Soru Telefon taksit nasıl yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

shuriKENZs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Easycepten telefon alacağım 12 ay taksitle fakat taksit için kredi kartı istiyor bende kredi kartı yok nasıl yapabilirim bilmiyorum
1-kredi kartı ücretli mi?
2-üstüme borç gelir mi?
Faiz vb. şeyler var bunları nasıl hallederim
DAHA ÖNCE TAKSİTLE TELEFON ALAN BİRİ VARSA yardım edin

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Easycepten telefon alacağım 12 ay taksitle fakat taksit için kredi kartı istiyor bende kredi kartı yok nasıl yapabilirim bilmiyorum
2-üstüme borç gelir mi?
Kredi kartı için öncelikle bankada paran olması lazım.Eğer bankada paran varsa kredi kartı çıkartıp taksit yaptırabilirsin.İster nakit avansla istersen tek çekim yapıp sonra bölerek.

shuriKENZs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kredi kartı için öncelikle bankada paran olması lazım.Eğer bankada paran varsa kredi kartı çıkartıp taksit yaptırabilirsin.İster nakit avansla istersen tek çekim yapıp sonra bölerek.
Tam olarak nasıl yardım et nolur çok acil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce hiç kredi kartı kullanmadım

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Tam olarak nasıl yardım et nolur çok acil

Daha önce hiç kredi kartı kullanmadım
Hocam paran varsa Bankaya git hesap açtır.Sonrada hem Atm hemde kredi kartı olarak kullanabileceğin kart talebinde bulun.Bu kadar.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
521
2-üstüme borç gelir mi?

İlla kredi kartıyla alacaksın diye bir şey yok. Zaten deli gibi faiz ödeyeceksin. En azından Evkur tarzında bir yere git elden taksitle mis gibi al. Ama onlarda bazen yeni kişilere pürüz çıkartabiliyor. Araştırıyorlar seni falan baya uzun sürebiliyor.

Şu anda çalışıyorsan çalıştığın yere gidip kart talep edebilirsin. Çalışmıyorsan benim bildiğim çalışmayan ve geliri olmayan kişilere kart çıkartılmıyor. Kart çıkartılsa bile limitin çok düşük olacağı için telefon alamazsın.

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
Hocam belliki yaşın küçük, bu kart olaylarından bihabersin. Bir yerde sigortalı çalışıyorsan kredi kartı çıkartma ihtimalin yüksek ama kartın limiti az olur. Hesap kartı çıkartmak istesen onun içinde alışveriş yapabilmen için para atman lazım. Hesap kartı çıkarıp telefonun parasını hesabına atman lazım kullanabilmen için. Öyle yapana kadar direkt nakit alman daha iyi.

Ekto02

Profesör
Reaksiyon puanı
1,326
Ufak Bir Dost Tavsiyesi Yenilenmiş Telefonlardan Uzak Durun Piyasalardaki En Kalitesiz Yan Sanayi Parçalarla Bir Araya Getirilip Satisa Sunulan Cihazlari 3-5 Kurus Ucuz Olucak Diye Almaya Gerek Yok...

Bundan 8 Ay Once Bir iPhone 8 Almistim Yenilenmiş Telefonun Ekrani Kirildi Tamire Telefoncuma Goturdum Adam İcini Bir Acti Ekran Yan Sanayi Kasa Toplama Yani Yan Sanayi Pil Sahte Ve İcinde Pil Banti Bile Yok Yani Kisacasi Af Edersin Ama İşlemci Hariç Her Şey Yan Sanayiydi :D Kisacasi Zorunluluk Yoksa Az Daha Durum Varsa Yenilenmiş Cihazlardan Uzak Durun. Baskalarinin Harap Hale Getirdigi. Yeniden Toplama Cihazlara Para Vermeye Değmez.

shuriKENZs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam belliki yaşın küçük, bu kart olaylarından bihabersin. Bir yerde sigortalı çalışıyorsan kredi kartı çıkartma ihtimalin yüksek ama kartın limiti az olur. Hesap kartı çıkartmak istesen onun içinde alışveriş yapabilmen için para atman lazım. Hesap kartı çıkarıp telefonun parasını hesabına atman lazım kullanabilmen için. Öyle yapana kadar direkt nakit alman daha iyi.
Hesap kartı nasıl oluyor taksti yapılabiliyor mu para konusunda sıkıntı yok

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
2-üstüme borç gelir mi?
faiz ödeyecen zaten o allahın emri 15 bin cekersen aylık 1460 tl ödersin.12 ay boyunca.kart cıkarma masrafı olsada seni cok etkileyecek miktarda degildir.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Hesap kartı nasıl oluyor taksti yapılabiliyor mu para konusunda sıkıntı yok
Hocam merhaba, yaşınız kaçtı ?

Kredi kartı çıkardığınız zaman mali geçmişiniz yoksa size vereceği para Max 2000TL dir.

Ufak Bir Dost Tavsiyesi Yenilenmiş Telefonlardan Uzak Durun Piyasalardaki En Kalitesiz Yan Sanayi Parçalarla Bir Araya Getirilip Satisa Sunulan Cihazlari 3-5 Kurus Ucuz Olucak Diye Almaya Gerek Yok...

Bundan 8 Ay Once Bir iPhone 8 Almistim Yenilenmiş Telefonun Ekrani Kirildi Tamire Telefoncuma Goturdum Adam İcini Bir Acti Ekran Yan Sanayi Kasa Toplama Yani Yan Sanayi Pil Sahte Ve İcinde Pil Banti Bile Yok Yani Kisacasi Af Edersin Ama İşlemci Hariç Her Şey Yan Sanayiydi :D Kisacasi Zorunluluk Yoksa Az Daha Durum Varsa Yenilenmiş Cihazlardan Uzak Durun. Baskalarinin Harap Hale Getirdigi. Yeniden Toplama Cihazlara Para Vermeye Değmez.
Hangi siteden aldınız uzak duralım hocam :)

Bir gün belki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kredi kartin yoksa vatan bilgisayarda fibabanktan faizsiz ihtiyaç kredisi aldırıp taksitle odemeni yapabilirsin. 5 dkda hallediyorlar. Diğer tedarikçilerde aynı sistem var mı bilmiyorum

shuriKENZs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kredi kartin yoksa vatan bilgisayarda fibabanktan faizsiz ihtiyaç kredisi aldırıp taksitle odemeni yapabilirsin. 5 dkda hallediyorlar. Diğer tedarikçilerde aynı sistem var mı bilmiyorum
Telefon alacağım yer ile fibabank anlaşmalı kefilsiz kredi kartsız taksit yapılıyor ama ben yapmayı bilmiyorum

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Fibabank 3 taksit yapıyor. Aynı zamanda kredi puanınıza göre size ****TL verebiliriz diyor. Bunlarıda eklemekte fayda var.

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
Telefon alacağım yer ile fibabank anlaşmalı kefilsiz kredi kartsız taksit yapılıyor ama ben yapmayı bilmiyorum
Tamam alacağın yerin fibabankla anlaşması varsa onlar yardımcı olur kredi çekmen konusunda.