Telefon önerisi.

Yusuf Alp

Üyecik
2000-3000 TL arası bir bütçem var 4-5 yıl gidecek depolaması ve pili iyi bir telefon almak istiyorum fiyat bütçeme uygun olarak iphone 7 var hiç iphone kullanmadım sizce iphone almalı mıyım ? veya hangi telefonu almalıyım ?

Toprak Kokusu

Profesör
@Yusuf Alp O fiyat segmentine 4 5 yıl gidecek Bi cihaz olacağını pek sanmıyorum ben...
İphone 7 iyidir de 3000 e daha iyi özellik sunan android telefonlar da var.
Benim görüşüm
İPhone kalitesi hiçbir cihazda yoktur ama Pil konusunda iphone üzebilir
Android pilde uzmese bile kamerada İPhone gibi olmaz
İPhone 7 dönemi artık geçti ama android daha iyi olur sanırım.

2000-3000 TL arası bir bütçem var 4-5 yıl gidecek depolaması ve pili iyi bir telefon almak istiyorum fiyat bütçeme uygun olarak iphone 7 var hiç iphone kullanmadım sizce iphone almalı mıyım ? veya hangi telefonu almalıyım ?
Asla alma hem 3000 verip 32 GB ve 1960 mAh bataryaya sahip bir telefon mu alacaksın?
Bu bütçe aralığında ya biraz artırıp A71 al yada 128 GB mi9T al (Ama mi9T de depolamayı artıramıyorsunuz). Bu ikisinin arasından da A71 öneririm çünkü mi9t neredeyse 1 yaşını doldurmak üzere bir telefon (Haziran 2019 da tanıtılmıştı). Yine de alınr mı orası sana kalmış. Yani tavsiyem biraz artır bütçeyi ve A71 al.

Son düzenleme:

Toprak Kokusu

Profesör
Hep android kullandiysaniz bütçeyi de arttırma seçeneğiniz yoksa android'le de devam edilir
Ayrıca samsung a serisine uzaktan yakından bakmayın derim 🤣
Ben a70 kullanıyorum. Pilde çok iyiydi. Sağolsun android 10 güncellemesiyle o birazcik bozuldu.
Xiaomi mi 9t üzmez diye biliyorum
Realme x2 de olabilir.
Rn8 pro da olabilir.

Hep android kullandiysaniz bütçeyi de arttırma seçeneğiniz yoksa android'le de devam edilir
Ayrıca samsung a serisine uzaktan yakından bakmayın derim 🤣
Ben a70 kullanıyorum. Pilde çok iyiydi. Sağolsun android 10 güncellemesiyle o birazcik bozuldu.
Xiaomi mi 9t üzmez diye biliyorum
Realme x2 de olabilir.
Rn8 pro da olabilir.
Neden A serisini önermiyorsunuz?

Raikiri

Asistan
Xiaomi'den Huawei'den şaşmayın derim ben hem cep yakmıyor hep de Samsung, Apple'ın aynı segmentteki telefonlarına taş çıkarıyorlar.

Yusuf Alp

Üyecik
Asla alma hem 3000 verip 32 GB ve 1960 mAh bataryaya sahip bir telefon mu alacaksın?
Bu bütçe aralığında ya biraz artırıp A71 al yada 128 GB mi9T al (Ama mi9T de artıramıyorsunuz). Bu ikisinin arasından da A71 öneririm çünkü mi9t neredeyse 1 yaşını doldurmak üzere bir telefon (Haziran 2019 da tanıtılmıştı). Yine de alınr mı orası sana kalmış. Yani tavsiyem biraz artır bütçeyi ve A71 al.

a51 nasıl ne gibi eksikleri var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi'den Huawei'den şaşmayın derim ben hem cep yakmıyor hep de Samsung, Apple'ın aynı segmentteki telefonlarına taş çıkarıyorlar.

huawei almaya biraz çekiniyorum aslında google , android olaylarından dolayı .