Teknosada 2gb Flash Bellek 1.90 Tl Hardsisk 9 Tl Gel

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşalr belki hata bendedir kampanya vs çart çurt vardır ama bu ne ya arkadaşalr arasında teknosayı öveüyodum reziol oldum arkadaşım bana link yolladı

Bu ürünerin fiyatlarına bir bakın.4-5 gün önce bildirdim am ageri dönemdiler düzeltmediler ama sorun var sanki.

SONY 2GB USB FLASH BELLEK - Teknosa Alışveriş Sitesi

TOSHIBA PX1398E-2G20 200 GB EXTERNAL USB MINI HDD - Teknosa Alışveriş Sitesi

Evde stok yapıp karaborsada satarım bu fiyatsa:)

---------- saat 01:13 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:10 eklenmişti ----------

bi ara haberlerde vardı bi firma lcd ekran fiyatlarının sonuan 0 eklemeyi unutmuş o gece de bissürü kişi satın almış ve firma zarara uğramıştı.Hatta lcd lerin ilk çıktığı zamanlardı

Bu da öyle olıuyomuş

Bir de ben kendime inanamıyorum tknosa yani naısl yapar ya

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Hakikaten bu nedir ?
Resmen bedava :D
Kargo masrafı üründen fazla tutar eğer böyle ise :D

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
stok yapalım ya kara geçeriz ben bildirim yaptım 4-5 gün oldu düzeltmiyolar şaırdım yaw.

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
şipariş verip alsak varya ürünleri bizden geri alamazlar mahmekemeye verselerde alamazlar sitede öyle çünkü uyardımmı uyardım eee tamama o zman

---------- saat 01:22 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:21 eklenmişti ----------

kredi kartı yok 200gb lık hdd lerden 10 tane alırım ben bu fiyata ya

---------- saat 01:22 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:22 eklenmişti ----------

tabi olsaydı yani.Yoksa havale vs. zor

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
valla bu frsat elimize bi daha geçermi bilmem.Kimbilir dah kaç üründe böyledir.

muko

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Tüh ya daha yeni hdd almıştım

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
karttan fazla çekemezler mahkemeye veririm ben belki anlamıyorum bu işlerden onun fiyatı hatta bana pahalı yani.şuncacık şey 2 lira olurmu yaw.Fazla çekersede mahkeme ye veriri tazminat açarız

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu ne ya ? Şimdi almaya çalışsak bu fiyattan geçiririz değilmi? Sonra hata yaptık şu kadar vermeniz gerekiyor diyebilirlermi?

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yasal olrak diyemezler.Lcd monitör meselesi gibiolur.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Öyle birşey olsa ben 10 tane alırım. Satar satar kâr yaparım :D :D

muca_kaleyn

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende stoklarda yok diye görünüyor. Eğer karttan fazla keserler diye bir endişeniz varsa sanal kredi kartı numarası kullanın limitide 10 küsür tl yapın isteselerde çekemezler

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ah şunu ilk olduğu saat paylaşsanız ne güzel 10 tane 200 gb lık hdd em olcaktı

düzenleme : oguzhan amacını anlamadım ben senin , üst üste mesajlar atıyorsunda , amacı nedir ? stoktada kalmamış , hadi stokteyken açsan , milletin görmesi için konuyu yukarı taşıyorsun derdim ama , stoklardada kalmamış , geçti artık .

