Telefon Öneri Ne Alsam

hangi telefon

• HTC Desire 828

Kullanılan: 2 16.7%
  • Lenovo A7010

Kullanılan: 0 0.0%
  • Gm5 plus

Kullanılan: 1 8.3%
  • Huawei Honor 7

• Huawei G8

• Samsung Galaxy A710

• Lg g5 lite

Kullanılan: 1 8.3%
  • Samsung a9 pro

• Sony m5

Kullanılan: 4 33.3%
  • Sony c6 ultra

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

tres

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 hafta içerisinde telefon alacagım

kullanım şeklim :
-Günde 1-2 saat oyun (arada bir coc ve clash royale )
-Birkaç foto
-Toplu taşıma araçlarında müzik dinlerim sürekli
- ve sürekli internetten değişik makaleler okurum

istediğim
kamerası iyi
şarj uzun
ekran büyük
güncelleme mümkünse alsın :D
batarya çıkarsa iyi olur aça çıkmazsa sıkıntı yok
biraz da şık olsun 9 10 santim değil kibar olsun

yukarıda bir kaç cihaz yadzım oylama da seçip alta mesaj olarak da belirtirseniz sevinirim

ayrıca sizin önerebileceğiniz telefon varsa mesaj ile de yazabilirsiniz (lg g4 hariç hb den değil vatan dan alacağım telefonu bu yüzden )

LİSTEYE EK OLARAK

Huawei P8
Huawei Mate S
Lenovo Vibe S1

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
HTC Desire 828 güzel bir cihaz ben sevdim

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
LG G4 32 GB hb.

Şarj çok da müthiş gitmese de tatmin eder.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
arkadaş :D belirtmiş vatandan alcam diye ve g4 istemiyor :D yoksa ben dicekdim g4 diye
D828 almak kadar büyük bir hata yapamazdı zaten arkadaş.

Cihazda S400 işlemci var. Komedi. Qualcomm daha üretmiyor ayıp olur diye. hTC delirmiş olmalı

Şu tüketici kütledeki S615 aşkının sebebini çok merak ediyorum. Ve bir de paralel ithalata çektikleri resti

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
o
D828 almak kadar büyük bir hata yapamazdı zaten arkadaş.

Cihazda S400 işlemci var. Komedi. Qualcomm daha üretmiyor ayıp olur diye. hTC delirmiş olmalı

Şu tüketici kütledeki S615 aşkının sebebini çok merak ediyorum. Ve bir de paralel ithalata çektikleri resti

o cihazda Mediatek MT6753 var bu 1 :D
2. bende paralel karşıtıyım insanlar düşüncelerinde özgür yaşanılan tecrübeler beni paralel cihazdan tamam ile soguttu
sizin başınıza birşey gelmemiştir seversiniz o ayrı

valla şahsen 1700 e sd820 li cihaz varsa alırım hatta alırlar kimse 615 410 meraklısı değil ama mevcut fiyatlar insanı bunları almaya mecbur tutuyor

yani sizin gibi paralel ithalat sevmeyen insanlar da olabilir hepimiz xxxogulları a.ş güvencesinde almak istemeyebiliriz

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
1 hafta içerisinde telefon alacagım

kullanım şeklim :
-Günde 1-2 saat oyun (arada bir coc ve clash royale )
-Birkaç foto
-Toplu taşıma araçlarında müzik dinlerim sürekli
- ve sürekli internetten değişik makaleler okurum

istediğim
kamerası iyi
şarj uzun
ekran büyük
güncelleme mümkünse alsın :D
batarya çıkarsa iyi olur aça çıkmazsa sıkıntı yok
biraz da şık olsun 9 10 santim değil kibar olsun

yukarıda bir kaç cihaz yadzım oylama da seçip alta mesaj olarak da belirtirseniz sevinirim

ayrıca sizin önerebileceğiniz telefon varsa mesaj ile de yazabilirsiniz (lg g4 hariç hb den değil vatan dan alacağım telefonu bu yüzden )

LİSTEYE EK OLARAK

Huawei P8
Huawei Mate S
Lenovo Vibe S1

Merhaba,

Butcenizin 1700-1800 tl oldugunu belirtmissiniz. Bu fiyat bandinda tavsiye edebilcegim urunler;

* Samsung note 4: exynos 5433 islemcisi ve 3 gb ram'i ile yukarida yer alan anketteki cihazlarin hepsinden daha guclu olan bir model note 4. 2k 5.7" amoled ekrani ile guzel bir kulkanim deneyimi sunuyor. Kamera konusunda kesinlikle memjun kalacaginiz bir urun cunku bu fiyat bandindaki iyi kamerali urunlerden biri. Batarya konusunda iyi bir pil suresi sunuyor.

