Telefon seçimim için yardım.

megl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ilerleyen zamanlara yeni bir telefon almayı düşünüyorum , şu anki telefonum galaxy y 4 tane bütçeme uygun telefon seçtim ama karar veremedim
galaxy win ve lumia625 arasında çok kaldım ama özellikle lumia625 hem boyundan hemde fiyatından dolayı hoşuma gitti yanlız diğer lumialarda windows phone8 yazarken onda niye Qualcomm snapdragon s4 yazdığını anlamadım açıklarsanız sevinirm , ayrıca siz olsanız hangi telefonu seçersiniz ? nedenleri ile birlikte yazarsanız minnettar olurum. Saygılarımla
Not : Mesela lumia625 alsam ücretsiz olarak telefonuma fifa14 veya deer hunter indirebilecekmiyim ?

​

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
1.si windows phone lu hiç bir telefon alma bence...
2.si o dedigin oyunlar windowsmarkette varsa indirirsin..
3.sü bu telefonların bence hiç birini alma lumialar windowsphonedan kaybediyor...sistem tam rayına oturmadı.. samsungun galaxy win modelide başarılı bir model değil güncelleme alcagını sanmıyorum bence Sen 650 tl civarında general mobileden discovery (16gb) olanı al... bunlara bin basar....

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Senin general mobile discovery den haberin yok sanırım. KEsinlikle GMD almalısın

sezerr53

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Andorid alacaksan gmd al lumia alcaksan 925(1000 tl)

megl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gmd telefonlarını hiç sevmiyorum, windowsh phonelerin eksilerini ve artılarını sayabilirmisiniz ?

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yukarıdaki boş yorumlara aldırma ben 620 kullanıyorum çok memnunum bence sende 820 veya 925 e bak

megl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yukarıdaki boş yorumlara aldırma ben 620 kullanıyorum çok memnunum bence sende 820 veya 925 e bak

teşekkürler , 925 fiyatı beni aşıyor 820 4.3 inç olması hoşuma gitmedi, büyük telefon seviyorum ben biraz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Windows Phone'nun en büyük sıkıntısı her aradığın oyunu bulamaman. Diğer ufak tefek sıkıntılar her telefonda var. Sanki diğer sistemler kusursuz mu?

Şimdi öncelikle, Deer Hunter Windows Phone'da var ama Lumia 625'de çalışır mı bilmiyorum. Fifa 14 henüz Windows Phone'a çıkmadı. Fifa 13'de bir sıkıntı yok ama.

Android'de bu yönde bir sıkıntı yok. Uygun telefonu alırsan bu oyunları gayet rahat oynarsın. Uygun telefon tavsiyelerim; General Mobile Discovery, HTC Desire 500, Xperia M, Xperia L olabilir.
Discovery'nin ekranı diğerine göre üstün.
Xperia M ve Xperia L oyun performansı olarak oldukça üstün.
HTC desire 500 kullanımı biraz daha rahat bir telefon. (stabil)
Galaxy Win'e bulaşma. Kalite ve performans olarak biraz geri kalıyor.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
htc one s yada 2. sony xperia sp ile lg nexus 4(alabilirsen ikiside sıfır 950 tl civarı) bakabilirsin.(gmd istemiyorsan)
windows phoneye bulaşma henüz oturmamış bir platform...

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Wp alacağın çoğu cihazdan stabil olacak alabilirsin ancak şu var ben de Lumia kullanıyorum L920 daha doğru düzgün minecraft bile yok. Mağazayı sabrederim diyosan kesinlikle Lumia al. Ekran boyutu felan da iyi. İkincisi benim bildiğim SD kart takılabilen Lumia'lara oyunlar ücretsiz kurulabiliyor. Ben L920 kullandığım için deneyemedim ama var olduğunu okumuştum. Snapdragon yazması ufak Bi hatadır işletin sistemi yerine işlemci yazmışlar

megl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha 5 ay falan vaktim var bu zamana kadar para biriktirip lumia925 alabilirim veya LG den güzel bir telefon alabilirim. Şimdilik galaxy y ile yola devam :)

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
5 ay sonra gel o zaman :D bunları aldıktan sonra hız performans olarak hoşuna gitmeyebilir 5 ay sonra sağlam bişi alırsın...

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
şimdi alacaksan 820 isabet olur mağaza ve pil ömrü dışında sorun çıkaracağını sanmam.