Tekno mehmet nekadar güvenilir?

Bu konuyu okuyanlar

Ares01900

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tekno mehmet 'ten alış veriş yapan varmi nekadar güvenilir?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Sitenin bağlantısı şu mu?

Screenshot_2020-03-13-20-38-07-135_org.mozilla.firefox.jpg

Screenshot_2020-03-13-20-38-18-543_org.mozilla.firefox.jpg

Son düzenleme:

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Teknomehmet adamdır güvenebilirsin link doğru .

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Yani ucuza satıyor ve güvenilir . Ama ürünler türkiye garantili değil ve imei si klon imei söyleyeyim .

O zaman fatura da yoktur.
Örneğin; Xiaomi Redmi Note 7 64GB telefonun fiyatı teknomehmet.com'da 1300TL. Ama N11.com'da faturalı, IMEI'si kayıtlı, orijinal olarak en ucuz ithalatçı garantili fiyatı 1548TL.
Ben pek bir ucuzluk göremiyorum.

Ayrıca teknomehmet.com'da kredi kartı ile ödeme seçeneği de yok. Ödemeler havale/EFT şeklinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce de açılmış teknomehmet konuları:

Son düzenleme:

yusufozkan58

Profesör
Reaksiyon puanı
1,393
Vergiden kaçmak için fatura yok , online ödeme yok . 2. Elmis gibi satıyor .

emrullh_kck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım Öncelikle Merhaba. Ben Yaklaşık 5Ay Önce Teknomehmet'ten Bir Cihaz Aldım. Şu An Hiçbir Sıkıntım Yok. Cihaz Sorunsuz Bir Şekilde Çalışıyor. Eksileri Var Mi Dersen Var. Mesela Xiaomi Türkiye Garantisi Yok. İkinci Olarak IMEI Kolon. Yani Başka Cihazın IMEI'sini Telefona Kopyalıyorlar. Cihaz Kapansa Bile Zaten Yardımcı Oluyorlar. Müşteri Memnuniyeti Mükemmel. Verdikleri Hizmet Mükemmel. Ben Tercih Ederim. Şimdiden Teşekkürler :)

wordstoxic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben Hakkı Bey'in sürekli isimlerini zikretmesinden dolayı güvenilir olduğunu düşünerek cihaz almak gibi bir hata yaptım. Cihazı IMEI problemli olduğunu elime alınca öğrendim. Akabinde kayıt çıktığında bana uzaktan erişim ile yardımcı olacağı ve hiç bir mağduriyet yaşamayacağım söylendi. Dün itibariyle cihaz kapandı ve ben mahalle muhtarıyım yedek telefonum olmadığı için herkes ile irtibatım kesildi. Siz siz olun kurumsal bir yerden cihaz alın. Şimdiki aklım olsa gerekirse iki katını öder düzgün bir yerden alırdım. Çok mağdur ettiniz satış sonrası ilgi alaka sıfır. Demek ki güven herşeyi çözmüyormuş.

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Çinden kaçak olarak Türkiye getirip sanki satış yapıyormuş gibi davranıp sonra Hakkı beye telefon verip sanki o telefon onlarda varmış gibi davranan bana göre güvensiz bir firma elinde toplasana 3 5 cihaz olan ama uzakdan bakında sanki binlerce telefon marka model varmış gibi algı yapan bir firma kesinlikle ciddiye alıncak bir firma değil

Son düzenleme:

Uyumsuz-Sami

Asistan
Reaksiyon puanı
174
hakkı abi hep ordan alıyo güvenilirdir herhalde satın alan arkadaşlar varsa onlar daha iyi açıklar
Almıyor dostum Hakkı bey reklamını yapıyor oda çinli arkadaşına telefon getiriyor bu tekno mehmet uzak durulması lazım kendisi egoist bir yapısı var hakkı bey olmasa kendisi çöpden farkızdı.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Almıyor dostum Hakkı bey reklamını yapıyor oda çinli arkadaşına telefon getiriyor bu tekno mehmet uzak durulması lazım kendisi egoist bir yapısı var hakkı bey olmasa kendisi çöpden farkızdı.
Yani hiç gitmediğim için bilmiyorum dediğim gibi giden ve satın alan arkadaşlar daha iyi açıklar :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ben Hakkı Bey'in sürekli isimlerini zikretmesinden dolayı güvenilir olduğunu düşünerek cihaz almak gibi bir hata yaptım. Cihazı IMEI problemli olduğunu elime alınca öğrendim. Akabinde kayıt çıktığında bana uzaktan erişim ile yardımcı olacağı ve hiç bir mağduriyet yaşamayacağım söylendi. Dün itibariyle cihaz kapandı ve ben mahalle muhtarıyım yedek telefonum olmadığı için herkes ile irtibatım kesildi. Siz siz olun kurumsal bir yerden cihaz alın. Şimdiki aklım olsa gerekirse iki katını öder düzgün bir yerden alırdım. Çok mağdur ettiniz satış sonrası ilgi alaka sıfır. Demek ki güven herşeyi çözmüyormuş.
Sizin mesajınızdan sonra konuştum. İletişim kazası olmuş sanırım. Dilerseniz sizi arasınlar, çözün. Memnun olmayan birisini görmedim.