşuna şayomici olmadık. Adamlar yapmış.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Ne güncellemesi? Android 10 ile geldi cihaz. Android 11 i aldı sonra da android 12 yi aldı. Daha ne olacak?

Üstelik video da göründüğünden çok daha akıcı cihaz. Kamera çok iyi olmadığından fazla anlaşılmıyor.
Mağazada olsun,kullananlarda olsun ne zaman elime alsam kastığını gördüm.Xiaomiye uzun vadede güvenmiyorum.Ne kadar akıcı olursa olsun Apple kadar ömrü uzun değil.Sen istediğin kadar güvenip kendini kandırmaya devam et.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Mağazada olsun,kullananlarda olsun ne zaman elime alsam kastığını gördüm.Xiaomiye uzun vadede güvenmiyorum.Sen istediğin kadar güvenip kendini kandırmaya devam et.
Kendimi ne kandırıcam videolu ispat atıyorum yine inanmıyorsun. Mağazada demo ürün kullanmışsın xiaomi kötülüyorsun. Kullananlar dediğin de kesin 2 bin liralık 3 bin liralık giriş seviye modelleri kullanıyordur. Ben tam 1 sene oldu bu cihaza geçeli ve hâlâ çok memnunum.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Kendimi ne kandırıcam videolu ispat atıyorum yine inanmıyorsun. Mağazada demo ürün kullanmışsın xiaomi kötülüyorsun. Kullananlar dediğin de kesin 2 bin liralık 3 bin liralık giriş seviye modelleri kullanıyordur. Ben tam 1 sene oldu bu cihaza geçeli ve hâlâ çok memnunum.
Ben attığın videoya lafım yok.Xiaominin Apple kadar uzun ömürlü olmadığını sende biliyorsun.Bunu anlatmaya çalışıyorum.Hepsini geçtim ön kameraya 4k video koymayan bir markaya ne dememi bekliyorsun? Yıllardır android kullandım.Şu anda Se 2020 kullanıyorum.İPhone un bana sunduğu keyfi android cihazlar vermiyor.Sosyal medyaya bir storie atıyorum cam gibi.Androidde en kral videoyu Çek sosyal medyaya attığın zaman kalite çamur gibi oluyor.Bugün ülke şartları baz alındığında iPhone almak bir çok insan için bir çok noktada en mantıklı tercih.

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Ben attığın videoya lafım yok.Xiaominin Apple kadar uzun ömürlü olmadığını sende biliyorsun.Bunu anlatmaya çalışıyorum.Hepsini geçtim ön kameraya 4k video koymayan bir markaya ne dememi bekliyorsun? Yıllardır android kullandım.Şu anda Se 2020 kullanıyorum.İPhone un bana sunduğu keyfi android cihazlar vermiyor.Sosyal medyaya bir storie atıyorum cam gibi.Androidde en kral videoyu Çek sosyal medyaya attığın zaman kalite çamur gibi oluyor.Bugün ülke şartları baz alındığında iPhone almak bir çok insan için bir çok noktada en mantıklı tercih.
iPhone un tüm olayı sosyal medya olmuş durumda zaten. Sosyal medyayı çok önemsiyorsanız iPhone kullanın tabi. Ama tekrar belirteyim xiaomi'nin tepe modelleri gerçekten çok iyi ve hiçbir performans sıkıntısı yok. Çöp diye anılmayı kesinlikle hak etmeyen kaliteli cihazlar. Giriş ve orta seviyeler kötü evet ona katılıyorum. Benim de çevremde var 2 bin liralık 3 bin liralık xiaomi kullananlar ve kaydırma falan yaparken takılmalar titremeler oluyor doğrudur. Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Mağazada olsun,kullananlarda olsun ne zaman elime alsam kastığını gördüm.Xiaomiye uzun vadede güvenmiyorum.Ne kadar akıcı olursa olsun Apple kadar ömrü uzun değil.Sen istediğin kadar güvenip kendini kandırmaya devam et.
Apple kadar uzun ömürlü değil ama Apple kadar da pahalı değil. iPhone 12 fiyatına 2 tane Samsung s21 alırsın hem 3000 TL en de cebinde kalır.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Ayarlardan YouTube uygulamasının önbelleğini temizlemek sorunu çözebilir, verileri değil sadece önbelleği temizleyin. Çözülürse burada belirtirseniz sevinirim :)

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Apple kadar uzun ömürlü değil ama Apple kadar da pahalı değil. iPhone 12 fiyatına 2 tane Samsung s21 alırsın hem 3000 TL en de cebinde kalır.
S21 batarya konusunda rezil bir cihaz.Gos yüzünden oyunlarda sabit 60fps yada 120fps veremiyor.İPhone 12 evet pahalı ama burda suç Apple da değil ülkeyi yönetenlerde.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
S21 batarya konusunda rezil bir cihaz.Gos yüzünden oyunlarda sabit 60fps yada 120fps veremiyor.İPhone 12 evet pahalı ama burda suç Apple da değil ülkeyi yönetenlerde.
Suç Apple da olmasa bile yerel fiyatlandırması kötü. Samsung S21 de iPhone cihazlarda olan kadar büyük bir değişim göremedim.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Kasmıyor ki, akıyor ve çok güzel. Applemania iftira atıyor.
Xiaominin de kasan arayüzleri var kasmayan arayüzleri var. Ben telefonumdan memnunum wild rift 60fps açıyor pubg mobile kısıtlamasıni kaldırınca 50-60 oluyor pubg New state de rahat 60 FPS alıyor ortadan yüksek ayarlarda. Kamera olarak gece performansı kötü ama sabahları bana göre iyi çekiyor. Xiaomi redmi note 8. Ara ara Rami temizlemek lazım.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Kasmıyor ki, akıyor ve çok güzel. Applemania iftira atıyor.
Hocam iftira attığım yok.Mağazada ve bir kaç arkadaşımda Xiaomi cihazları (Poco X3 Pro,F3,Note 10 Pro,Mi 11 lite) elime aldım ve kastığını gördüm.Xiaomiye iftira attığımda benim elime ne geçecek? Amiral gemileri Mi 10t kullanan kardeşimizin dediği gibi iyi olabilir.