Soru Tedarikçiyi nasıl bulacağım?

Bu konuyu okuyanlar

ugurerginyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Öğrenciyim öğrenciyken kendi harçlığımı çıkartmak için birşeyler yapmak istiyorum başarılı olursam zaten okuldan sonra işi ilerletirim. E-ticaret yapmak istiyorum instagram dolap Gardrops gibi sitelerden başlarım diye düşünüyorum. Ticaret konusunda biraz benim 25 30 sene gibi de babamın bir deneyimi var. Ama ikimizin bilmediği birşey var biz bu tedarikçileri nasıl bulacağız. Çoğu kişi outlet pazarları ve İstanbul’da Merter gibi yerleri önerdiler sizin önerebileceğiniz şeyler varmı?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Öğrenciyim öğrenciyken kendi harçlığımı çıkartmak için birşeyler yapmak istiyorum başarılı olursam zaten okuldan sonra işi ilerletirim. E-ticaret yapmak istiyorum instagram dolap Gardrops gibi sitelerden başlarım diye düşünüyorum. Ticaret konusunda biraz benim 25 30 sene gibi de babamın bir deneyimi var. Ama ikimizin bilmediği birşey var biz bu tedarikçileri nasıl bulacağız. Çoğu kişi outlet pazarları ve İstanbul’da Merter gibi yerleri önerdiler sizin önerebileceğiniz şeyler varmı?
Ne satmak istediğin çok önemli bir soru ? Merter ve outlet pazar örneğini verdiğine göre giyim üzerine bir şey düşündüğünü varsayarsak Taksim'de pasajları dolaşırsan işine yarar ürünler çıkıyor.

Eminönü genelde ilk akla geliyor İstanbul'da oturanada ama ben gittiğimde fiyatları pahalıydı. Sirkeci tarafına doğru parfüm ve gözlük satıcıları bulunuyor. Tahtakale'de ise bir çok elektronik ürüne ulaşabiliyorsun ucuz fiyattan. Sermayen önemli Eminönü pazarında herkes perakende ürün satmıyor.

Son mesajlar