Telefon önerisi !

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Max. 800 tl bütçem var yukarı çıkamam ama aşağı inebilirim :).Androidli olacak mümkünse 4.0.Kamerası iyi olacak.Donma yapmayacak.Hızlı olacak.İnternet hızı iyi olacak.Telefon saglam olacak.Bu kadar.Yorumlarınızı bekliyorum..

killbill262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Max. 800 tl bütçem var yukarı çıkamam ama aşağı inebilirim :).Androidli olacak mümkünse 4.0.Kamerası iyi olacak.Donma yapmayacak.Hızlı olacak.İnternet hızı iyi olacak.Telefon saglam olacak.Bu kadar.Yorumlarınızı bekliyorum..
Tarif ettiğin özelliklerin hepsini barındıran bir telefon var:) xperia sola suanda ondan yazıyorum...

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sony ericsson xperia arc s çok hoşuma gitti o telefon nasıl eksileri artıları nedir ?

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=283954]Theguess[/MENTION] 8000 değil 800 yazıyor :D 800 liraya 4s varsa 5 adet alayım..

sdntrkm_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
800 e alabileceğin en iyi tlf Sony Xperia Sola.Ama ben olsam 50 tl daha koyar Htc One V alırdım .

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
En iyi f/p telefonu xperia sola ace2 atrix tir.Yurtdışında bir tanıdıgın varsa daha ucuza bile getirtirsin.

Theguess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2. el var yaa Fiyatları baya düştü millet elinden cıkarmaya çalışıyor hatta acaip derecede patlama yaşamış :D haberde okumuştum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPhone 3GS 739 TL, çok memnunum. 2 gün oldu alalı. iOS ve iPhone 4everi

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim aklım Sony'lerde kaldı tasarımları çok şık.Sony den başka marka almam. Sony içinde önerebileceğiniz model var mı ?

byuCk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sola'da görüntülü görüşme yok. Olsa süper olurdu.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende arc s kullanıyorum tavsiye ederim çok güzel bi tasarımı var kamerası falan çok iyi o fiyata alabileceğin kesinlikle en iyi telefon ayrıca ön kamera olayına takılma androidli telefonlarda 3G üzerinden görüntülü görüşme yapılamıyo ancak skype ile kullanabiliyon

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende arc s kullanıyorum tavsiye ederim çok güzel bi tasarımı var kamerası falan çok iyi o fiyata alabileceğin kesinlikle en iyi telefon ayrıca ön kamera olayına takılma androidli telefonlarda 3G üzerinden görüntülü görüşme yapılamıyo ancak skype ile kullanabiliyon
En iyi telefon değil malesef xperia sola daha iyi özellik bakımından çift çekirdek ve gpu daha güçlü.Kamerası iyi sadece ve aynı fiyata çok daha güçlü rakipleri var htc evo 3d,lg 3d,galaxy s advance

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
solanın tek avantajı çift çekirdek olması gpu biraz daha iyi olabilir ama ben tüm oyunları kasmadan oynayabiliyorum kamerası,işlemcisi,ekranına bakarsak arc s daha üstün, bu söylediğin telefonların hepsi arc s ten daha pahalı aralarında sadece evo 3d daha iyi fakat evo 3d 1100 lira civarında fiyatı ayrıca takoz gibi telefon

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu harici hafıza kartı girişi p demi bulunmuyordu yoksa sola da mı
?

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
solanın tek avantajı çift çekirdek olması gpu biraz daha iyi olabilir ama ben tüm oyunları kasmadan oynayabiliyorum kamerası,işlemcisi,ekranına bakarsak arc s daha üstün, bu söylediğin telefonların hepsi arc s ten daha pahalı aralarında sadece evo 3d daha iyi fakat evo 3d 1100 lira civarında fiyatı ayrıca takoz gibi telefon
Daha ne olsun hız performans solada var bir kaç ay sonraki oyunlarda kasma yapıcaktır.Sadece kamera üstün işlemcisi değil sola işlemci ve grafik performansında çok daha güçlü kıyaslanamaz bile.Takoz dediğin telefon 12mm sadece ağır biraz.Karşılaştırmaya bakarsanız farkı görürsünüz arc s i bulamadım henuz ama play ile aynı özellikte [video=youtube;Wj3Cz20pkDE]http://www.youtube.com/watch?v=Wj3Cz20pkDE[/video]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eskiden ve de halen dev firma olan sony derim hangi telefonunu aldımsa pişman olmadım sola güzel ama ön kamerası yok msn felan kulandığında kamerayla görünmezsin paşka modeler bak derim sony de

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Daha ne olsun hız performans solada var bir kaç ay sonraki oyunlarda kasma yapıcaktır.Sadece kamera üstün işlemcisi değil sola işlemci ve grafik performansında çok daha güçlü kıyaslanamaz bile.Takoz dediğin telefon 12mm sadece ağır biraz.Karşılaştırmaya bakarsanız farkı görürsünüz arc s i bulamadım henuz ama play ile aynı özellikte [video=youtube;Wj3Cz20pkDE]http://www.youtube.com/watch?v=Wj3Cz20pkDE[/video]

çift çekirdek olması multi task için iyi performans verir aynı oyunu daha hızlı oynatmasını sağlamaz grafik performansta dediğin gibi gpu su daha iyi olduğundan dolayı daha iyi performans verir ama çok fazla bi fark yok arasında ,evo 3d ye gelelim bende sana evo nun daha iyi olduğunu söylüyorum sen gelmiş bana karşılaştırma videosu gösteriyosun evo 3d 300 lira daha fazla arc s ten, ayrıca 170 gr nerdeyse 2 katı gidip bi teknomarkette eline al incele bakalım tasarım anlamında piyasadaki hiç bi telefon arc s ile karşılaştırılamaz bence
[MENTION=283285]kayseri398[/MENTION] bence git bi teknomarkette incele bence ona göre kararını ver ama ben arc s almanı öneririm kendim kullanıyorum çok memnunum

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çift çekirdek olması multi task için iyi performans verir aynı oyunu daha hızlı oynatmasını sağlamaz grafik performansta dediğin gibi gpu su daha iyi olduğundan dolayı daha iyi performans verir ama çok fazla bi fark yok arasında ,evo 3d ye gelelim bende sana evo nun daha iyi olduğunu söylüyorum sen gelmiş bana karşılaştırma videosu gösteriyosun evo 3d 300 lira daha fazla arc s ten, ayrıca 170 gr nerdeyse 2 katı gidip bi teknomarkette eline al incele bakalım tasarım anlamında piyasadaki hiç bi telefon arc s ile karşılaştırılamaz bence
@kayseri398 bence git bi teknomarkette incele bence ona göre kararını ver ama ben arc s almanı öneririm kendim kullanıyorum çok memnunum
Oyun performansını etkiyen en önemli unsurdur cpu ve gpu zaten.Arasında baya bir fark var.Evo 3d 1066tl arc s 1066 tl ayrıca 797tl ye xperia sola varken alınmaz iki telefonuda inceledim merak etme telefonun şık olması bir ifade etmiyor.Sola 3d performansı olarak 30fps almış arc s ise 14fps almış arasında %50 performans farkı var oyuzden bana gelip arc s iyi aynı gibi şeyler söylemeyin [video=youtube;JAagXK0kYMQ]http://www.youtube.com/watch?v=JAagXK0kYMQ[/video]