Soru Teknolojiyi seven biri buralardan hangisinde yaşamalı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kozmix
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
67
1)Teknolojiyi ve teknolojik ürünleri sevenlerin genel olarak tercih ettiği ve neredeyse yeni çıkan tüm teknolojik ürünlerin direkt satışa sunulduğu ülke bunlardan hangisidir?

2) Bir numaralı soruya cevap veren ülkenin hangi eyaleti/şehri soru içeriğini daha iyi karşılar?

Ülkeler

ABD
Almanya
Fransa
Polonya

Not: Bu ülkelerden daha iyileri tabiki var fakat sadece bu dördü arasında bir karşılaştırma istiyorum. Şimdiden teşekkürler:)

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Teknoloji ülkesi diyorsan Japonya, Amerika.
Silikon vadisinden dolayı ABD Kaliforniya en mantıklı olan

Fakat Silikon vadisi Kaliforniya eyaletinde ama eyaletin içinde de şehirler var. Hangi şehre daha yakındır yada hangi şehir daha gelişmiştir.

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
320
Silikon vadisinden dolayı ABD Kaliforniya en mantıklı olan

Fakat Silikon vadisi Kaliforniya eyaletinde ama eyaletin içinde de şehirler var. Hangi şehre daha yakındır yada hangi şehir daha gelişmiştir.
Malasef bir bilgim yok ama çok fark olacağını düşünmüyorum.

Nilda35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
1)Teknolojiyi ve teknolojik ürünleri sevenlerin genel olarak tercih ettiği ve neredeyse yeni çıkan tüm teknolojik ürünlerin direkt satışa sunulduğu ülke bunlardan hangisidir?

2) Bir numaralı soruya cevap veren ülkenin hangi eyaleti/şehri soru içeriğini daha iyi karşılar?

Ülkeler

ABD
Almanya
Fransa
Polonya

Not: Bu ülkelerden daha iyileri tabiki var fakat sadece bu dördü arasında bir karşılaştırma istiyorum. Şimdiden teşekkürler:)
net abd

kozmix

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Bilmiyoru hiç abd'ye gitmedim. :)
Ben 1 kere gittim sadece New York'a ama şimdi green card yada iş için felan gidebilirsem gideceğim. Aslında gitcem desem giderim ama dil yok ve bunu nasıl çözecem hiçbir fikrim yok.
2 altyazılı diziler felan izliyim dedim şaşı oluyordum az daha dualingo felan denedim o da çok temel alıyor. Halletmeye çalışcam bakalım