Huawei Telefon seçimi

Emirardap

Üyecik
Merhaba,bir sıtum olacak sizlere
Sizce;
Samsung s10e , Huawei nova 5t , xiaomi mi note 10 , iphone 8/xr ,xiaomi mi 9t pro
Sizce hangisini almalıyım uzun süre ios ve Huawei kullandım
İyi günler

ahm@

Profesör
iOS : XR veya 8 yerine SE
Android: Performans daha önemliyse Mi 9T Pro. Kamera daha önemliyse Mi Note 10

Emirardap

Üyecik
Daha önceden xiaomi redmi note 8 kullandım ve hayalet ekran sorunu vardı bundan dolayı xiaomi ye biraz ön yargım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

iOS : XR veya 8 yerine SE
Android: Performans daha önemliyse Mi 9T Pro. Kamera daha önemliyse Mi Note 10
Acilen almam gerektiği için se yi bekliyemem

Sizce;
Samsung s10e , Huawei nova 5t , xiaomi mi note 10 , iphone 8/xr ,xiaomi mi 9t pro
İyi günler
Öncelikle şu sorunun cevabını bul: android mi? İos mu? İşletim sistemin androidse S10e veya Nova5t den birini tercih et.İşletim sistemin iossa Xr al geç.

Kopan

Üyecik
Sizce;
İyi günler
huawei nin hangi cihazını kullandın öncelikle. Ben mate20 pro kullanıyorum çok memnunum. nova 5t de performans olarak benim telefonla çok benzer. geçenlerde huawei nin sitesinden arkadaşıma aldık. fiyatta çok uyguna geldi. kirin980 işlemci resmen uçuyor. hiç düşünme nova5t al derim.

Emirardap

Üyecik
huawei nin hangi cihazını kullandın öncelikle. Ben mate20 pro kullanıyorum çok memnunum. nova 5t de performans olarak benim telefonla çok benzer. geçenlerde huawei nin sitesinden arkadaşıma aldık. fiyatta çok uyguna geldi. kirin980 işlemci resmen uçuyor. hiç düşünme nova5t al derim.
Mate 20 lite ve p30 lite çok memnun kaldım ben de

P40 lite alınabilir bir fiyatta ve kirin 810 7nm işlemciyle geliyor Nova 5t den kalır yanı yok bence onuda düşünmelisin 40w hızlı şarj desteği var ve ses deneyimini gerçekten çok beğendim çok yüksek bir ses deneyimi sunuyor insana .

K!RA

Asistan
S10e ve İphone 8 pil konusunda geride kalırlar ben olsam onları elerdim. Mi note 10, Nova 5T ve mi 9t pro'ya göre işlemci konusunda geri kalıyor. Nova 5T ve mi 9t Pro kalıyor geriye ikiside amiral gemisi işlemcisi kullanıyor. Şuan baktımda Mi 9T pro'da ya stok yok yada saçma fiyarlar var. Nova 5T fiyat avantajı olduğu için ben onu tercih ederdim. Umarım yardımcı olmuşumdur :)

caginilter

Üyecik
Sizce;
İyi günler

5T Yada note 10 derdim diğerlerine istinaden. Arayüz bakımından huawei çok daha başarılı ama xiaomi'ye göre. Hatta yeni çıkan p40 seriside dahil olabilir buraya. Onlarada bir bakmanı tavsiye ederim.

hsnbzkrt44

Asistan
Sizce;
İyi günler
ben sizin yerinizde olsam huawei nova 5t kullanırım çok hızlı bir telefon 6gb ram ve 128gb dahili depolama 3750mah batarya çift hat özelliği hızlı sarj özeilliği ile oldukça hızlı bir telefon abim kullanıyor çok memnun

Sevdelsn

Üyecik
Sizce;
İyi günler
Bence iphone xr ya da nova 5t ya da note 10 ya da yeni çıkan telefonlardan al yoksa en fazla 3-4 sene sonra hiç birine güncelleme gelmez.Bence uzun vaadeli kullanmak istiyorsan bu sene ya da 2019 da çıkan telefonlardan al.