Teknoseyir.com Yönetimi Bilgisayarımı Hackledi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Teknoseyir.com yönetimi siteye kayıt olurken kullandığım email adresiyle ts hesap şifrem aynı olunca benim email ekosistemime dalıp bilgisayarıma ve aynı ağ içerisindeki bütün cihazlarıma girdi. Kaç kez uyarmama rağmen zorbalıklarını bırakmadılar. Mafya gibiler 2016'dan beridir sitelerine her girişimde dışlayıp hakaret ettiler, en son e devletten şikayet edeceğimi söylediğimde cihazlarıma girmişler ve zorbalık yapıp bezdirmeye çalışıyorlar. Kaç kez uyarmama bu konuda da şikayet ediceğimi söylememe rağmen çıkmadıklarından ne yapacağımı bilemedim.

Öncesinde fansızpc kullanıcı adıyla tsye kaydolmuştum. Videoda umut fanla ilgili konuşuyor ya sebebi nickim.

eknoseyir sitesinde özel bir gartic.io odası linki paylaşılıyor. Oda yeni kurulmuş içeride sadece şeker nickinde biri var.

Odaya "levent pekcan(teknoseyir kurucusu), çinliumut( teknoseyir editörü umut)" nickinde kişiler katılıyor.

11:30 " pampa bir site vardı oradaki adminler bilgisayarıma girdi" yazıyorum.

12:54 çinliumut "kanka ben de oradaydım dur bi" yazıyor.
Sonra diğer adminlerle beraber p*rn* izlememe değiniyorlar. Eyvah gitti bütün brazzers hesaplarının şifreleri falan yazıyorlar. Önemsiz birisiyim ya sadece zorbalığına bilgisayarda olduklarından birşey çalmadıklarını ima ediyorlar.

18:20 umuta "xampptan mı girdin, yoksa verdiğim maillerden mi, johncenaaya kod falan göstermiştim, dizinler falan görünüyordu" diyorum. (xampp şifresiz olduğundan o sırada kullanan kişinin ip adresini biliyorsan kolayca içeri girebilirsin)
Çinliumut " BEN MAİLDEN GİRDİM, johncene ne, o kim" yazıyor.
" O sen değil misin kank" yazıyorum.

"Ablam O" cevabını veriyor.

ekteki ilk resim johncenaaa'nın email adresimi bildiğinin kanıtı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umut teknoseyir'in çinli telefon habercisi gibi, meizu, xiaomi haberlerini takip edip paylaşıyor.
Video'da 14:00 da "xiaomi satmaktan sıkıldım sana bulaştım" diyor.

Ekli dosyalar

• 14fdb1efa764993a42c30fe7c27ec2f3.png
    14fdb1efa764993a42c30fe7c27ec2f3.png
    59.1 KB · Görüntüleme: 664
  • 3726d5f44920138a1ecb1086e1283d1a.png
    3726d5f44920138a1ecb1086e1283d1a.png
    228.1 KB · Görüntüleme: 598
  • 653174519c9823ac9cf7468164909ba1.png
    653174519c9823ac9cf7468164909ba1.png
    34.6 KB · Görüntüleme: 581
  • b4af1c7d978be06e61d39beda259eec5.png
    b4af1c7d978be06e61d39beda259eec5.png
    30 KB · Görüntüleme: 735
Son düzenleme:

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Üzerinden neredeyse 1 yıl geçti savcılık soruşturma başlatmasına rağmen hala bilgisayarım telefonum ve 10 kadar akrabamın telefonu bu şahıslar tarafından hackli durumda.

Bu süreçte sitelerinde paylaşım yapan kullanıcıların sahte olduğunu aslında bu hesapları site çalışanları editörlerin yönettiğini bana söylediler. Ayrıca bilgisayarımı asıl hackleyen kişi teknoseyir.com sitesinin sahibi levent pekcanmış, altta eklediğim twit'i atıldığında benim modemimi hackliyordu.

Elimde reboot loop'a soktukları 1 modem, w tuşunun çalışmasını yazılımsal olarak değiştirdikleri 1 klavye ve üzerinde oynamalar yaptıkları format usb'si var. İşledikleri bütün suçların cezaları toplamı 10 yılı geçiyor. Umarım ekipler baskın yapıp cihazlarına el koyup inceler ve hakettikleri cezayı alırlar.

