Telefon önerisi ve yardım

Bu konuyu okuyanlar

forever_alone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben bir konu açmıştım konuda s4 ve xperia x ile ilgiliydi ama kimizi iphone 5 al dedi kimisi lg optimus g al dedi kimisi ise htc one al dedi sizce hangisi linki burada :

http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/320260-samsung-galaxy-s4-vs-sony-xperia-z-2.html

ben telefonu müzik dinlemek fotoğraf çekmek mesajlaşmak arama yapmak web de dolanmak için kulanırım bütçem ya 900 ya 1500 yada 1750 olabilir bunu üstüne çıkamam aklımda olan telefonlar

lg optimus g
sony xperia x
samsung galaxy s4
samsung galaxy s4 zoom
samsung galaxy s3
samsung galaxy s3 mini
htc one
htc one mini

ben kararsızım bu telefonları kulanan arkadaşlar bana yarım etsin başka bişey istemem
NOT: PİLGER LÜTFEN SEN CEVAPLAMA​

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Bu sefer telefon önerecektim ama notu görüp vazgeçtim :p
[MENTION=322625]DumDumaq[/MENTION] önersin sana :D

0conan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy s4 zoom
samsung galaxy s3
samsung galaxy s3 mini
sony xperia x
bunları aklından çıkarmalısın bence..

lg optimus g - samsung galaxy s4 - htc one - htc one mini bunların arasından bütcen yeterse htc one al olmadı one mini çıkmasını bekle derim..

forever_alone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tmm pilger gıçıklık yapma önceki konuda yağtığın gib iteelfonu önereceksen öner

Ferdi Akyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Müzik dinlemek ve fotoraf cekmek senin icin ön plandaysa htc one ,performans diyorsan s4 farkli olmak ve tasarim istiyorsan xperia z (fakat xperia z incelemelerde farkketim ekran cok mat gozukuyor s4 ve one ile karsilastirildiginda tft ekran kullandigi icin zannedersem)

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
tmm pilger gıçıklık yapma önceki konuda yağtığın gib iteelfonu önereceksen öner

Dostum gıcıklık değil sen beni yanlış anlamışsın bende tavsiye üzerine telefon aldım ve hiç memnun kalamadım daha doğrusu ısınamadım telefona keşke kendim seçseydim dedim ve sen diyorsun 1750lira vericem yani kendin al diye dedim ben onları.Bana kalırsa o saydığın telefonlardan minileri ve s3ü direk sil 1750ye kadar çıkabileceksen htc one veya s4 al değişiklik istiyorsanda g olabilir z yide pek tavsiye etmiyorlar.

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sana sadece Htc one diyorum.Hertürlü ihtiyacına karşılar.Kesınlıkle verdıgın paranın karsılıgı

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Nokia C2-01 kullanan biri olarak, senin de saydığın özellikleri aradığım bir telefon alsam Nokia lumia 920 veya 928 alırdım.

forever_alone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bütçede patlama olabilir 900 de olur 1750 de olur bütçem büyük bir ihtimalle 1500 yazın sonuna doğru telefonu alıcam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 al bence. abim de var amcamda ise one var .tasarim ön plandaysa one dan vazgeçme . performans kesinlikle s4