Teknik desteğe ihtiyacım var :)

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@byunker merhabalar

Nışanlıma Avea vasıtası ile iphone 5 almayı düşünüyorum
alacağımız şekil kontratlı 24 ay 1.000 sms 1.000 dakika 4 gb internet şeklinde olacak
ama biz avealı degiliz sıfır hat alıp bu kampanyadan faydalanabilirmiyiz? 1 milyar vs peşinat ödemek gibi durum varsa buda olur bunun bana olur şeklini açıklaya bilirmisiniz?

farzı misal 1 milyar ödededik gelecek olan fatura tutarı felan ne oluyor bunun tam bir açıklamasını yapabilirseniz sevinirim :)

teşekkürler

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
düşündüm fakat belki benim gibi düşünenler vardır faydalanırlar diye atmadım :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Son 6 ayda düzenli ödeme kriterini sağlayamayan
Abonelik sözleşmesi 8 aydan küçük
Yeni veya mevcut bireysel faturalı müşteriler,
Üzerinde tanımlı taahhütlü cihaz kampanyası veya ödenmemiş faturası bulunmayan
Cihaz bedelinin bir kısmını ilk 12 ay kredi kartıyla, taahhüt süresine göre sonraki 12 veya 24 aylık kısmını AVEA FATURASI olarak ödeyerek, cihaz kampanyalarından faydalanabilir.

Kısacası sorunun cevabı evet

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
:) Çok iyi gerçekten :) okurkan çok hoşuma gitti biz aileyiz öm olmaması iyi olmuş ;) öncelikle rabbim inşaallah tamamına erdirir düğüne geliriz inşaallah :)

Soruya gelince 24 ay taahhütle cihaz alınırsa 1248 TL hat sahibi adına akbank yapı kredi ve garanti kartlarınız var ise belirttiğim tutar çekilecek ve 12 taksit yapılacak bankaya 104 TL öderken faturanızı 55 TL ödeyeceksiniz yani toplam 159 TL ödenmiş oluyor,bir sonraki senede 159 TL faturadan ödemeli olarak devem edersiniz,aklınıza takılan bir soru olursa veya cihazı almaya gittiğinizde sorun yaşarsanız bana ulaşın yardımcı olurum

umarım yardımcı olmuşumdur.
iyi forumlar :)

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:) Çok iyi gerçekten :) okurkan çok hoşuma gitti biz aileyiz öm olmaması iyi olmuş ;) öncelikle rabbim inşaallah tamamına erdirir düğüne geliriz inşaallah :)

Soruya gelince 24 ay taahhütle cihaz alınırsa 1248 TL hat sahibi adına akbank yapı kredi ve garanti kartlarınız var ise belirttiğim tutar çekilecek ve 12 taksit yapılacak bankaya 104 TL öderken faturanızı 55 TL ödeyeceksiniz yani toplam 159 TL ödenmiş oluyor,bir sonraki senede 159 TL faturadan ödemeli olarak devem edersiniz,aklınıza takılan bir soru olursa veya cihazı almaya gittiğinizde sorun yaşarsanız bana ulaşın yardımcı olurum

umarım yardımcı olmuşumdur.
iyi forumlar :)
İyi Dilekleriniz İçin Çok Sağ Olun Allah Razı Olsun Rabbim Herkeze Nasip Etsin
gayet iyi anladım teşekkürler şimdi ben avea bayisine gidip sıfırdan hat alıp 1248 tl yi peşin versem.
Onlar Kendi Kredi Kartlarından Çekse Cihazımı Alabilirmiyim?
30 gün dolduktan sonra gelecek Olan Fatura Tutarıda 55 tl olacak yani
bu gayet iyi çok teşekkür ederim :)
kendim yurt dışı cihazı aldım 2 800 e geldi nışanlımda tutturdu yapıcak birşey yok alıcaz :)
ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Toplamda 2 sene de 3840 TL ödemiş oluyorsun. Yanlışım varsa düzeltin. Çok fazla yapıyor. Ayrıca şahsen 24 ay boyunca bir operatöre bağlanmayı istemem. Eğer fazladan param olursa peşin alırım.