Yeni kanıtları da alta ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    70.2 KB · Görüntüleme: 688
  • Capture3.PNG
    Capture3.PNG
    48.1 KB · Görüntüleme: 651
  • Capture2.PNG
    Capture2.PNG
    52.6 KB · Görüntüleme: 656
Son düzenleme:

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Savcılık delil yetersizliğinden kovuşturmaya gerek yoktur kararı verdi. Adalet yerini bulamayacak sanırım. Ben itirazımı elbette yapacağım ama yakalanacaklarına olan ümidimi kaybettim.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Teknoseyir'in bütün kirli çamaşırlarını rakiplerine anlatmaya başladım. Sonuç tekrar internet hızımı yavaşlattılar, 80 mbps internet şu anda 3 e düştü. Uploadın aynı kalması download hızından fazla upload çıkması doğal olmayan yapay bir yavaşlatmanın kanıtı.

Ekli dosyalar

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    34.9 KB · Görüntüleme: 647

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Savcılık delil yetersizliğinden kovuşturmaya gerek yoktur kararı verdi. Adalet yerini bulamayacak sanırım. Ben itirazımı elbette yapacağım ama yakalanacaklarına olan ümidimi kaybettim.
Trde siber suçlar gelişmediğinden bu karara şaşırmadım. Bir arkadaşımın ablasının telefonuna sınıfından birisi sızmıştı. Fark edip şikayet ettiler ama bu suç kapsamına girmiyor demişler.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Hala devam ediyorlar bu heriflerin yüzüne tuşlu telefon kullanıyorum, bilgisayarımı internetimi kullanamıyorum. Yeni bilgisayar toplasam onu da hackliyorlar. Bir yandan dün driverları güncellemiştim beyin driveri da güncelle falan diye youtube da sahte kullanıcılarla yorum yapıyorlar. Bana etmedikleri hakaret kalmadı kendi evimde hayatımı yaşayamıyorum. İşim bilgisayar üzerinde site kuruyorum bütün sitelerimin şifrelerini internet trafiğimi izleyerek kapmışlar. İstediklerini yapmadığımda hakaretlere boyun eğmediğimde sitelerimi bozdular 1 gün para kazanamadım. Çalışma özgürlüğümü de elimden aldılar. Bana bu kadar zarar verirlerken insanlar hala bu herifleri onurlu kişiler diye biliyorlar, izlemeye devam ediyorlar ya bana en çok koyan bu.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Benim anlamadığım tüm bunları nasıl yaptılar? Yani şifreleri değiştirsen bir daha girememesi gerekmiyor mu? En kötü ISS değiştirsen sorun çözülürdü diye düşünüyorum

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Ekran kartını (rx 470 )donanım seviyesinde hacklemişler yeni topladığım bilgisayarda onu kullandım tekrar tamamen kontrolü ele geçirdiler. Jellyfish benzeri bir rootkit kullanmışlar herhalde. Zaten her yeni bilgisayar toplamamda modemi de değiştirmem lazım ilk hackledikleri donanım modem. Bir sürü param yeni modem donanım falan alırken gitti.
Onursuz herif Leven Pekcan yaşı gelmiş 50 ye hani macera arayan dayılar vardır ya aynen öyle adam beni eğlencesine tamamen kontrol altına almak istiyor. Kariyerinin bundan sonra ilerleyeceği falan yok bunun farkında, macera arıyor.

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Ekran kartını (rx 470 )donanım seviyesinde hacklemişler yeni topladığım bilgisayarda onu kullandım tekrar tamamen kontrolü ele geçirdiler. Jellyfish benzeri bir rootkit kullanmışlar herhalde. Zaten her yeni bilgisayar toplamamda modemi de değiştirmem lazım ilk hackledikleri donanım modem. Bir sürü param yeni modem donanım falan alırken gitti.
Onursuz herif Leven Pekcan yaşı gelmiş 50 ye hani macera arayan dayılar vardır ya aynen öyle adam beni eğlencesine tamamen kontrol altına almak istiyor. Kariyerinin bundan sonra ilerleyeceği falan yok bunun farkında, macera arıyor.

Hocam konuyu tam anlamadım ben ne yaptılar tam olarak. Ve bu konu cidden yaşandı mı? Pek inanamadım da böyle yapacak kişilere benzemiyorlar çünkü. Tam olarak ne yaptılar bunlar? Bir de durduk yere mi oldu yani ne oldu da böyle bir şey yapma gereği duydular?

