Telden Yapılmış Müthiş Heykel

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
TigRK.png

Beğendiniz mi?

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gözünün biri yok :) beğenmedim

aynı şeyi faketmişiz acaba kaçsaniye var aramızda yazarken aynı dakikada yazmışız :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Sanata bakış açınız ne güzel: bunun gözü yok :D

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
herkezde sanat yapıyor diye bizi yiyor beğenmemizmi lazım ben nazım hikmetin şiirlerini beğenirim,ara gülerin fotoğraflarını beğenirim ,osman hamdi beyin resimlerinide beğenirim ama bunu beğenmedim ayrıca tel olduğuda mechul

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ben sana niye beğenmedin demedim ki boşuna celallenmişsin :D Ayrıca tabi ki beğenme zorunluluğun yok zevk meselesi sonuçta. Ben yapılan " bunun gözü yok " yorumunu doğru bulmadım sözüm sadece onaydı :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Nefes almıyor :/

Lakin güzel düşünce ve farklı.

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Heyken şefaf görünüyor yinede güzel
güzel değil beğenmedim diyenler OZAMAN siz yapın göreyim daha güzel olacakmı merak ediyorum :D

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben sana niye beğenmedin demedim ki boşuna celallenmişsin :D Ayrıca tabi ki beğenme zorunluluğun yok zevk meselesi sonuçta. Ben yapılan " bunun gözü yok " yorumunu doğru bulmadım sözüm sadece onaydı :)
bende zaten onu demedim ki sen niye yanlış anladın sende böyle kibirli bi tavır vardı ona nazaran yazdım bi nevi ukala tavır sezinledim.elini vicdanına koy düşün doğru söyle ukalalık geçtimi içinden geçtiyse tövbe et bir daha böyle kötü şeyler yapma :)ayrıca eserin gözü yok

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
kaynak belirtmemişsin, konuyu kapatıyorum :)

paint'de yapılmış gibi duruyor :p

cidden "kaynak" olsa iyi olurmuş. Tek parça telden mi yapılmış diye merak ettim mesela.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kaynak belirtmemişsin, konuyu kapatıyorum :)

paint'de yapılmış gibi duruyor :p
adam doğru diyo kaynak yok bunda nasıl olacak hangi kaynakçı yaptı kaç elektrot kullandı kaçlık elektrotla yaptı he cevap ver bakalım he ne olacak bişe mi olacak :)

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Daha iyilerini de görmüştüm.

Vücut ve sol kol aşırı karışık olmuş. Bacakları ise çözemedim hangisi hangi tarafa ait ve bariz bir boşluk var orada, eğer sandalyenin altındaki sağ bacağıysa insan fizyolojisine aykırı bir durum var ortada. :)

Yüzü ve saçları hariç pek hoşuma gitmedi benim de.

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bu kalemle yapılmış birşey teli kalıba almak zordur şekil vermek zordur.ince olmalıki şekil alsın,düz bir hat değil uzun bir hat mevcut buna şekil vermek neredeyse imkansız birşey ve neyle şekil veriyor buna ellemi başka birşeylemi ayrıca düz hat üzerinde telle nasıl çıkıntı oluşturmuş ve nasıl bir telki bu eğilmiyor oşekilde dururken yada eğer tel sertse o keskin hatları nasıl oluşturmuş ve çıkıntılar vermiş teli yarmışcasına.bence tel olması şüpheli,ustasının cebi varsa rica edeyim arayıp soracağım :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Mahmut emminin oğlu yapmış diyorlar dur telefonunu ö.m. ile yolluyorum sana :)

ßjK1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Painte gel :) Ama şöylede olabilir telden derken cep telefonun painti felan varsa oradan da yapılmış olabilir :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Sen aynı tel ile günlerce uğraşıp apartmana tesisat çek, yaptığın iş dünyanın en faydalı işlerinden biri olsun ama elektrikçi adı altında 3 kuruş para kazan. Adam işsiz güçsüz boş boş oturup telden gudubet yapsın, yaptığı şeyin kimseye faydası yok ama sanatçı adı altında dünya kadar para kazansın :)

i.am.kira

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Heyken şefaf görünüyor yinede güzel
güzel değil beğenmedim diyenler OZAMAN siz yapın göreyim daha güzel olacakmı merak ediyorum :D

bu laf hiç hoşuma gitmiyor. sanat sadece sanatı yapan beğensin diyemi yapılıyor yoksa halk beğensin diyemi? dağbaşındaki bir köylüye göster mona lisayı davut heykelini vs. o da beğenecektir en entellektüel insanda beğenecektir. bence gerçek sanat bu. illa birşey yapıldı diye beğenmek zorunda değil heralde. "ama baksana adam o kadar uğraşmış. hem adam sanatçı." bana ne canım olmamış işte. beğenen olur o ayrı. ama ben çok daha iyi eserler gördüğüm için bu beni etkilemedi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telden deyince bende telefondan felan zannettim yav :S Nedir bu telefonların hayatımızda işgal ettiği alan arkadaş :mad: