TELEFON ÖNERİSİ

Bu konuyu okuyanlar

burakaygun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi akşamlar mate 10 lite kullanmaktayım . 5 6 bin civarında uzun sure üzmeyecek birtelefon önerir misiniz.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Yazın yeni modeller çıkacak, Eylül ayında Türkiye'ye gelecek, Ekim ayında en pahalı zamanlarını yaşayacak, Kasım ayında tüm zamanların en ucuz fiyatına sahip olacak.
Bence sezonunu bekleyip yeni telefonları alsan daha iyi olur

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
iyi akşamlar mate 10 lite kullanmaktayım . 5 6 bin civarında uzun sure üzmeyecek birtelefon önerir misiniz.

Merhaba,

Android tarafında;

İOS tarafında;

Modelleri b fiyat bandındaki güzel modellerdir. Bu fiyat bandı biraz arada kaldı zaten böyle kırpılmış samsung'un üst segment modelleri gibi s10 lite gibi modelleri var. xiaomi'nin işlemcibakımından parasını haketmeyen mi note 10 var. O nedenle ben bu fiyat bandından ürün alacak olsam bu link'lerini verdiğim iki modeli beklentilerime göre incelerdim.

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
OnePlus 7T öneririm Mate 10 Lite'dan buna geçtiğin zaman büyük bir sıçrama geçireceksin hatta çağ atlayacaksın sana bunun garantisini veririm

burakaygun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazın yeni modeller çıkacak, Eylül ayında Türkiye'ye gelecek, Ekim ayında en pahalı zamanlarını yaşayacak, Kasım ayında tüm zamanların en ucuz fiyatına sahip olacak.
Bence sezonunu bekleyip yeni telefonları alsan daha iyi olur
beklemesine ben beklerimde telefon o kadar dayanırmı bilmiyorum artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

OnePlus 7T öneririm Mate 10 Lite'dan buna geçtiğin zaman büyük bir sıçrama geçireceksin hatta çağ atlayacaksın sana bunun garantisini veririm
onun hakkında çok fazla inceleme bulamadım

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Son iki haftada özellikle gelen yeni vergilerin de etkisiyle bütün telefonlara 700-800 lira zam geldi az çok biliyorsundur
Yani elbette bütçen yüksek ama yeni model çıkınca yeni telefonumun modelimin eski kalması benim hoşuma gitmezdi :)
Yine de o bütçeye Xiaomi Mi Note 10 Pro alırsan efsane kamerası olduktan sonra hangi model çıkarsa çıksın uzun bir süre en iyi kameraya sahip telefonlar derecesinde kalacaktır. İşlemci vs de kötü değil, sağlam telefon ve tekrar söylüyorum kamerası en iyi telefonlardan diyebilirim

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
beklemesine ben beklerimde telefon o kadar dayanırmı bilmiyorum artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun hakkında çok fazla inceleme bulamadım
Zahter ve Aycan Ay'ın youtube kanallarında bulabilirsin ya da eğer ingilizcen varsa Marques Brownlee ve GSMArena'da inceleme videoları var

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Android tarafında S10 Plus ya da One Plus 7 olabilir.
iPhone olarak ise XR alabilirsiniz.

Son mesajlar