Telefon önerisi (Bütçe 2500 en fazla)

dgkn51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir telefon almak istiyorum oyun oynamak ve müzik dinlemek için ideal bir telefon istiyorum açıkcası aklımda bir süredir htc 10 var uzun soluklu bir telefon olması iyi olur siz neler düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum dediğim gibi bütçe en fazla 2500

dgkn51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İos işletim sistemlerinden pek yana değilim ne bilim pek hoşlanmıyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 ile HTC 10 arasında
HTC 10 ses performansı ve ön kamera olarak Piyasanın en iyisi ve diğerine gore daha üstün
Arka kamerada ve ekran tarafinda S7 Piyasanın en iyisi ve diğerine göre daha üstün
Batarya konusunda eşit gibiler
Bu ikisinden birini alabilirsin fakat android 7.0 ile dahada güzelleşecek S7yi alman bana göre daha mantıklı çünkü çözünürlük düşürme ile batarya performansı ve oyun performandi daha yukarılara çıkartılabilir.
Ayrıca kalan konularda da HTC 10a göre üstün

dgkn51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 edge düşunmedim değil lakin biraz bütçemi aşıyor tam bi fikrim yok

dgkn51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 ile HTC 10 arasında
HTC 10 ses performansı ve ön kamera olarak Piyasanın en iyisi ve diğerine gore daha üstün
Arka kamerada ve ekran tarafinda S7 Piyasanın en iyisi ve diğerine göre daha üstün
Batarya konusunda eşit gibiler
Bu ikisinden birini alabilirsin fakat android 7.0 ile dahada güzelleşecek S7yi alman bana göre daha mantıklı çünkü çözünürlük düşürme ile batarya performansı ve oyun performandi daha yukarılara çıkartılabilir.
Ayrıca kalan konularda da HTC 10a göre üstün

S7 de iyi bir telefon garantisi hakkında bilgin varmı herhangi bi yerden alsam ilgileri nasıl

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 de iyi bir telefon garantisi hakkında bilgin varmı herhangi bi yerden alsam ilgileri nasıl
Samsung garantisi..
. Denk geldiğin servisin vicdanına kalmışsın Ben S7 kullaniyorum samsung garantisine işim düşmedi düştüyse de başka telefonla düştü sorun yaşamadım fakat Samsung servisi konusunda olumsuz geri dönüşler çok öyle diyeyim ben sana

dgkn51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung garantisi..
. Denk geldiğin servisin vicdanına kalmışsın Ben S7 kullaniyorum samsung garantisine işim düşmedi düştüyse de başka telefonla düştü sorun yaşamadım fakat Samsung servisi konusunda olumsuz geri dönüşler çok öyle diyeyim ben sana

Sanırım aynı sorun htc de de var garanti konusunda bir çok olumsuz geri bildirim gördüm cihazları vatandır veya teknosa gibi mağazalardan almamız garanti konusunda bi avantaj olabilir mi sizce ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sanırım aynı sorun htc de de var garanti konusunda bir çok olumsuz geri bildirim gördüm cihazları vatandır veya teknosa gibi mağazalardan almamız garanti konusunda bi avantaj olabilir mi sizce ?
Aynı servise gidiyor. Sanmıyorum.
Ama şu var S7 gibi bir cihazılada ilgilenirler ellerini çabuk tutarlar herhalde

dgkn51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben gittim gittiğimde serviste kuyruk vardı. Neyse telefonu verdim. Önce parça değişimine aldılar. Aradan 10 gün filan geçti parça yok tel değişimi, daha sonra o model yok bi üst model filan derken bi aya anca telefon geldi. Bana özgü diyeceğim etrafımda lg g3, g4 kullanan kim varsa hemen hepsi aynı sorunu yaşadı. Zaten artık etrafımda lg kullanan pek kimse de göremiyorum.:D
O konuda biraz haklısın aslında benim akrabayada aynısı oldu lg vardı bayağı uğraştırdılar 1 2 ay uğraşma sonucu bi üst model gönderdiler

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
S7 edge i bi şekilde bulursun kendi fikrim S7 edge varken S7 almak çok saçma [emoji12]

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738

Hocam garanti konusunda paralel ithalat olsun veya başka bir firma olsun İtalat firması değişen hiçbir şey yok. Hatta paralel ithalat kısmında bir çok avantaj var. En büyük avantaj hizmetin hızlı olması. Diğerleri kadar yoğun değiller. Daha fazla ilgi ve alaka var dolayısıyla uzun süre telefonsuz kalmış olmuyorsunuz. Arkadaşımda G4 vardı. Ana kartın komple değişip gelmesi 10 gün sürdü.

AykutBkr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Hocam ben şahsen 2500 tl yi samsung'a yatırmazdım açık ve net. O bütçeye tercih edeceğim tek cihaz İphone 6S 32Gb olurdu :)

dgkn51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam ben şahsen 2500 tl yi samsung'a yatırmazdım açık ve net. O bütçeye tercih edeceğim tek cihaz İphone 6S 32Gb olurdu :)
Hacı haklısın güzel telefonda 32 gb nekadar yeter bana o muamma çok müzik yüklerim ki resimde öyle keza oyun da oynuyacağımdan 6s 32 gbliği yetmez gibi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Adamın bütçesi yok
S7 de 6sden bana göre daha iyi bir telefon çok daha iyi bir telefon
Hafıza işi hafıza kartı ile çözülür ama 6sde böyle bir seçenek yok