Teknoseyir.com Yönetimi Bilgisayarımı Hackledi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Bahsettiğin davaya ilişkin dosyayı buraya bir atsana. Madem dava açmışsın elinde dosya vardır.

Ha eğer bulamam diyorsan e-devlete git bak. İllaki vardır. Kanıtın yoksa gereken yapılır modlar tarafından.
Direkt size atayım isterseniz burada bilgileri açık etmek istemem. Nasıl uğraştıracak ama elimde akıllı telefon yok.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Direkt size atayım isterseniz burada bilgileri açık etmek istemem.
Paint kullanmayı bilmiyor musun? Sansürleyip at işte.
Bir oradan bir buradan kesitler almış ama ortada bir mantık yok rastgele.
- "Xiamoi satmaktan sana bulaştım."
- "Hadi ya, ben dedim ama bana bulaşan işsiz kalıyor diye."
- "Çalışkan adamın ben."

Kim, sana neden Xiomi satmaktan bulaşsın? Ayrıca Xiaomi ne alaka? Ne yapmamı bekliyorsun? Sizin boş konularınızı Sherlock zekâsıyla çözmemi mi?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
TS şifreni öğrenip, tüm akrabalarının telefonuna nasıl sızdılar? Ekran kartına donanımsal olarak sızdılar diyelim -ki bunu yapmak aşırı zordur-, 10 akrabanın telefonuna nasıl sızdılar? Bu adamlar bu kadar bilgiliyse, gider hackerlık yapar. Niye seninle 1 yıl uğraşsınlar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam siber suçlar gelişmiş değil ancak böyle büyük bir olaya, mutlaka bakarlardı.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
TS şifreni öğrenip, tüm akrabalarının telefonuna nasıl sızdılar? Ekran kartına donanımsal olarak sızdılar diyelim -ki bunu yapmak aşırı zordur-, 10 akrabanın telefonuna nasıl sızdılar? Bu adamlar bu kadar bilgiliyse, gitsin hackerlık yapsınlar. Niye seninle 1 yıl uğraşsınlar?
Zekaları buna yetiyor demek ki. Sen 50 yıllık bilgi birikimini al bir kişiyi mahvetmek için harca resmen naifce ama ne yazık ki gerçekten yaptıkları da bu.
Akrabalarım misafirliğe geldiğinde benim modemime bağlandılar o sırada hacklenmişler. Şu anda akrabalarımdan şikayetçi olanlar da var, onların da internetlerini kesip eziyet ettiler.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Zekaları buna yetiyor demek ki. Sen 50 yıllık bilgi birikimini al bir kişiyi mahvetmek için harca resmen naifce ama ne yazık ki gerçekten yaptıkları da bu.
Akrabalarım misafirliğe geldiğinde benim modemime bağlandılar o sırada hacklenmişler. Şu anda akrabalarımdan şikayetçi olanlar da var, onların da internetlerini kesip eziyet ettiler.
Dava dosyasını özelden atabilir misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İsimleri vs. sansürleyebilirsin.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Bir sonraki mesajını yazmadan bana delillerini atmanı bekliyorum. İnşallah Photoshop vs bişey atmazsın ki bunun da doğrulama aracı bende var.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Bir sonraki mesajını yazmadan bana delillerini atmanı bekliyorum. İnşallah Photoshop vs bişey atmazsın ki bunun da doğrulama aracı bende var.

Hocam vaktinize yazık arkadaş troll. Zaten SS attım başka forumda da aynı konuyu chp adı altında bir konu olarak açmış oradan da sanırım sürgün edilmiş :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Evet, aşırı gerekli bir konu. O değil de konuya 1 moderatör, 1 admin bakıyor ama hâlâ kapanmamış. Demek ki konunun biraz daha hit alması lâzım. :)
Hit almasından ziyade kullanıcının kendini ifade etmesi önemli bizim için. Kendini ifade edemeyecekse forumların amacının ne olduğunu tartışmamız gerekir.

Belirttiğim üzere kanıtlarını sağlam bir şekilde sunması gerekiyor ki söylemleri bağlı bulunduğu kişiye ulaşsın, ancak kanıt sunamıyorsa o zaman zaten trol olduğunu anladığımızda gerekli işlemi gerçekleştiririz.

Bunun hit almak yada almamak ile bir alakasını olmadığını düşünüyorum.

Düzenleme : Konuyu başlatan kullanıcı tarafıma dava dosyasının bir nüshasının son sayfasını iletti, dava konusu olduğu belli bence.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Düzenleme : Konuyu başlatan kullanıcı tarafıma dava dosyasının bir nüshasının son sayfasını iletti, dava konusu olduğu belli bence.
Benim de bi' önerim var: Bu tarz konuları (hukuki veya trol) gördüğünüzde direkt kilidi basın. Eğer sağlam kanıtı varsa tekrardan açabilirsiniz. Çünkü son zamanlarda (3-4 ay) böyle konularda ciddi bir artış var.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
Konu tamamen dava sürecinde olması ve tarafımızca konunun muhatabı olmamamız sebebi ile konuyu kilitliyorum.

Konu tamamen taraflar arasında olan bir konudur. Bilgilerinize.

Düzenleme : Dava sürecinde olan bir olayın bu tarz konular ile dile getirilmesi davacı ve davalı olarak zor olması sebebi ile konu kilitlenmiştir. Farklı bir konu açılmaması konusunda temenni etmekteyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...