Telefon Alacağım Çok Kararsız Kaldım

Bu konuyu okuyanlar

telefonarıyor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.Uzun zamandır kendime telefon arıyorum. 2. El İphone 7 Plus (3500-3800 TL) Cidden Çok Temiz 0 Gibi Olanlar Var.Bu Model ve Samsung Galaxy M31S arasında kaldım.Ayrıca sıfır cihaz zevkini de yaşamak istiyorum,fakat bu iphone olamaz çok pahalı.Kısa ya 2. El İphone 7 Plus ya da Redmi Note 9 Pro ya da M31S alacağım aklım İphone'den yana ama sıfır olmucak ondan biraz huzursuzum telefon önerileriniz varsa lütfen yazınız.Fikirlerinizi bekliyorum.:)

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Merhaba.Uzun zamandır kendime telefon arıyorum. 2. El İphone 7 Plus (3500-3800 TL) Cidden Çok Temiz 0 Gibi Olanlar Var.Bu Model ve Samsung Galaxy M31S arasında kaldım.Ayrıca sıfır cihaz zevkini de yaşamak istiyorum,fakat bu iphone olamaz çok pahalı.Kısa ya 2. El İphone 7 Plus ya da Redmi Note 9 Pro ya da M31S alacağım aklım İphone'den yana ama sıfır olmucak ondan biraz huzursuzum telefon önerileriniz varsa lütfen yazınız.Fikirlerinizi bekliyorum.:)
İkinci el iPhone 8 almanı tavsiye ederim.Kendim Se 2020 kullanıyorum.Cihazı 6200 e 2.el aldım.15 günlük cihaz 0 gibiydi.Şu anda kullanıyorum ve cihazımdan memnunum.İkinci el alınmaz yada her ikinci el sorunludur diye bir kural yok.İkinci el iPhone alırken batarya sağlığı,kasa,kamera,garanti gibi unsurlara dikkat edeceksin.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Sıfır iPhone olmasa bile gerçekten temiz bir iPhone, diğer modellerden daha iyi olacaktır. Ayrıca bütçeyi biraz artırıp iPhone X'e de geçebilirsiniz.

telefonarıyor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az daha cikip A32 veya M32 Alabilirsin
m31s a32 den daha iyi değilmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkinci el iPhone 8 almanı tavsiye ederim.Kendim Se 2020 kullanıyorum.Cihazı 6200 e 2.el aldım.15 günlük cihaz 0 gibiydi.Şu anda kullanıyorum ve cihazımdan memnunum.İkinci el alınmaz yada her ikinci el sorunludur diye bir kural yok.İkinci el iPhone alırken batarya sağlığı,kasa,kamera,garanti gibi unsurlara dikkat edeceksin.
8 veyahut 7 gibi İphoneler bana çok küçük geliyor Plus tercih ediyorum.

Son düzenleme:

arisvs2000

Asistan
Reaksiyon puanı
54
temiz iphone 8 sizi üzmez 7 serisinde kronik sorun biraz fazla 7 plustan 8 e geçtim resmen rahatladım daha güzel bi cihaz ekran takıntınız ve bütçeniz varsa 8 plus almanızı tavsiye ederim...

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
hocam geçen gün media markt da ikinci el yenilenmiş iphone 7/7plus modelleri vardı. sıfır gibi duruyorlardı. fiyatları da 5.500 tl civarı idi. ben şahsen önermiyorum ama gönlün iphone da ise bi bakmanı öneririm