Technopat'tan nefret ediyorum. Üyeliği nasıl sildiriyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Bunların veri sorumlusu kim ola ki? Gizliliğimizi koruyalım derken ev adresimize kadar veriyoruz. Hadi hayırlısı bakalım.
Bunların KVKK aydınlatma metni bile yok gerçi. Direkt kuruma şikayetle mi başlasak?
Veri sorumlusu veriyi alan kişi. Sitedeki rapor sisteminden kendi profilimi raporlayıp kanuni bir metin yazdım. KVKK madde 7 bent 2 kapsamında bütün verilerimin talebime rağmen silinmediği, şu anda da silinmemesi halinde ilgili kurumlara şikayette bulunacağımı söyledim direkt hesabı sildiler. En azından bu kullanıcı adıyla kayıtlı hesap yok diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekleme: bir mesajımdan profilimi buldum. Hesap silinmiş ama mesajlar duruyor. Hoş, kalsın da insanlaea bilgi verdiğim çok fazla mesaj var birileri faydalanır elbet.

Cakayim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Veri sorumlusu veriyi alan kişi. Sitedeki rapor sisteminden kendi profilimi raporlayıp kanuni bir metin yazdım. KVKK madde 7 bent 2 kapsamında bütün verilerimin talebime rağmen silinmediği, şu anda da silinmemesi halinde ilgili kurumlara şikayette bulunacağımı söyledim direkt hesabı sildiler. En azından bu kullanıcı adıyla kayıtlı hesap yok diyor

Ekleme: bir mesajımdan profilimi buldum. Hesap silinmiş ama mesajlar duruyor. Hoş, kalsın da insanlaea bilgi verdiğim çok fazla mesaj var birileri faydalanır elbet.
Peki bir üstteki mesajınızdaki gibi ev adresidir vs. gibi bilgileri verdiniz mi?

Bir de metni taslak halinde buraya veya bana atmanız mümkün mü? Kendi ismimi yazıp ben de göndersem?

Son düzenleme:

Despot Han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Peki, merak ettiğimden soruyorum. Neden her şeyini sildirmek istiyorsun ? Yapınca ne değişecek onu anlayamadım.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır.

Üyeliğin silinmesini istemek kadar anlamsız bir talep göremiyorum. Sen o kadar konu aç, yorum yap... Üyeler senden alıntı yapsın, onlarca kişi ile beğenileşin. Üyeliğin silinince bundan sadece sen etkilenmiş ol.. Öyle mi?

Öyle bir dünya yok. Anonim olmak istiyorsanız kullanıcı adını değiştirir, kişisel bilgilerini silersiniz. Kimse x forumda sizi arayıp bu kimmiş yahu diye aramaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...