Soru Teknolojiden anlamayan insanların elinde son model teknolojik alet olması benim zoruma gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Anlamıyorum ya. Bilmiyorsan kullanma. 60 yaşındaki dayıların iphone 11 kullanması zoruma gidiyor. Bu sabahta 70 80 yaşındaki babanneme hdr 4k youtube netflixli tv almışlar ya. Sinir oldum. Kadın hiçbir özelliğini kullanmıcaksa niye öyle bir tv alıyorki? Ben 3 yıllık bir telefon kullanıyorum afedersiniz ama bir gözü toprağa bakan adamın note 8 kullandığını gördüm (2018 yılında) Kimsenin bişeyine karışmak istemiyorum ama bu durum gerçekten beni sinir ediyor. Yanlış anlaşılmazsam sevinirim

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
1,768
Yav buna mı taktın :D
Hem illa laf edeceksen yaşlılara değil onlara o telefonları alan muhtemelen çocuklarına laf et. Ama bir yandan onlar da haklı annesine babasına en iyisini almak istiyor.
Sadece yaşlılar değil daha alarmı nasıl açıp kapatacağını bilmeyen kişilerin ellerinde ne telefonlar var... Benim bir tanıdık taş çatlasın 30 yaşında ondan bahsediyorum :D

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,643
Ya anlayan da anlamayan da instagrama giriyor whatsapp veya telegramdan yazışıyor arada bir fotoğraf çekiyor o kadar yaptıkları fazla bir şey yok seçenek de yok o yüzden fazla kafayı takmamak lazım serbest piyasa parası olan bir telefona 15-20 bin lira veriyor işte napalım

whyXdep

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Para olunca alıyor yapcak bişi yok dedemin iPhone 11 i var ve arkadaşları aldırmış benim haberim olsa aldırtmazdım bana sorar böyle şeyleri anlamadığı için. Çok sinir olmuştum

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Benim babam 69 yaşına girdi ama elinde iPhone 11 pro var ve çatır çatır kullanıyor her özelliğini biliyor teknolojiden en az benim kadar anlıyor lütfen yolda gördüğünüz teyzelerde son model telefon gördüğünüzde ön yargıyla yaklaşmayalım

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Benim babam 69 yaşına girdi ama elinde iPhone 11 pro var ve çatır çatır kullanıyor her özelliğini biliyor teknolojiden en az benim kadar anlıyor lütfen yolda gördüğünüz teyzelerde son model telefon gördüğünüzde ön yargıyla yaklaşmayalım
Hocam yolda gördüğüm teyzeler değil yakınlarım.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Anneanneme redmi note 10 aldım. Kamerasıyla video çekmesini görürsen yarılırsın :D Ashdhhsja

Aklımda olan uzun süre sıkıntısız kullansın diye Aldım

Edit - Dedemi çekiyo gizli gizli :D ahahhahs

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Hocam dünyanın düzeni bu. Bazı imkanlar yanlış kişilerin elinde. O yüzden takma kafaya, akışına bırak

Son mesajlar