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Zaten bütün olayı bu 50 yaşına kadar biriktirdiği tanınırlıkla suç işlese bile kimse inanmıyor. Dış görünüşe aldanmayın. Asıl böyle cool olmayan tipler eziklik duygusuyla uzun yıllar bastırdığı karakteriyle her şeyi yapıyorlar. Animelerdeki gibi iyi görünüşlü insanlar iyi özelliklere sahipken böyle bastırılmış garip weirdo tipler en berbat karaktere sahipler. Neyse konudan baya saptık. Murat gamsız teknoseyir sitesinde fethiyeli(benim)'nin yapamıyorum edemiyorum diyerek onlardan bilgisayarıma girmelerini istediğimi öne sürüyor. Bak ekliyorum eke oku.

bence sizi teknoseyir in adını kullanarak başka birileri hacklemiş haberiniz yok
Utanmadan buraya da gelip insanların bana inanmalarına mani olmak için toplum mühendisliği yapıyorsunuz. Kafayı yicem başladılar yine sen uyduruyorsun demeye. Shiftdelete adminleri şunun ip bilgisini bir kontrol edin lütfen. ya teknoseyir editörlerinin ipsi ya da vpn kullanıyor.

Ekli dosyalar

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    69.7 KB · Görüntüleme: 616

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Zaten bütün olayı bu 50 yaşına kadar biriktirdiği tanınırlıkla suç işlese bile kimse inanmıyor. Dış görünüşe aldanmayın. Asıl böyle cool olmayan tipler eziklik duygusuyla uzun yıllar bastırdığı karakteriyle her şeyi yapıyorlar. Animelerdeki gibi iyi görünüşlü insanlar iyi özelliklere sahipken böyle bastırılmış garip weirdo tipler en berbat karaktere sahipler. Neyse konudan baya saptık. Murat gamsız teknoseyir sitesinde fethiyeli(benim)'nin yapamıyorum edemiyorum diyerek onlardan bilgisayarıma girmelerini istediğimi öne sürüyor. Bak ekliyorum eke oku.

Utanmadan buraya da gelip insanların bana inanmalarına mani olmak için toplum mühendisliği yapıyorsunuz. Kafayı yicem başladılar yine sen uyduruyorsun demeye. Shiftdelete adminleri şunun ip bilgisini bir kontrol edin lütfen. ya teknoseyir editörlerinin ipsi ya da vpn kullanıyor.
Ne alakası var ben sadece fikrimi belirttim. Bahsettiğiniz sitede ki kişileri özel hayatımda hiç bir şekilde tanımadım. Ne sosyal medya hesaplarını takip ederim ne de bir mail atmışlığım vardır. Bana sadece yıllardır hizmet veren bir firmanın, takipçilerinden birini seçip onunla uğraşması mantıklı gelmedi. Ben ayrıca başınıza geleni uyduruyorsunuz demedim belki başka kişiler hacklemiştir dedim.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ne alakası var ben sadece fikrimi belirttim.
Takmana gerek yok bu arkadaşı.
Shiftdelete adminleri şunun ip bilgisini bir kontrol edin lütfen. ya teknoseyir editörlerinin ipsi ya da vpn kullanıyor.
Trol konu. Ya TeknoSeyir'in hit'ini arttırma amacıyla açılmış (ters psikoloji) ya da senin hesabına birisi girip senin adına konuşmuş. Seni hack'leyen de TeknoSeyir'in ismini kullanıyor. Ayrıca hukuki durumda IP tespiti yapılıyor. Buradan suçlamak yerine şikâyet etmeye ne dersin?

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Takmana gerek yok bu arkadaşı.

