telefon önerisi

26¥¥26

Profesör
Max 5000 TL Top 10
Mesaj otomatik birleştirildi:

S10 Lite Mi 9T Pro P30

alpotter

Profesör
Max 5000 TL Top 10

S10 Lite Mi 9T P30
Mi 9T ?

o paraya en mantıklı cihaz s10 lite snp 855 var içinde.
Aynen 855 var diye müthiş telefon. Amiral gemisi olmadığı için 2 sene sonra pişman edecek o telefon. Verilen ciddi paraya yazık

O bütçeye alınabilecek tek telefon op 7t. S10 lite önermek saçmalık olur. 855 var diyenler de, op7t de 855 plus var. Kamerada daha iyi. Ekran da çok çok çok daha iyi. Çok daha stabil ve çok daha uzun ömürlü.

Servous

Asistan
Adamın bütcesi 5000 tl ve sen P20 Lite mı öneriyorsun ?
Kesin bunu troll olsun diye yazdın ya da cidden teknolojiden anlamıyorsun başka açıklaması olamaz

Adam bütçesinin 5000 TL olduğunu söylüyor, illa 5000 TL'lik telefon alacağını söylemiyor. Bence sende okuduğunu anlamıyorsun.

Sinanozkan

Üyecik
en önemli öncelik performans
çok oyun oynuyorum
maksimum 5000 4800 tl ye en iyi performanslı telefon

tüm markalar olur
hacım o kadar para dökmene gerek yok ya. casper via p3 almıştım fiyatperformans açısından iyi bi seçenek bence. şu dönemde en iyi telefonu en uyguna almak lazım

Webhead

Dekan
O zaman boş boş yorum atma, bana göre iyi olan bir telefonu önerdim. Öneri konusu zaten, ister alır ister almaz ona kalmış.
Sana göre iyi bir telefon olabilir saygı duyarım ancak konu sahibinin bütcesi ile çok alakasız bir cihaz ve P20 Lite artık cok eskidi ondan cok daha iyi alternatifler var ve son karar konu sahibinin bu saatten sonra bize laf söylemek düşmez biz önerimizi sunarız alıp almamak ona kalmış