Telefon seçimi

Bedirhan Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Öyle ama ben büyük ekran seviyorum ve tasarım olarak zenfone 5 daha güzel şunu sorucam zenfone 5 beni 4 5 sene götürür mü
5T nin ekranı da devasa o konuda eşitler.5T ile 4 sene boyunca her türlü oyunu akıcı şekilde gündelik işlerinizi akıcı şekilde yaparsınız ama zf 5 4 sene gider ama zorlar biraz eğer oyun oynayan biriyseniz ve özellik farkı çok büyük zenfone 5 ona göre baya orta segment bir ürün.5T yi elinize alın bi de zenfone 5 i 5t nin metal hissi çok güzel 6s imdeki hissi veriyor.İki cihazı da gördüm mağazada.Zenfone 5 in arkası cam olduğu için narin.5t de 6 inç ekran varmış.
Çok oyun oynamam ayda bir belki pubg oynarım oda çok nadir sosyal medya youtube bide müzik dinlerim o kadar zenfone 5 te stereo hoparlör var zenfone 5in ekran kasa oranı daha iyi

Reaksiyon puanı
892
Çok oyun oynamam ayda bir belki pubg oynarım oda çok nadir sosyal medya youtube bide müzik dinlerim o kadar zenfone 5 te stereo hoparlör var zenfone 5in ekran kasa oranı daha iyi
Pubg de hissedilir fark olur.Golf ile passat kıyaslamak gibi oluyor.2400 tl ye bedava o telefon.Satış fiyatları 3300 3600 olan bir telefon.Hızlı şarjın krallarından ürünün o kadar çok özelliği var ki...Bu arada stereo hoperlörü yazılımla etkinleştirmek mümkün 5t de:) Ekran kasa oranı hemen hemen aynı %4-%5 fark var.%90 falan yalan zf5 de.

Bedirhan Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Pubg de hissedilir fark olur.Golf ile passat kıyaslamak gibi oluyor.2400 tl ye bedava o telefon.Satış fiyatları 3300 3600 olan bir telefon.Hızlı şarjın krallarından ürünün o kadar çok özelliği var ki...Bu arada stereo hoperlörü yazılımla etkinleştirmek mümkün 5t de:) Ekran kasa oranı hemen hemen aynı %4-%5 fark var.%90 falan yalan zf5 de.
Şimdi dedinizde oneplus 5t piyasada 3300 tl ise sahibinden de niye 1000 tl daha ucuz