Telefon PC'ye bağlandığında "USB Aygıtı Tanınmadı" Hatası

Bu konuyu okuyanlar

otsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir bu telefonu kullanıyorum. Yalnız bir sorun var. Telefonu bilgisayara bağladığımda bu "USB aygıtı tanınmadı" hatası veriyor. Başka kablo denedim. Başka bilgisayar kablo denedim, ama olmuyor. Ne yapsam, hangi driveri kursam aynı hata. Yardımcı olur musunuz ? Bir ayarı falan var mı ? Telefonum S6 Edge Plus. Samsung Usb Driverleri yükledim Kies yükledim hiçbir sonuç vermiyor. Telefonumu şarj ediyor ama usb aygıtı tanınmadı diyor.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir bu telefonu kullanıyorum. Yalnız bir sorun var. Telefonu bilgisayara bağladığımda bu "USB aygıtı tanınmadı" hatası veriyor. Başka kablo denedim. Başka bilgisayar kablo denedim, ama olmuyor. Ne yapsam, hangi driveri kursam aynı hata. Yardımcı olur musunuz ? Bir ayarı falan var mı ? Telefonum S6 Edge Plus. Samsung Usb Driverleri yükledim Kies yükledim hiçbir sonuç vermiyor. Telefonumu şarj ediyor ama usb aygıtı tanınmadı diyor.
Telefonun kilidi açık bir biçimde deneyin.
Olmadı format atın. Belki telefonda sorun olabilir

otsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kilidi açık evet.
Format attım. Başka bilgisayar ve orjinal kablo denedim yan sanayi kablo denedim fayda etmiyor. 2 bilgisayarda da aynı sorunu veriyor. Yapabilsem Odin üzerinden telefonu sıfırlayacağım ama onu da yapamıyorum.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Ekran kilidi açık evet.
Format attım. Başka bilgisayar ve orjinal kablo denedim yan sanayi kablo denedim fayda etmiyor. 2 bilgisayarda da aynı sorunu veriyor. Yapabilsem Odin üzerinden telefonu sıfırlayacağım ama onu da yapamıyorum.
Allah allah. Samsungla görüştünüz mü?

otsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsungla görüştüğümde yardım edilecek bir sorun değil bir teknik servise danışın dedi @SONG JOONG KI
Yani airdroid gibi programlarla aktarabiliyorum bir şekilde. Yoksa başka türlü olmuyor bilgisayar görmüyor malesef. @syfsn

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Samsungla görüştüğümde yardım edilecek bir sorun değil bir teknik servise danışın dedi @SONG JOONG KI
Yani airdroid gibi programlarla aktarabiliyorum bir şekilde. Yoksa başka türlü olmuyor bilgisayar görmüyor malesef. @syfsn
Teknik servisle görüşün. Usb sürücülerinde hata vardır telefonun

otsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumun garantisi var yalnız ekranında kılcal çizik var, garanti kapsamı dışında oluyor mu ? Yoksa USB yaptırımı ücretsiz mi ? Bilginiz var mı ?

Reaksiyon puanı
5,171
Peki yeni kablo denediginize emin misiniz bu sorun %99 oraninda kablodan olur

otsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki yeni kablo denediginize emin misiniz bu sorun %99 oraninda kablodan olur

Tabikide evde 3 adet usb kablo vardı hepsi aynı sorun verdi.Komşunun evine gittim, orjinal samsung usb kablosu ve kendi bilgisayarında denedim aynı sorun yine

otsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@syfsn evet, hatta evdeki başka telefonlar bilgisayarıma bağlanıyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Telefonunun data+ veya - bağlantı noktasının lehimleri zarar görmüş. Onarılması lazım. En azından benim düşüncem bu.

otsman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam böyle bir sorun olması için bilgisayardan şarj olmaması gerek değil mi ?