Telefon alacağım karar veremedim Bütçe 900-1100 Tl

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Marka olarak Sony xperia / Htc / Nokia bu markalarda mantıklı önerilerde bulunursanız sevinirim arkadaşlar. Samsung dan bezdim artık sevmediğimden değil yani
Aradığım özellikler bakımından Kamerası güzel olmalı dokumatiği akıcı olmalı Örnek olarak mesela Sony xperia SP gibi.
Yorumlarınıza önerilerinize gerçekten muhtacım şuan aşırı kararsızım

Not: Peşin olarak alacağım göz önünde bulundurursanız sevinirim.

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuyu düzenleme butonunu bulamadım yeni konu açmak da istemedim onun için yorum olarak düzenleyecegim.

Marka fark etmez kullanılır telefon olması yeterli benim için.
Aradığım özellikler bakımından Kamerası güzel olmalı dokumatiği akıcı olmalı androidin son sürümünü kullanması ve güncellemelerden geri kalmaması yeterlidir.
Yorumlarınıza önerilerinize gerçekten muhtacım şuan aşırı kararsızım.

edit: sony xperia ve nexus 4 gibi telefonlara sıcak bakıyorum fakat hiç bir bilgim bulunmamakda. :)

Not: Peşin olarak alacağım göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence galaxy s4 mini al o fiyata. Güzel telefon.

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence galaxy s4 mini al o fiyata. Güzel telefon.
mini kullanmayı tercih etmiyorum s3 alabilme ihtimalim vardı oda s4 çıktı s5 çıkar s3 güncellemelerden geri kalır sıkıntı yani xperia sp yolu gözüktü bana sanırım :D

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam o zaman güncelleme de istiyorsan git Nexus al. En güzeli o güncelleme bakımından geri kalmaz

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam o zaman güncelleme de istiyorsan git Nexus al. En güzeli o güncelleme bakımından geri kalmaz
sadıc nexus zaten güzel telefon onun tek sıkntısı kamera ve sağlamlık en ufak birşeyde ekranı çiziliyor onun için nexusdan da uzaklaştım xpersia sp / s veya lumia 925 oda biraz pahalı nasıl yapıcagım bılmıyorum.

Ruberto

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam xperia s alma bence. Arkadaşımda var memnun değil. Güncelleme için en iyisi Nexus 4

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam xperia s alma bence. Arkadaşımda var memnun değil. Güncelleme için en iyisi Nexus 4
yok zaten suan s dende vazgeçmiş bulunmaktayım nexus 4 ve xperia sp arasındayım nexus 4 güncelleme bakımından geri kalmaz fakat kamerası ve saglamlıgı sıkıntı xperia sp de benı rahatsız edebilecek bir tek güncelleme sorunu var çok kararsızım.

ObreuS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
General Mobile Discovery

Bence şuanda alınabilecek en iyi f/p ürünü.

Tavsiye ederim.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
sadıc nexus zaten güzel telefon onun tek sıkntısı kamera ve sağlamlık en ufak birşeyde ekranı çiziliyor onun için nexusdan da uzaklaştım xpersia sp / s veya lumia 925 oda biraz pahalı nasıl yapıcagım bılmıyorum.
lumia 925 oldugum yerde 1130 lira gibi bir fiyata:bored:

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General Mobile Discovery

Bence şuanda alınabilecek en iyi f/p ürünü.

Tavsiye ederim.
gm kullanmaktansa galaxt ace kullanmayı tercih ederim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

lumia 925 oldugum yerde 1130 lira gibi bir fiyata:bored:
peki 925 ile 920 arasında ebatlar harıcınde bır fark varmıdır hatrı sayılır. nexus 4ü eledim xperia sp veya lumia 925 kaldı.

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[/FONT]
Bu yorumu neye dayanarak söylediniz acaba?

4 çekirdek 1.2ghz işlemci
1 gb ram
IPS ekran
Bunların hangisi var galaxy acede?
özellik bakımından değil yanlış anladınız sm diyince bi tiksinti geliyor bana gereksiz bir markaymış gibi bence para verilmez o marka telefona şahsi görüşüm tabii.

O fiyata Windows Phone iyi gider. --->
wp olarak 925 iyi olabalir fakat wp market benim için sıkıntı yoksa cihaz gayet güzel tabii birde android faktörü var ortada.

