Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilal77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Selam arkadaşalr yakıdna telefon alacağım Allahın izniyle sizede danışmak istedim.
Öncellikle Bütçem 3000 ve 4000 kadar çıkabilirim fakat fazla zorlamak istemiyorum.İstediğim özelliklere geçeyim öncelliklerim güzel renkleri güzel veren neşeli bir ekran istiyorum sanırım amoled oluyor,güzel bir işlemci şimdi arkadaşlar ben aşırı oynamam mesela günde 6 saat telefona baktığımı düşünelim 3-4 saati oyun 2-3 saati sosyal medya olur zaten pc var ama yani yarin bir gün pubg,call of duty mobile gibi oyunalrı yükledğimde kassın istemem,birde batarya beni 1,5 2 gün civarı çıkartmasını istiyorum bataryanın birde kamera var kamerada güzel olsun bu fiyata 4 4'lük bir f/p telefonu istiyorum ama kamerası pek dert değil orta düzeyde olsa yeterli aklımda mi note 10 lite var ve sizinde tavsiyeleriniz bekliyorum

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Realme 7 Pro öneririm. Ekran, işlemci, hızlı şarj, arayüz, hoparlör, ram ve depolama açısından daha iyi.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Realme 7 Pro'nun bu fiyatlarda en mantıklı cihaz olduğunu düşünüyorum. Hoşunuza gitmezse Oppo Reno 4, Samsung Galaxy M51, Realme 7 ve Realme 6 Pro'ya bakabilirsiniz.
Bütçeyi çok zorlamak istemiyorsanız Oppo A52, Oppo A72 veya Oppo A73 de alınabillir bence.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729

1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...