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ya amaç yok sadece heyecan olsun ben ayrıca açarken stokta kalmadığını bilmiyordum.Bir de bildirim yazdım o kadar uğraştım geri dönmediler ona da kızdım.Ayrıca sizde görün istedim.Sonuçta burda herkes bilgisini paylaşıyo paylaşmak istedim

Canım istedi konu açtım illa amaç olmalı mı ki:)

---------- saat 01:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:38 eklenmişti ----------

Ama yakışıyormu teknosaya haksızmıyım.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
ya maç yok sadece heyecan olsun ben ayrıca açarken stokta kaldığını bilmiyordum.Bir de bildirim yazdım o kadar uğraştım geri dönmediler ona da kızdım.Ayrıca sizde görün istedim.Sonuçta burda herkes bilgisini paylaşıyo paylaşmak istedim

Canım istedi konu açtım illa amaç olmalı mı ki:)

---------- saat 01:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:38 eklenmişti ----------

Ama yakışıyormu teknosaya haksızmıyım.
ya sorun o değil stoklarda kalsa işimize yarasa tamam dicemde , olay geçmiş , bari onlara geri bildirim atmak yerine foruma konu açsaydın ilk olduğunda ben ve bnim gibi arkadaşlar yararlanırdık :) İş işten geçtikten sonra gündeme taşınması pek önemli değil gibime geliyor

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yeminederim ben bunu ilk gördüğümde sadece bildirim yaptım üstüne düşmedim.Stok felan da dikkat etmedim yani.

Şimdi de üstüne düştüm burdaki kişilere danıştım olabilir mi olamamaz mı belki sebebini bilen vardır diye de açtım aslında.Stok meselsinide yeni öğrendim burda.

Stokta kalmamış tamma yararlanamadık ama belki haberder et butonuna basanlar veya başka bir şekilde belki başka bir kişi burdan faydalanabilir nolucak.

Teknosayı kötülemek istemiyodum aslında

Çünkü marmara depreminden sonra bi sınfıta 80 kişi ve sırlarda 4 kişi oturan birisiyim 1 sne ardından rahmetli sabancı gelip bize okul yaptı.Ama kızdığım başka şeyler var o yüzden paylaşmak istedim

LWMP

Doçent
Reaksiyon puanı
3
stok yok bir virgul koymayi unutmuslar

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Buradan birşey alan oldumu veya başkanın aldığını duyan gören?

UzmanWeb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ürünler tam olarak siteye ne zaman eklendi bilen var mı?
Eğer çok önceden eklendiyse fiyatı güncellememişlerdir.Ben de bir ara teknosa sitesinden fotoğraf makinesi bakıyordum.Bulduğum makinenin fiyatı piyasa fiyatından çok düşüktü.Sonra aynı marka ve model makineden bir arkadaşta gördüm.Bir yıl önce teknosadan o fiyata almıştı.Yani teknosa sitesinde stoğu biten ürünleri siteden kaldırmıyor ve fiyatını da güncellemiyor.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
oyun yapmışlar stokta olmayan ürünü reklam olsun diye 9.90dan girmişler.

---------- saat 13:19 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:18 eklenmişti ----------

Arkadaşlar ürünler tam olarak siteye ne zaman eklendi bilen var mı?
Eğer çok önceden eklendiyse fiyatı güncellememişlerdir.Ben de bir ara teknosa sitesinden fotoğraf makinesi bakıyordum.Bulduğum makinenin fiyatı piyasa fiyatından çok düşüktü.Sonra aynı marka ve model makineden bir arkadaşta gördüm.Bir yıl önce teknosadan o fiyata almıştı.Yani teknosa sitesinde stoğu biten ürünleri siteden kaldırmıyor ve fiyatını da güncellemiyor.

bu ürün hiç bu fiyatlara düşmedi..

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar bu fiyatlar gerçek..!! stokda kalan ürünleri teknosa bayağı bir ucuza satıyo arada bir örneğin bir ara telsiz telefon 199 tl den 9.90 a düşmüştü..Oluyor arada takip etmek lazım.. :)

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
vay be o zaman yer imi eklemem lazım aradan bakarım

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Arkadaşlar bu fiyatlar gerçek..!! stokda kalan ürünleri teknosa bayağı bir ucuza satıyo arada bir örneğin bir ara telsiz telefon 199 tl den 9.90 a düşmüştü..Oluyor arada takip etmek lazım.. :)

Takip edemessin ki ancak denk gelicek
Yılda bir olur bir sene takip etsen yine kaçırırsın :D