Telefon önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar SDN değerli forum üyeleri....
Telefon alacam fakat bir türlü karar veremiyorum. Öncelikle telefonu kullanmamda ki amaç internet ve mesaj. sık sık mesajlaşırım günlük minimum 250 mesaj atarım. wifi olan yerde de netime girerim. Telefon tercihleri arasında da İphone 4s ile blackberry 9900 arasında kaldım. iphone 5 çıkması üzerine 4sin ucuzlayıp alması düşüncesindeyim.bir de acaba telefonu düşürürsem kırar mıyım zamanla ekran hassasiyetini kaybeder mi düşüncesindeyim. Blackberry de batma/iflas etme eşiğinde diyorlar. bis paketi falan sorun değil onlar. öyle uygulama hastası yok şöyle böyle oyun olsun diyenlerden değilimdir. o yüzden çok kararsız kaldım. önemli olan benim mesajlaşmama dayanabilmesi. dokunmatik hassasiyetini kaybetmemesi. Siz değerli SDN üyelerine sormak istedim.Şimdiden teşekkürler.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Telefon alacam fakat bir türlü karar veremiyorum. Öncelikle telefonu kullanmamda ki amaç internet ve mesaj. sık sık mesajlaşırım günlük minimum 250 mesaj atarım. wifi olan yerde de netime girerim. Telefon tercihleri arasında da İphone 4s ile blackberry 9900 arasında kaldım. iphone 5 çıkması üzerine 4sin ucuzlayıp alması düşüncesindeyim.bir de acaba telefonu düşürürsem kırar mıyım zamanla ekran hassasiyetini kaybeder mi düşüncesindeyim. Blackberry de batma/iflas etme eşiğinde diyorlar. bis paketi falan sorun değil onlar. öyle uygulama hastası yok şöyle böyle oyun olsun diyenlerden değilimdir. o yüzden çok kararsız kaldım. önemli olan benim mesajlaşmama dayanabilmesi. dokunmatik hassasiyetini kaybetmemesi. Siz değerli SDN üyelerine sormak istedim.Şimdiden teşekkürler.

Valla 9900 daha iyi bence cünkü BBM'di Mesajdı şeydi cok kullanıslı internet performansı da iyi , önceki yazılarda da söyledigim gibi İphone artık Türkiye'de bir kalıp olmus o yüzden ben eski bir BB kullanıcısı olarak BB al derim.

aquess1999

Dekan
Reaksiyon puanı
21
Bence iphone 4s al yada biraz daha bekle.iphone 5 çıkınca 4s ucuzlar.

CodeName347

Asistan
Reaksiyon puanı
1
NOKIA N8 YADA NOKIA E7,ikisinide kullaniyorum ozellikle nokia n8 den cok memnunum :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bekle ipone 5 çıksında 4 s al senin yerinde olsam 5 alırımda neyse

hanxhanx

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yurtdışından getrtme olanağın var ise akraba,tanıdık vs güzel fiyata alırsın 4si stabil cihazdır, fakat internet ile fazla haşır beşir olmayı seviyorsan ekranı küçük gelebilirki bana göre 4" yada 4.3" internet için çok ideal iyide keyif veriyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yurt dışı istemiyorum malesef hocam. iphone 5 alamam öğrenciyim zaten. bir de yeni makine aldım onun borcunu ödüyorum. fazla açılamam açıkcası. blackberry alasım var fakat bu şirket iflas bayrağını çekerse ne olacak o zaman blackberrynin hiç bir önemi yok iphone 4s ekranı gayet yeterli bana 4' ve üzeri bana biraz büyük geliyor :) dersde de mesajlaşılmıyor fazla büyük telefonla :D

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yurt dışı istemiyorum malesef hocam. iphone 5 alamam öğrenciyim zaten. bir de yeni makine aldım onun borcunu ödüyorum. fazla açılamam açıkcası. blackberry alasım var fakat bu şirket iflas bayrağını çekerse ne olacak o zaman blackberrynin hiç bir önemi yok iphone 4s ekranı gayet yeterli bana 4' ve üzeri bana biraz büyük geliyor :) dersde de mesajlaşılmıyor fazla büyük telefonla :D

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
hocam telefonu sadece mesaj ve internet için kullancaksan klavyeli bi telefon öneririm nokia c3 alabilirsin boşuna çok fazla para harcamana gerek yok bence

Clicker

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Xperia Sola işini görebilir diye düşünüyorum çok güzel bir telefondur dokunmatiği çok hassas ayrıca tasarım olarakta çok şık
http://www.hizlial.com/u02.044.4140.0007/sony-xperia-sola

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün incelemeye gittiğim zaman galaxy s3 dikkatimi çekti ilk zamanlar çok büyük geliyordu gözüme fakat alıştım sanırım :) blackberry eledim gibi bir şey şimdi de s3 ile 4s arasında kaldım galiba :/

Burock98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Blackberry iPhone arasından iPhone derim ama s3 le bir şey söyleyemiyeceğim :) 4S tn pişman olmazsın bnce ama s3 ü de kenara atmamak lazım

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaşıma sordum bugün dedi ki 4s modası geçmez fakat s3ün modası geçer dedi bu sözü de etkiledi açıkçası :)

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
S3un modasi mi gecer ? Yakinda 5 tanitilacak sonra 4s . Yani 4 piyasadan silinecek 4 kalicak 1 sene sonra 4s de silinecek :) yani 1 sene modasi var 4sin.

the_joker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1100 hereye krşı çözüm kırılma dökme yok pahalı deil alo diyor daha ne ?

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bence S III alabilirsin ama senin telefonun yani çok karışmak gibi olmasın. S III'e Jelly Bean çıkana kadar bekle stabil ve hızlı olursa alırsın. Açıkçası bende Apple'dan biraz nefret ediyorum. İphone alanlar daha çok "Artistlik olsun, telefonu herkes tanıyor, İphone'mi millete gösterip havamı atarım." diyenler gibime geliyor. Ama sen dersen ki İphone alıcam o zaman karışmam :)

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence S III alabilirsin ama senin telefonun yani çok karışmak gibi olmasın. S III'e Jelly Bean çıkana kadar bekle stabil ve hızlı olursa alırsın. Açıkçası bende Apple'dan biraz nefret ediyorum. İphone alanlar daha çok "Artistlik olsun, telefonu herkes tanıyor, İphone'mi millete gösterip havamı atarım." diyenler gibime geliyor. Ama sen dersen ki İphone alıcam o zaman karışmam :)
Jelly Bean nedir hocam ?

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s3 hemen modası geçecek gibi hiç bilmiyorum sonuçta bu samsung zırt bırt telefon çıkarıyor ama apple 1 kere çıkarıyor tam çıkarıyor işte :S

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Moda ne yav ? Kiminle yarışıyorsunuz ?

Alacaksın ve işin görülecek o kadar.

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazen çağa ayak uydurmak gerek hocam :) 4s veya s3 alsam beni bu telefon 2-3 sene rahat götürebilir mi ? :S

sabaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu iphone 5ler çıksa 4s fiyatları düşer belki alacam direk baktım düşmüyor s3 alacam tabi derste nasıl mesajlaşacam orası mechull :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Ee hocam millet ferrariye biniyor diye almak mı lazım sırf çağa ayak uydurmak için ?

Hangi telefonun sizi nasıl tatmin edeceğini kendiniz analiz edebilmelisiniz.

Navigasyonu açarsan her yere gòtürür hocam.