ObreuS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
özellik bakımından değil yanlış anladınız sm diyince bi tiksinti geliyor bana gereksiz bir markaymış gibi bence para verilmez o marka telefona şahsi görüşüm tabii.

wp olarak 925 iyi olabalir fakat wp market benim için sıkıntı yoksa cihaz gayet güzel tabii birde android faktörü var ortada.

Tercih sizindir. İyi günler.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4

Market sıkıntı ama o fiyata Android alırsan çile çekersin.

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Market sıkıntı ama o fiyata Android alırsan çile çekersin.
o fiyata dediğin zorlarsam 1200 max buda az bir rakam değil bir oyuncak için nexus 4 xperia sp lumia 925 bu 3ü arasında kaldım ve çok kararsızım nexusu bir eliyorum sonra tekrar kazanıyor beni çözemedim :)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
o fiyata dediğin zorlarsam 1200 max buda az bir rakam değil bir oyuncak için nexus 4 xperia sp lumia 925 bu 3ü arasında kaldım ve çok kararsızım nexusu bir eliyorum sonra tekrar kazanıyor beni çözemedim :)
925 alırsan daha rahat edersin. Android S4'te bile kasıyor(muş). Nexus 4 fena değil ama kamera ve sesi kötü diyorlar, ayrıca 925 fırından yeni çıktı sıcak sıcak. :D

vokeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
925 alırsan daha rahat edersin. Android S4'te bile kasıyor(muş). Nexus 4 fena değil ama kamera ve sesi kötü diyorlar, ayrıca 925 fırından yeni çıktı sıcak sıcak. :D
yalnız xperia spyide çok met ediyolar yani buna rağmen wp almak bana biraz aptalca geliyor. Birde lumia 925in fiyatı nedir acaba heryerde farklı baktımda.

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
yalnız xperia spyide çok met ediyolar yani buna rağmen wp almak bana biraz aptalca geliyor. Birde lumia 925in fiyatı nedir acaba heryerde farklı baktımda.
Gönderdiğim linkte en ucuz fiyatıdır 925'in. SP'de iyi ama, dediğim gibi Android kasar. Android almak istiyorsan üst seviye cihaz almalısın. Kendi görüşlerim şu şekilde;

1.000TL've altı: WP8
1.500TL'den 1.700 civarları: Android
1.700TL ve üstü: iOS
Yani;
iOS > Android > WP8
Android ~ WP8
Android + WP8 = iOS

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gönderdiğim linkte en ucuz fiyatıdır 925'in. SP'de iyi ama, dediğim gibi Android kasar. Android almak istiyorsan üst seviye cihaz almalısın. Kendi görüşlerim şu şekilde;

1.000TL've altı: WP8
1.500TL'den 1.700 civarları: Android
1.700TL ve üstü: iOS
Yani;
iOS > Android > WP8
Android ~ WP8
Android + WP8 = iOS
fikre katılmıyorum note 3 2200 tl

alcaksan nexus 4 al güzel 2gb ram var ve güncellemelerden geri kalmaz

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Yav bi bıkmadınız şu iPhone ile Android cihazları karşılaştırmaktan. :hammer:

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar konuyu düzenleme butonunu bulamadım yeni konu açmak da istemedim onun için yorum olarak düzenleyecegim.

Marka fark etmez kullanılır telefon olması yeterli benim için.
Aradığım özellikler bakımından kamerası güzel olmalı dokumatiği akıcı olmalı androidin son sürümünü kullanması ve güncellemelerden geri kalmaması yeterlidir.
Yorumlarınıza önerilerinize gerçekten muhtacım şuan aşırı kararsızım.

Edit: Sony xperia ve nexus 4 gibi telefonlara sıcak bakıyorum fakat hiç bir bilgim bulunmamakda. :)

not: Peşin olarak alacağım göz önünde bulundurursanız sevinirim.

kamerasi pek iç açici deil ama her işini rahat görür güncelleme sikintisi yok nexus 4 yada xperia sp al sp nin kamerasida iyi

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
General Mobile Discovery nasıl arkadaşlar tavsiye edermisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink: :huh: :closedeyes: :sleeping:

donanım olarak daha iyi gorunuyor. iphone5s 1 gb ram, note 3 3 gb ram. bunun gibi ornekler verilebilir fakat bu daha iyi anlamına gelmez. note3 calısabilmek icin bu sekilde donanıma ihtiyac duyuyor. 3 gb calısması icin anca yettiginden 3gb rami var. iphone5s ise aynı performansı 1 gb ile karsılayabiliyor.