Tecno Camon 20s pro

Bu konuyu okuyanlar

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Tecno Camon 20s pro nasıl telefon?

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Gündelik kullanım için mi oyun için mi soruyorsunuz?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
527
Gündelik kullanım için mi oyun için mi soruyorsunuz?

Oyun cart curt olmasa alınır mı telefon ? Annemin telefona ihtiyacı var fakat bizi yormayacak ve uzun süre kullanacağı telefon almam lazım. Şu anda hala Samsung J5 yada J6 kullanıyor. Iphone 6s ile aynı zamanda almıştık artık baya ağırlaştı telefonu fakat Samsung'a da çok alıştım başka telefon istemiyorum diyor. Ne yapacağım bilemedim bende

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Oyun cart curt olmasa alınır mı telefon ? Annemin telefona ihtiyacı var fakat bizi yormayacak ve uzun süre kullanacağı telefon almam lazım. Şu anda hala Samsung J5 yada J6 kullanıyor. Iphone 6s ile aynı zamanda almıştık artık baya ağırlaştı telefonu fakat Samsung'a da çok alıştım başka telefon istemiyorum diyor. Ne yapacağım bilemedim bende
Oyun için alınabilir ancak gündelik kullanım için gereksiz ve alınmasını önermem parçalarını bulmak zor olmakla birlikte neredeyse telefonla aynı fiyatta... Anneniz için j8 Plus alabilirsiniz hem aynı model hemde uzun bir süre daha işini görebilir.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Oyun için alınabilir ancak gündelik kullanım için gereksiz ve alınmasını önermem parçalarını bulmak zor olmakla birlikte neredeyse telefonla aynı fiyatta... Anneniz için j8 Plus alabilirsiniz hem aynı model hemde uzun bir süre daha işini görebilir.
SD450 mi uzun süre işini görecek???

Anneniz için A24-34 öneririm hocam.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
SD450 mi uzun süre işini görecek???

Anneniz için A24-34 öneririm hocam.
J5 kullandığından dolayı alıştım deyip başka telefona geçmek istemiyormuş. En uygun telefon j8 plustur. J serisi sağlamdır en az 2-3 sene rahatlıkla kullanabilir. Ve j8 plus'a geçişte fazla bir sorun yaşamaz.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
J5 kullandığından dolayı alıştım deyip başka telefona geçmek istemiyormuş. En uygun telefon j8 plustur. J serisi sağlamdır en az 2-3 sene rahatlıkla kullanabilir. Ve j8 plus'a geçişte fazla bir sorun yaşamaz.
Hocam sağlamdır da bahsettiğim konu sağlamlık değil. Evet, J5 kullanıyor olabilir. Ama almışken eli yüzü düzgün cihaz almak varken neden J8+ alsın ki? Bir kere alsın düzgün alsın.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
Gündelik kullanım
Özellikleri iyi ancak kaliteli değil ve uzun ömürlü değil(2seneden fazlayı göremezsin). En ufak bir parçasını bile bulmak çok zor bulunsa bile sadece istanbulda bulunabilir. En basitinden telefon sarj almazsa bordu değişmesi gerekecek ancak bulanamayacak ve kullanamayacaksınız. Fiyat/Performans olarak Redmi/Oppo markalarını öneririrm.

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Özellikleri iyi ancak kaliteli değil ve uzun ömürlü değil(2seneden fazlayı göremezsin). En ufak bir parçasını bile bulmak çok zor bulunsa bile sadece istanbulda bulunabilir. En basitinden telefon sarj almazsa bordu değişmesi gerekecek ancak bulanamayacak ve kullanamayacaksınız. Fiyat/Performans olarak Redmi/Oppo markalarını öneririrm.
14K'ya Alınabilecek F/P Telefonlar Hangileridir

Negan2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikinci el Samsung note 9 al daha iyi. Bu cihazları tavsiye etmem kasmaktan başka işe yaramazlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

14K'ya Alınabilecek F/P Telefonlar Hangileridir