* Samsung s6: Exynos 7420 islemcisi ve 3gb ram'i ile note 4 den daha guclu bir yapida olan bir urun. Ekran konusunda 5.1" 2k amoled ekran ile geliyor. Ekrani note 4 den bir tık daha iyi. Bir yeni nesil amoled panel ile geldigi icin note 4 den biraz daha iyi. Batarya konusunda pek iyi oldugu soylenemez. Cihazin tek eksi noktasida bu zaten.

tres

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s6 vatanda 1900e geliyor çok bana göre note 4 düşündüm ama oda eskidi 6.0 geldi daha da güncelleme gelmez galiba

c5 ultra yada htc 828 hoşuma gidiyor ekranları da büyük note gibi

lg g4 düşünmüyorum ben hb gibi sitelerden alamam vatan da kredi ile alcam hb de 1300 olan cihaza da vatanda 1700 vermem

note 4 güzel batarya işlemci filan ama güncelleme hiçgelmez galiba başka

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
s6 vatanda 1900e geliyor çok bana göre note 4 düşündüm ama oda eskidi 6.0 geldi daha da güncelleme gelmez galiba

c5 ultra yada htc 828 hoşuma gidiyor ekranları da büyük note gibi

lg g4 düşünmüyorum ben hb gibi sitelerden alamam vatan da kredi ile alcam hb de 1300 olan cihaza da vatanda 1700 vermem

note 4 güzel batarya işlemci filan ama güncelleme hiçgelmez galiba başka
Note 4 almak çok daha mantıklı.

Eğer performans istiyorsanız. Note 4 Marshmellow aldı. Daha da belki bir güncelleme daha. Belki de hiç gelmez. Ama performans bakımından en iyi performansı da Note 4 sunar.

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
O listede gm5 plus alinir sen bekle ve onu al kamera okarakta 13 on 13 arka olucak uzmeyecek kimseyi bence

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
O listede gm5 plus alinir sen bekle ve onu al kamera okarakta 13 on 13 arka olucak uzmeyecek kimseyi bence
13 e 13 olması bence yeterli bi kriter değil bunların yanında yazılımlarının da çok sağlam olması lazım , fakat stok androidle geliyor

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ek olarak Fiyat aralığına Note 4 , Z3 plus zorlanırsa Note 5 alınabilir

neksushot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eski telin 4.5g destekliosa tel alma paran çöpe gider yeni telde işlemci olsa nolcak crysis gibi oyunmu var burdakiler al dese bile almıcan herkesin zevki ayrı git incelemesine özelliğine bak para gökten yağmıo yavrii....

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
gm kamera yazılımını başkasına yaptıracağını biliyorum ama yeterli olumu bilmiyorum

sonuçta aynı sensör aynı lens aynı markanın kamera bileşenleri ama farklı firmaların yazılımında çok farklı sonuçlar çıkabiliyor

tres

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar peki m5 nasıl işlemcisi vs mtk ya önyargım yok ama kronik sorunları çok diyorlar kullanan varmı ?

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
arkadaşlar peki m5 nasıl işlemcisi vs mtk ya önyargım yok ama kronik sorunları çok diyorlar kullanan varmı ?
1700lere çıktıysan Z5C/Z3+'a yönelmen daha mantıklı.

M5 her ne kadar SONY'nin orta segmentteki agresif fiyat politikasının (M4 Aqua'da da aynısı olmuştu. Aynı donanımdaki cihazlardan mesela D820/A7 gibi cihazlardan çok daha uygun bir fiyattan satılmıştı.) bir meyvesi de olsa sorunları olduğu gerçeğini ne yazık ki değiştirmiyor. Aslına bakarsak güzel bir cihaz, performanslı bir cihaz. Ancak G4 gibi yoğun kullanımda günü çıkaramayacak ya da ucu ucuna çıkaracak bir batarya performansı sergiliyor. Tabi bir de G4'ün o fiyat segmentine hızlı bir şekilde inişi de gözden kaybolmasına sebep oldu denebilir.