Teledünya rezaleti !!

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Televizyonla hiç aram olmamasına rağmen sırf dijital yayına geçmek için, gaza gelip 2.5 tl fazladan ödemeyi kabul ederek ve 30 ay taahhüt vererek Teledünya SD kutu aldım. Hd yayın değil ancak analog yayına göre ses ve görüntü kalitesi bariz bir şekilde güzel. İlk zamanlar keyifle izliyordum ve bir kaç kanalda donma vardı. Ancak 10 gündür falan tüm kanallar kesik kesik donarak çıkıyor ve uyuz oluyorum. Müşteri hizmetlerini ne zaman arasam meşgul. Konya bölge şefliğini arıyorum onlar bile meşgul. Kafayı yiycem artık. Direkt tüketici mahkemesine gitmeyi düşünüyorum. Konya'da durum böyle malesef. Kullanıp benzer sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
İnşallah sorunun tez zamanda düzelir

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
İnşallah sorunun tez zamanda düzelir

Arkadaşların evinde falan görmüştüm. Görüntü gayet güzeldi ve hiçbir sorun yoktu. 2 yıldır kablo tv+uydunet abonesiyim zaten. Bu arada 2 dk önce ulaşabildim sonunda :) 3-4 saat içinde uğrarız dediler :D

Çağrı merkeziyle son görüşmemde tüketici mahkemesine gideceğimi söyledim ve bugün sorun çözüldü :D :D

netbil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım sorunun çözüldüğüne sevindim. Bundan sonra bir sıkıntı yaşarsan Teledünya sitesine girdikten sonr yorum bölümüne yazılı olarakda şikayetini yapabilirsin. Ama sıkıntının giderilmesi bu kadar geçikmemesi lazım. Türksat teknik ekipleri 4 saat içinde arızayı gideriyorlardı.