Tekken 6'ya Hazırlanın

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Kazuya Mishima, Jin Kazama ve diğerleri çok daha görkemli ve tehlikeli bir turnuva için geri dönüyor. Yayınlanan ilk video burada.

Üç boyutlu dövüş oyunları arasındaki yeri tartışılmaz olan Tekken serisinin en yeni oyunu, şimdilik sadece Japon arcade makinelerinde oynanabilse de, Namco Bandai Games uygun gördüğünde PlayStation 3 kullanıcılarını da ringe çıkaracak. Tekken 6'ya iki yeni karakter ve yeni mekanlar ekleyen Bloodline Rebellion adlı güncelleme de PS3 sahiplerinin toplam 43 dövüşçü içerisinden seçim yapmasına olanak tanıyacak. Zincirin son halkası Tekken 6: Bloodline Rebellion için yayınlanan video, yeni karakterleri ve ilk defa kullanılacak olan ekipmanları tanıtıyor:

[SDNTV]2008_09_20_tekken_6.mp4[/SDNTV]

:: Tekken serisinde favori karakteriniz kim?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
paul adamım benim :)

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Atari salonlarında oynarken o zamanlar tabii Tekken daha :D 6'sı falan yok :D Bitirmek için uğraşırken adamın biri gelir ve Paul yada Law'ı seçer. Paul'un meşhur komboları ve Law'ın havada attığı iki tekmeyi yapar durur. Sende artık Jin yada Jack ile bunları yenecem de dur :D

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Ben her zaman Kazuya'yı sevmişimdir :)

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
abi paul jin hiç fark etmez hepsiyle yüzlerce defa oyunu bitirdim :D keşke pc için çıksa ya :(

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Benim en has adamlarım asuka break christina ha bide feng

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
canım çekti ya açıp bi pc versiyonunu bitireyim bikaç kez :D adam dövmemekten stress oluyodum bi ara bağımlılık yapmıştı :D netten buldum tekken 4 ü ama büyük yaw inmesini bekleyemem..

baranek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
king :) de super bence tabi konboları yapabilirseniz :) ben cok zevk alırdım ..
king yakaldımı bitti:)

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Oldukça iyi görünüyor! Özellikle sağlam bir sinema sisteminde neler yapar kimbilir...