Trol konu. Ya TeknoSeyir'in hit'ini arttırma amacıyla açılmış (ters psikoloji) ya da senin hesabına birisi girip senin adına konuşmuş. Seni hack'leyen de TeknoSeyir'in ismini kullanıyor. Ayrıca hukuki durumda IP tespiti yapılıyor. Buradan suçlamak yerine şikâyet etmeye ne dersin?
Yok baba, yemin ediyorum Allahıma kitabıma gerçek. 1,5 yıldır hayatımı mahvediyorlar şu anda benim için insanlara sesimi duyurmak ilk öncelik.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Teknoseyir.com yönetimi siteye kayıt olurken kullandığım email adresiyle ts hesap şifrem aynı olunca benim email ekosistemime dalıp bilgisayarıma ve aynı ağ içerisindeki bütün cihazlarıma girdi.
Mail hesabınız çalınmasıyla bilgisayarınız hacklenmesini anlamadım.
Odaya "levent pekcan(teknoseyir kurucusu), çinliumut( teknoseyir editörü umut)" nickinde kişiler katılıyor.
Bu kişilerin TeknoSeyir'den olduğunu nereden biliyorsunuz?
Üzerinden neredeyse 1 yıl geçti savcılık soruşturma başlatmasına rağmen hala bilgisayarım telefonum ve 10 kadar akrabamın telefonu bu şahıslar tarafından hackli durumda.
İnternet Servis Sağlayıcınızı değiştirin ve tüm cihazlarınızı komple sıfırlayın.
Kanıtınız varsa SİBER Suçlarla Mücadele için şikayet edebilirsiniz. Sayfalar - Ihbar
Ancak sağlam kanıtınız olsun.
@leonardodavincii, Madem bu olaydan kurtulmak istiyorsunuz alın size çözüm.

Trol konu olduğunu düşünüyorum.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
levent pekcan alt kattaki gözlüklü pc kullanan çocuktan intikam alıyor.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Mail hesabınız çalınmasıyla bilgisayarınız hacklenmesini anlamadım.

Bu kişilerin TeknoSeyir'den olduğunu nereden biliyorsunuz?

İnternet Servis Sağlayıcınızı değiştirin ve tüm cihazlarınızı komple sıfırlayın.

@leonardodavincii, Madem bu olaydan kurtulmak istiyorsunuz alın size çözüm.

Trol konu olduğunu düşünüyorum.
Siber suçlara, Organize suçlarla mücadeleye, Milli İstihbarat Teşkilatına her yere şikayet ettim. Arkadaşın da dediği gibi TR de yasal süreç işlemiyor. Buraya Yetersiz delil sebebiyle verilen "kovuşturmaya gerek yoktur" kararını içeren belgeyi de ekleyebilirim. Bu karara da itiraz ettim fakat sonuç ne, itirazım kabul edildi mi henüz bilmiyorum.

O kişiler Teknoseyirde paylaşılan Özel Oyun Odası linkine giriş yapmışlar. Özel Oda bunu vurguluyorum sadece spesifik linkle giriş yapılabiliyor.

Son düzenleme:

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Siber suçlara, Organize suçlarla mücadeleye, Milli İstihbarat Teşkilatına her yere şikayet ettim. Arkadaşın da dediği gibi TR de yasal süreç işlemiyor. Buraya Yetersiz delil sebebiyle verilen "kovuşturmaya gerek yoktur" kararını içeren belgeyi de ekleyebilirim. Bu karara da itiraz ettim fakat sonuç ne itirazım kabul edildi mi henüz bilmiyorum.
Devlet bile çözemiyorsa bizim çözmemizi nasıl bekliyorsunuz?
O kişiler Teknoseyirde paylaşılan Özel Oyun Odası linkine giriş yapmışlar. Özel Oda bunu vurguluyorum sadece spesifik linkle giriş yapılabiliyor.
O linkler Deep Web'de bulunabiliyor. Deep Web deyince aklınıza Pasaport satışı, sahte kimlik vs. gelmesin.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
hocam oda yeni açılmış o linkler ne ara deepweb'e düşecek. Sizden tek istediğim böyle bir olay yaşandığına hala mağdur olduğuma inanmanız., bu kişilerin onurdan ne kadar uzak olduğunu anlamanızdır.
O linkler Deep Web'de bulunabiliyor. Deep Web deyince aklınıza Pasaport satışı, sahte kimlik vs. gelmesin.

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
siteye kayıt olurken kullandığım email adresiyle ts hesap şifrem aynı olunca dan sonrasını okumadım. Kardeşim kusura bakma da neden böyle bir hataya düşersin. Benim 10 larca hesabım var bırak farklı şifre olmasını şifrelerimi farklı zamanlarda sürekli değiştiriyorum

Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşlar konu tamamen troll. Az önce bu resmi başka forumdan birisi verdi bana bu arkadaş her forumda aynı konuyu açıyormuş sanırım inanmayın bence.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar konu tamamen troll. Az önce bu resmi başka forumdan birisi verdi bana bu arkadaş her forumda aynı konuyu açıyormuş sanırım inanmayın bence.

