Telefon Alacağım Sizce Hangisi ?

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Benim önerim GM Discovery 16 Gb hem kitkat sürümüde geliyo google play windows phone mağazasından daha çok daha iyi durumda ama ikisinide bi teknoloji mağazasında kurcalamadan karar verme.

Sc design

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşlar sizin yorumlarınızı beklemekteyim ?

saylon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokıa firmasını microsoft satın aldı kesinlikle iyi telefonlar gelecek bunlardan biride lumıa 630 serisi telefon 8.1 sürümle geliyor 550 tl ye alınabilecek en iyi telefon tam bir fiyat performans canavarı ön kamera ve flaşı sorun etmiyorsan kesinlikle Lumıa 630 al derim yağ gibi telefon andiroid telefonlar gibi iki gün sonra şişmiyor 128 Gb kart desteği veriyor hangi andiroid telefon veriyor bu desteği bilen varsa gelsin...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

Benim önerim Nokia Lumia 630 olucaktır.

Daha stabil bir işletim sistemi, malzeme kalitesi daha iyi.

Nokia Lumia 630'a güncelleme desteği ne kadar süre devam eder bu konuda bilgim yok ama wp android'e göre çok daha stabil bir işletim sistemi diyebilirim.

Discovery 4.4.2 kitkat beta aldı ''Stabil'' sürümünü ne zaman alır orası belli değil, daha fazla güncelleme alıp almayacağınıda bilmiyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lumia aşığı olarak 630'u önermiyorum.
Çoğu özellik kırpılmış diğer lumia modellerine göre :)
Discovery tercih et bence

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140

Düzeltiyorum. Lumia 512 ram ile geliyormuş, arka flash yokmuş ve ön kamerası yokmuş.

Selfie çekmeyi seven biriyseniz zaten bu telefonu direk eleyin. Ön kamera ve 1gb ram olsaydı kesinlikle Lumia derdim ama karar sizin...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Düzeltiyorum. Lumia 512 ram ile geliyormuş, arka flash yokmuş ve ön kamerası yokmuş.

Selfie çekmeyi seven biriyseniz zaten bu telefonu direk eleyin. Ön kamera ve 1gb ram olsaydı kesinlikle Lumia derdim ama karar sizin...

Merhaba,

Wp, ios gibi olduğu için 512mb ramın gayet yeterli olucağını düşünüyorum.

[video=youtube;gyDxq-8PrTI]http://www.youtube.com/watch?v=gyDxq-8PrTI[/video]

Videoda görüldüğü gibi gayet akıcı takılma olmadan Asphalt 8 gibi zor bir oyunu çatır çatır çalıştırıyor, telefonun sayfa geçişleri olsun büyültme küçültme vs işlemleri yapılırken gayet akıcı çalışıyor.

Lumialarda kamera tuşu oluyor telefonun yanında yanılmıyorsam, kamerayı döndürürüz selfie için yandaki tuşla rahat rahat çekebiliriz :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Discovery ve lumia yerine moto g almaniz yerinde bir karar olacaktir

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Merhaba,

Wp, ios gibi olduğu için 512mb ramın gayet yeterli olucağını düşünüyorum.

[video=youtube;gyDxq-8PrTI]http://www.youtube.com/watch?v=gyDxq-8PrTI[/video]

Videoda görüldüğü gibi gayet akıcı takılma olmadan Asphalt 8 gibi zor bir oyunu çatır çatır çalıştırıyor, telefonun sayfa geçişleri olsun büyültme küçültme vs işlemleri yapılırken gayet akıcı çalışıyor.

Lumialarda kamera tuşu oluyor telefonun yanında yanılmıyorsam, kamerayı döndürürüz selfie için yandaki tuşla rahat rahat çekebiliriz :)
Lumia 630'da deklanşör yok :dirol:

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Motorola Moto G al bende alacam oruçtan sonra

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Discovery... Windows phone un marketi daha çok yeni..Biraz daha zamana ihtiyacı var

bmw m3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
wp nin marketi geride kaldı artık hikaye herşey var nerdeyse tabiki ios ve android deki gibi herşey yok ama belli başlı uygulamalar geldi oyunlarda gameloft ve ea da oyunlarını çıkartıyor hemen

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her şey var ama her şey yok kardeş kendi dediğini kendin anlamadın [emoji23] güzeldi ama [emoji1][emoji106] bi yönden platform olarak ta android wp ye göre daha gelişmiş ve performans bakımından discovery daha iyi bunlarıda ekliyim [emoji1][emoji106]