Telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

frkensfdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar 4-5 tane telefon arasında kaldım.

-Xiaomi Redmi Note 8(en sağlıklısı bu gözüküyor)
-Xiaomi mi A3
-Meizu x8 veya note 9 (güncelleme sorunu dusunduruyor fakat x8'in SND710 işlemcisi cezbetmiyor değil.)
-Realme 3 pro (tr garantili olmaması sıkıntılı gibi ama F/P açısından rakipsiz gibi)

Siz ne diyorsunuz sizce hangisini almalıyım. İstediğim özellikler, uzun süre kullanabileyim, hızlı olsun, bataryası iyi olsun kamerası o kadar onemli değil ama kötü olmasın tabii. Bütçem de telefonlardan tahmın edebılcegınız uzere 1.700 civarı

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

-Xiaomi mi A3
-Meizu x8 veya note 9 (güncelleme sorunu dusunduruyor fakat x8'in SND710 işlemcisi cezbetmiyor değil.)
-Realme 3 pro (tr garantili olmaması sıkıntılı gibi ama F/P açısından rakipsiz gibi)

Siz ne diyorsunuz sizce hangisini almalıyım. İstediğim özellikler, uzun süre kullanabileyim, hızlı olsun, bataryası iyi olsun kamerası o kadar onemli değil ama kötü olmasın tabii. Bütçem de telefonlardan tahmın edebılcegınız uzere 1.700 civarı

Redmi Note 8 öneririm.

frkensfdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mi A3 ile karşılaştırırsak ne gibi farkları var kabaca? Performans açısından hangisi daha iyi (işlemci, yazılım vs.)

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Real me 3 pro 2 yıl KVK garantili satılıyor.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi A3 ile karşılaştırırsak ne gibi farkları var kabaca? Performans açısından hangisi daha iyi (işlemci, yazılım vs.)
Aynı işlemciyi kullanıyorlar mi a3 de amoled HD+ ekran varken redmi note 8 de IPS LCD Full HD+ bir ekran var
Benim önerim Redmi Note 8 olur

frkensfdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynı işlemciyi kullanıyorlar mi a3 de amoled HD+ ekran varken redmi note 8 de IPS LCD Full HD+ bir ekran var
Benim önerim Redmi Note 8 olur
Daha uzun süre kullanabilme açısından Mi A3'te android one varken Redmi note 8 de MIUI 11 var. gerçi MIUI 11 2 yıl güncelleme garantısı verıyor fakat aralarındakı asıl fark bu gibi. bu fark beni düşündürüyor

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

-Xiaomi mi A3

BF'yi bekle RN8 Pro al diyecem de bütçeni birazcık daha arttırmanın imkanı yok mu çünkü RN8 Pro BF günü 2200-2300 tl'ye düşer diye tahmin ediyoruz eğer arttırabilirsen RN8 Pro al ki verdiğin paraya değsin ama eğer arttıramasan da RN8 de işini görür saf android kullanacağına onu al derim en azından MİUI stabil bir arayüz (bence)

frkensfdn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
BF'yi bekle RN8 Pro al diyecem de bütçeni birazcık daha arttırmanın imkanı yok mu çünkü RN8 Pro BF günü 2200-2300 tl'ye düşer diye tahmin ediyoruz eğer arttırabilirsen RN8 Pro al ki verdiğin paraya değsin ama eğer arttıramasan da RN8 de işini görür saf android kullanacağına onu al derim en azından MİUI stabil bir arayüz (bence)
redmi 7 alıcaktım normalde sonra biraz bütçemi arttırıp note 7 alıyım dedım. sonra 100 tl daha eklıyıp note 8'i alayım dedim şimdi de pro çok cezbediyor beni ve öneriliyor :D bunun bi sınırı yok heralde

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
redmi 7 alıcaktım normalde sonra biraz bütçemi arttırıp note 7 alıyım dedım. sonra 100 tl daha eklıyıp note 8'i alayım dedim şimdi de pro çok cezbediyor beni ve öneriliyor :D bunun bi sınırı yok heralde
RN8 Pro al geç bu konu don lastiği gibi uzar gider

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Normalde geçen hafta Mİ Store'a almak için gittim ama stok bitmişti. Ben de zaten bekleyeceğim en azından 2 hafta daha bekleyip 300 lira daha uyguna alayım dedim:)
Hb den mi
Annemin lg ölüyor onu hb ye verip çek alsam bide bf ye denk getirip rn8 alsam baya uğguna gelir ama şu sıra alamam

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bi bakmış ki iphone 11 pro max alıyor(ne garip bi isim mühendisler sağır olmuş)

Pro'ya kadar sıkıntı yok da Max ne ya??? Bunlar da J7 serisine özenmiş galiba:)

Bence isimler İphone 11R - İphone 11 ve İphone 11 Pro olmalıydı.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Hocam bu konunun sonu yok ben önerimi yapar aradan çıkarım zaten bu aralar iyice kafayı sıyırdım Mİ9T sağolsun 3 hafta boyunca forumdan uzak dursam iyi olacak
Alın rahatlyın kafanızda duracağına cebinizde dırsun şu an başka birşeye para biriktiriyorum yoksa rn 8 alırdım