Bariz TS editörü bu arkadaş. Silinen konunun resmini çekip saklamışlar, şu anda resimdeki konu yok DH rica ile konu silen onursuz bir forum bu yüzden önceki konum silindiği için shiftdelete'e yeni konu açtım. Kim bir konuyu bu kadar önemseyip resmini çekip arşivler? Kuyruk acısı var belli ki. Ve insanların aklıyla dalga geçiyorsa %100 Umut koçaktır.

Ekli dosyalar

• 9f02d2e236f6817.jpg
    9f02d2e236f6817.jpg
    61.7 KB · Görüntüleme: 578
Son düzenleme:

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Bariz TS editörü bu arkadaş. Silinen konunun resmini çekip saklamışlar, şu anda resimdeki konu yok DH rica ile konu silen onursuz bir forum bu yüzden önceki konum silindiği için shiftdelete'e yeni konu açtım. Kim bir konuyu bu kadar önemseyip resmini çekip arşivler? Kuyruk acısı var belli ki. Ve insanların aklıyla dalga geçiyorsa %100 Umut koçaktır.

Belli ettin sen kendini biraderim daha fazla batma istersen. Konu başlığını da gördük. Burada teknoseyir yönetimi bilgisayarımı hackledi yazmışsın orada ise elit chpciler diye açmışsın. Kafan bir milyon senin. Ben arşivlemedim orada paylaşmışlar aldım bende.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Yok baba, yemin ediyorum Allahıma kitabıma gerçek. 1,5 yıldır hayatımı mahvediyorlar şu anda benim için insanlara sesimi duyurmak ilk öncelik.
1616586133549.png

1616586415612.png

- "Xiamoi satmaktan sana bulaştım."
- "Hadi ya, ben dedim ama bana bulaşan işsiz kalıyor diye."
- "Çalışkan adamın ben."

Çalışkan adam işine, gücüne bakar. Böyle farklı platformlarda paylaşmak yerine adli işlemleri çoktan başlatır. Hadi çözülmedi diyelim. Sen olayı kafanda büyütmek yerine tüm cihazları sıfırlayıp en güncel şifrelerle değiştirebilirsin. Peri masallarını, CSB hikayelerini gidip çocuklara anlatabilirsiniz. Çünkü hakkını burada değil, hukuk platformlarında ararsın. Önceden site içi hit arttırma amacıyla açıldığını düşündüm ama şimdi daha iyi anladım olayı. Attığın editör resmini bile özenle seçmenden anlaşılabiliyor. Ayrıca "kuyruk acısı" yazdığın yerde yine açık bırakmışsın, kuyruk acısı dediğine göre oradan ban yemişsin ve şimdi de aklında uzun süre (?) kurguladığın masallarla kimsenin vaktini çalamazsın!

@The Judge, şu arkadaşımızı biraz tatile çıkartalım.

Reaksiyon puanı
1,168
Ekli dosyayı görüntüle 144826
Ekli dosyayı görüntüle 144831

- "Çalışkan adamın ben."

Çalışkan adam işine, gücüne bakar. Böyle farklı platformlarda paylaşmak yerine adli işlemleri çoktan başlatır. Hadi çözülmedi diyelim. Sen olayı kafanda büyütmek yerine tüm cihazları sıfırlayıp en güncel şifrelerle değiştirebilirsin. Peri masallarını, CSB hikayelerini gidip çocuklara anlatabilirsiniz. Çünkü hakkını burada değil, hukuk platformlarında ararsın. Önceden site içi hit arttırma amacıyla açıldığını düşündüm ama şimdi daha iyi anladım olayı. Attığın editör resmini bile özenle seçmenden anlaşılabiliyor. Ayrıca "kuyruk acısı" yazdığın yerde yine açık bırakmışsın, kuyruk acısı dediğine göre oradan ban yemişsin ve şimdi de aklında uzun süre (?) kurguladığın masallarla kimsenin vaktini çalamazsın!

Kanatlanmak istiyor sanırım. :D

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Ekli dosyayı görüntüle 144826
Ekli dosyayı görüntüle 144831

- "Çalışkan adamın ben."

Sen şimdi ne anlatmış oldun? resimler neyi kanıtlamış oldu? iq puanım yetmedi yeminle. Bir oradan bir buradan kesitler almış ama ortada bir mantık yok rastgele.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Bahsettiğin davaya ilişkin dosyayı buraya bir atsana. Madem dava açmışsın elinde dosya vardır.

Ha eğer bulamam diyorsan e-devlete git bak. İllaki vardır. Kanıtın yoksa gereken yapılır modlar tarafından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...