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Toplamda 2 sene de 3840 TL ödemiş oluyorsun. Yanlışım varsa düzeltin. Çok fazla yapıyor. Ayrıca şahsen 24 ay boyunca bir operatöre bağlanmayı istemem. Eğer fazladan param olursa peşin alırım.
bilgilendirmeniz için teşekkürler fakat bin sms bin dakika 4 gb internet yeterde artar bile sms olayı whatsapp uzerınden oluyor zaten buda avantaj 4 gb ınternette azbuz degil :)
[MENTION=120836]byunker[/MENTION] bahsettiginiz gibi oluyor çok teşekkürler pazartesi itibari ile yeni hat alacağım herşey dahil bin sms her yone bin dakika her yone 4 gb internet 55 tl gayet uygun
nasipse hattım açıldıktan sonrada cihazı almaya gideceğim bayilerde ekran filmini kendileri yapıyormu ben alıp onlara versem? yardımcı olurlarmı ben yaptıgım taktirde boloncuk oluyor :)
özel bi koruma alacağm wrapsoll markalı

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
İyi Dilekleriniz İçin Çok Sağ Olun Allah Razı Olsun Rabbim Herkeze Nasip Etsin
gayet iyi anladım teşekkürler şimdi ben avea bayisine gidip sıfırdan hat alıp 1248 tl yi peşin versem.
Onlar Kendi Kredi Kartlarından Çekse Cihazımı Alabilirmiyim?
30 gün dolduktan sonra gelecek Olan Fatura Tutarıda 55 tl olacak yani
bu gayet iyi çok teşekkür ederim :)
kendim yurt dışı cihazı aldım 2 800 e geldi nışanlımda tutturdu yapıcak birşey yok alıcaz :)
ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

Hat sahibi adına kredi kartlarından birisi olması lazım akbank garanti veya yapı kredi olması lazım rica ederim :)

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=120836]byunker[/MENTION] tekrardan rahatsız edıyorum kusura bakmayın yarın ıtıbarı ıle gıdecegım sıfır hat alacagım ortalama ne kadar sure ıcınde açılır?
hattım açıldıktan sonramı cıhazı teslım ederler?

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=120836]byunker[/MENTION] nasıl bır avea ıse bursadakı hıc bır bayısınde ıp5 beyaz modeli yok
balıkesirden kalkıpbursaya gıttım 1 2 hafta dıyorlar...
şerefsizler peşin satıor kontratlı satmıyor bı ton kufur ettim. aveadan soğuttular

M@STER

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
5
@byunker nasıl bır avea ıse bursadakı hıc bır bayısınde ıp5 beyaz modeli yok
balıkesirden kalkıpbursaya gıttım 1 2 hafta dıyorlar...
şerefsizler peşin satıor kontratlı satmıyor bı ton kufur ettim. aveadan soğuttular

Hat 5 dakika icinde acilir,suan sistemsel sıkıntı var kampanyalı cihaz satışını durfurdular beyaz istanbul da var isterseniz ayırayım ama kampanyalı veremiyoruz 1 haftayı bulur düzelmesi

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=120836]byunker[/MENTION] hocam 1 hafta sonra tüm her yerde düzelecek mi bu satışları ? eğer düzelirse gene bursaya gidip halledebilirim.
birde söyle birsey sormak istiyorum hat sahibinin kredi kartı ve kimlik fotokopisi yeter mi ? hat sahibi olmadan da ben halledebilirmiyim yoksa illa şart koyarlamı hat sahibi diye...?
valla 16 gb beyaz modeli varsa ayırın lütfen ama nasıl orta yolda buluşup cihazı alacağım :) sözleşmeyi imzalacagım ki :)

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4

siz toplam tarife tutarınıda hesaplamışsınız :)

cihaz 2400 küsür TL yapıyor toplamda... 24 ay taksitli iphone5 düşünün peşin alırım diyosunuzda peşin yerli 2 yıl garantili iphone fiyatı 2100 tl den aşağıda bulamazsınız birde öyle düşünün.

ama bana göre en iyi kontratlı tarife vodafone da 85 TL lik tarife ile 69 tl ek ödemeyle alabiliyorsunuz.
24 aylı kcihaz bedeli toplamda 1656 tl yapıyor.

tarife ise şöyle vodafone ve sabit hatlar sınırsız, 2000dk heryöne, 2000sms heryöne, 2gb net

koşullar ise en az 8 aydır düzenli faturası ödenmiş faturalı hat sahibi olunması gerekiyor.
(son 5 fatura tutarınında 250 üstü olası şartıyla)

bilgilendirmeniz için teşekkürler fakat bin sms bin dakika 4 gb internet yeterde artar bile sms olayı whatsapp uzerınden oluyor zaten buda avantaj 4 gb ınternette azbuz degil :)
@byunker bahsettiginiz gibi oluyor çok teşekkürler pazartesi itibari ile yeni hat alacağım herşey dahil bin sms her yone bin dakika her yone 4 gb internet 55 tl gayet uygun
nasipse hattım açıldıktan sonrada cihazı almaya gideceğim bayilerde ekran filmini kendileri yapıyormu ben alıp onlara versem? yardımcı olurlarmı ben yaptıgım taktirde boloncuk oluyor :)
özel bi koruma alacağm wrapsoll markalı

Size tavsiyem Vodafone Red mini tarifesinide bi değerlendirip düşünün.. daha ekonomik çünkü..