Telefon Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

OyunVaktiOfficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Selam Ben Samsunfmg Galaxy A51, Nokia 8.1 Ve Nokia 7 Plus Arasında Kaldım Fikrinizi Alabilirmiyim

Taha Yavaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Her telefon güzeldir ancak kesinlik Xiomi veya Oppo tavsiye etmem. Kullanıcıların şikayeti üzerine bunları söylüyorum. Ömürleri max 3 yıl

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Selam Ben Samsunfmg Galaxy A51, Nokia 8.1 Ve Nokia 7 Plus Arasında Kaldım Fikrinizi Alabilirmiyim
a51 alınmaz a50 kullanıyorum ara ara takılmalar yapmaya başladı şuan a51 takılmaya başlamıştır bile çünkü anı işlemciyi kullanıyorlar. Arkadaşaların dediği gibi redmi note 9 pro veya realme 6 alın a51 den %35 daha performanslı

OyunVaktiOfficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
a51 alınmaz a50 kullanıyorum ara ara takılmalar yapmaya başladı şuan a51 takılmaya başlamıştır bile çünkü anı işlemciyi kullanıyorlar. Arkadaşaların dediği gibi redmi note 9 pro veya realme 6 alın a51 den %35 daha performanslı
Şıkların Arasından Seç Lütfen

OyunVaktiOfficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar Bakın Ben Realme Veya Xiaomi Almam Onların Yerine Samsung Galaxy S (One) Bile Alırım Ama Realme Ve Xiaomi Noooo

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
Arkadaşlar Bakın Ben Realme Veya Xiaomi Almam Onların Yerine Samsung Galaxy S (One) Bile Alırım Ama Realme Ve Xiaomi Noooo
sorun garantiyse hiç merak etme samsung sattığı cihazın arkasında bile durmuyor herşeye kullanıcı hatası diyor. a51 aldın mı artık kılıflada kullansan arka kapak ve kasa da lekeler oluşacak ve samsung buna kullanıcı hatası diycek bizzat yaşadım. Isınma sorununu ve ısınıp ekran parlaklığını kıstımı güneşin altında ekran okunmamasını saymıyorum bile.

OyunVaktiOfficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
şıkların hepsi çöp nokia 8.1 desen android 11 den sonra güncelleme gelmeycek nokia 7 plus desen android 10 dan son güncellemesi zaten a51 desen baştan aşağı çöp bir cihaz
Bişey Dicem Eğer Ben Şıklardan Başka Bir Telefon Önerirsem Genelde Şıklardan Seç Diyolardı. Ve Ben Şıklardan Seçersen Daha Mutlu Olurum Teşekkürler

OyunVaktiOfficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
sorun garantiyse hiç merak etme samsung sattığı cihazın arkasında bile durmuyor herşeye kullanıcı hatası diyor. a51 aldın mı artık kılıflada kullansan arka kapak ve kasa da lekeler oluşacak ve samsung buna kullanıcı hatası diycek bizzat yaşadım. Isınma sorununu ve ısınıp ekran parlaklığını kıstımı güneşin altında ekran okunmamasını saymıyorum bile.
Telefonun Garantisini Kullanmıyorumki Zaten Direk Telefoncu

OyunVaktiOfficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Şıklarin arasından bir seçim yapmak zorundaysak, a51 bence. Tasarımı güzel en azından. Aslında alınmaz da mecburiyetten (şıklardan olsun diyorsunuz çünkü)
Önerin İçin Teşekkürler. Şıklardan Öneri Verseniz Diyorum Bana Farklı Farklı Öneriyorlar Yaa [emoji35]