Yardım Telefon Brick Mi Oldu (Anlamadım)

Bu konuyu okuyanlar

SanSyRase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Öncelikle herkese selam yaardıma ihtiyacım var önceden telefonun soft brick olmuştu kurtardım ama tam emin olmamakla birlikte heralde telefonun hard brick oldu telefona rootlu custom rom atmıştım sorunsuz çalışıyordu . 2,5 ay sonra fabrika ayarlarından sıfırlayınca hiçbir verinin silinmediği farkettim twrp ile attığım custom romu bir daha attım pil seviyem %6 ydı şarjda iken twrp ile telefonu sıfırladım ve zip dosyasını kurdum işlem bitince twrp de yazan pil seviyem %4 tü ondan sonra reboot dedim bootanimation da geldi doğal olarak uzun bir süre sürdü ama telefonun o sırada şarj alıyormuydu bilmiyorum (telefonumda açılış sırasında kırmızı ışık yanmıyor) kurulum ekranı gelmeden daha bootanimationda telefon kapandı ve güç tuşuna basınca ekran yanıyordu parmağımı çekince ekran gidiyordu ekranda sadece aydınlanma vardı 1 saate yakın şarjda bıraktım ama kapalı konumda ki pil simesi çıkıyor dolmuyor ve kırmızı ışık yanmıyordu 4 dk sonra ekran gidiyor ve tekrar geliyordu telefonun içini açıp gerekli vidaları söktikten sonra bataryayı yerinden çıkarıp yeniden şarja koyduğumda ekran hiç gelmiyor ve yine sarj olmuyordu bataryayı takıp birdaha denedim yine o pil simgesi
telefonu bilgisayara taktığımda donanım algılama sesi geliyor 5-6 sn sonra 2 defa donanım çıkarma sesi geliyor telefonun kapalı konumdaki pil simgesi geliyor ama telefon şarj olmuyor güç tuşu ve ses arttırma tuşu ile twrpye ulaşamıyorum
ne yapma gerekiyor hayata geri dönebilir mi