Telefon önerisi

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Merhabalar iphone dünyasına hızlı bir giriş yapmak istiyorum iphone 7 ve 8 fiyatı cokkk yuksek o kadar para vermek istemiyorum ne önerirsiniz (aklımda ikinci el 6s var ya da sıfır 5s son olarak se düşünüyorum) fikirleriniz benim için önemlidir şimdiden çok teşekkür ederim

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Alabiliyoraabız 6S Plus öneririm. Çünkü yüksek ihtimalle iOS 13 güncellemesi alacak. Alt modeller almayacak. Ancak SE hariç. Forumlarda iPhone SE'nin iOS güncellemesini alacağı konuşuluyor. Ayrıca SE tam da iPhone ruhunu yansıtan bir tasarım şık ve kompakt.

6S Plus olmuyorsa SE öneririm. İkinci el alacaksanız da garanti süresi uzun olsun.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Alabiliyoraabız 6S Plus öneririm. Çünkü yüksek ihtimalle iOS 13 güncellemesi alacak. Alt modeller almayacak. Ancak SE hariç. Forumlarda iPhone SE'nin iOS güncellemesini alacağı konuşuluyor. Ayrıca SE tam da iPhone ruhunu yansıtan bir tasarım şık ve kompakt.

6S Plus olmuyorsa SE öneririm. İkinci el alacaksanız da garanti süresi uzun olsun.
6s plus bütçeyi çok zorluyor se aklıma çok takılıyor 5s eski cihaz istemiyorum se için de şıkbir cihaz fikrine katiliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

se öneririm dediniz de peki neden 6s demediniz

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
iOS 13 güncellemesi almayacağı yönünde çok sık haberler çıkıyor. Ama güncelleme alıp almaması sizin için problem değilse 6S alabilirsiniz.

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
iOS 13 güncellemesi almayacağı yönünde çok sık haberler çıkıyor. Ama güncelleme alıp almaması sizin için problem değilse 6S alabilirsiniz.
Telefon almam yazı bulabilir wwdc yi bekliycem duruma gore ya se ya da 6s alicam teşekkür ederim fikriniz icin

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ne kadarlık cihaz baktınız zannedersem 3k altı ve o paraya bu devirde iphone artık almak mantıklı değil 2018 android amiral cihaz alınır o paraya ki günlük kullanım hissiyatıda x serisinden aşağı olmaz bence androide yönelin. 6s plus en fazla 1 güncelleme alacak sonrası kara bulutlu.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Ne kadarlık cihaz baktınız zannedersem 3k altı ve o paraya bu devirde iphone artık almak mantıklı değil 2018 android amiral cihaz alınır o paraya ki günlük kullanım hissiyatıda x serisinden aşağı olmaz bence androide yönelin. 6s plus en fazla 1 güncelleme alacak sonrası kara bulutlu.
Aynen

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41

Bir sey sormak istiyorum vatan bilgisayarda iphone se 32 gb rose gold 1499 tl Ama iphone se 32 gb gol 2699 tl sadece renk yüzünden fiyat farkı uçuk nedeni ne olabilir

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Bir sey sormak istiyorum vatan bilgisayarda iphone se 32 gb rose gold 1499 tl Ama iphone se 32 gb gol 2699 tl sadece renk yüzünden fiyat farkı uçuk nedeni ne olabilir
iPhone'da renkler farklı olduğu için fiyatın farklı olduğuna denk gelmedim hiç. Tabi özel seri modeller hariç. Sanırım bu fiyatın güncellenmesi ile alakalı bir problem. Ve bir şey daha söylemek istiyorum:

VATAN BİLGİSAYAR'DAN ALMAYIN!!!

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
iPhone'da renkler farklı olduğu için fiyatın farklı olduğuna denk gelmedim hiç. Tabi özel seri modeller hariç. Sanırım bu fiyatın güncellenmesi ile alakalı bir problem. Ve bir şey daha söylemek istiyorum:

VATAN BİLGİSAYAR'DAN ALMAYIN!!!
Neden vatandan almayayim nedeni nedir sizde internetten bakabilirsiniz fiyatlara

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Çarşamba günü elimde olması gereken telefonu bugün dahi alamadım. Az önce konuştum pazartesi alacaksınız dediler. Suratıma telefon kapamaları da cabası.
bu sorunu da kuzenim yaşamıştı inanmamıştım daha sonra anladim:( fiyat farkının olması da sorun

woodyinho

Asistan
Reaksiyon puanı
41
2.5 k ya kadar bütçem var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler. iPhone 6S Plus, gümüş grisi, 32 GB.
Elinize ulaşıp biraz kullandıktan sonra telefon hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum