Telefon Suya Düştü

Bu konuyu okuyanlar

adigemehmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar az önce bir telefon (Honor 9 Lite) Suya düştü ne yapmam lazım. Ses falan düzgün hoparlör biraz değişik, kamera bulanıklanmış ne yapmam gerek tavsiyelerinizi bekliyor olacağım

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Merhabalar az önce bir telefon (Honor 9 Lite) Suya düştü acil yardımcı olur musunuz ses falan düzgün hoparlör biraz değişik, kamera bulanıklanmış ne yapmam gerek tavsiyelerinizi bekliyor olacağım
Suya düşmüş cihazlar artık pek randuman vermez.Geçmiş olsun.Bir tarafı yapılsa,bir tarafı bozulur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir teknik servise götürün cihazı temizlesin.Belki öyle satarsınız ucuzdan

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Merhabalar az önce bir telefon (Honor 9 Lite) Suya düştü acil yardımcı olur musunuz ses falan düzgün hoparlör biraz değişik, kamera bulanıklanmış ne yapmam gerek tavsiyelerinizi bekliyor olacağım
Geçmiş olsun pirince koyun sakın açmayın açtıysanız rahmetli olabilir.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Su almış cihazlar çok tehlikedir.Şarj esnasında,bataryada vs patlama vs.oluşabilir,yüksek akım ile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O yüzden cihazın (eğer tuvalet gibi bir yere,pis suya düştüyse cihazı çöpe atın direkt.) teknik servise gidip temizlenmesi lazım.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
İlk bir kurulayın, aşağıya doğru sallayın içine katıysa çıksın sonra hemen atın pirincin içine.

Neresi yanlış tam olarak ve neden bu kadar kızdınız???
Benim de bildiğim pirince atmak hocam suyunu çekiyor diye biliyorum.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
yeni telefonluk bir şey yok kamerası buharlandı nemli, hoparlörü de patlamış gbiydi sanırım teknik servise göndereceğiz :/
Teknik servisle sorun çözülmez 1 hafta sonra yine birşeyi bozulur biz bu saatten sonra sadece telefon önerisi yapabiliriz.

adigemehmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İlk bir kurulayın, aşağıya doğru sallayın içine katıysa çıksın sonra hemen atın pirincin içine.

Neresi yanlış tam olarak ve neden bu kadar kızdınız???
pirincin ne faydası var her yerde görüyorum? merakımdan soruyorum