Technopat Sosyal’in Durumu?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
@Froseth Senin rekorunun geçmeye çalışıyorum.

@VECTORRR senin kabile ile tartışıyorum.

Amd pişmanlıktır diye konu açılır ve gereksiz bir kaos ortamı vardır BEN.

Screenshot_20200218-143059~2.png

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
O site 5 para etmez ben bunu yanlı olarak söylemiyorum fakat senin yapmış olduğun en ufacık bir imla hatasına banlıyor ve bazen adamlar küfür etmiş oluyor hiçbir şey olmuyor. Yani tamamen orda moderatörlerin görmesi üzerine buda saçma. Ya düşünce özgürlüğü denen birşey var ki bu o kadar da abartılmayacak bir teknoloji forumu neyin kafasındasınız?
shiftdelete.net candır gerisi boş. Çoğunu denemiş biri olarak söylüyorum

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
O site 5 para etmez ben bunu yanlı olarak söylemiyorum fakat senin yapmış olduğun en ufacık bir imla hatasına banlıyor ve bazen adamlar küfür etmiş oluyor hiçbir şey olmuyor. Yani tamamen orda moderatörlerin görmesi üzerine buda saçma. Ya düşünce özgürlüğü denen birşey var ki bu o kadar da abartılmayacak bir teknoloji forumu neyin kafasındasınız?
İlk kez 1 gün üstü ban yiyorum.
Screenshot_20200218-153422~2.png

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
Zaten admin ve üyeler cahil kişiler. İmam neyse cemaatinden böyle tavırlar görmek normal. UEFI den bahsederler vs. Ama ne olduğunu bilmeden video ve yardım yaparlar.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
@Froseth Senin rekorunun geçmeye çalışıyorum.

@VECTORRR senin kabile ile tartışıyorum.

Amd pişmanlıktır diye konu açılır ve gereksiz bir kaos ortamı vardır BEN.

Ekli dosyayı görüntüle 87981
Öncelikle bir şey söyleyecem benim kabile ne alaka?

ayrıca milletin seni kaale almamasının sebebi yazdıklarından dolayı olabilir yani donanım muhabbetine girmesin de öncelikle 3600 işlemciye sıvı soğutma????? ve yüksek anakart da kullanıyordun rog strix b450 kullanıyordun ama bunlar 3600'e fazla değil mi sence? öncelikle 3600'e OC yapınca eline hiçbir şey geçmeyecek ve 2K 144hz de kaç fps alıyordun PUBG'de bilmiyorum ama technopattaki AMD pişamnlıktır diyenlerin genelde %90'ı GPU'dan şikayetçi fark ettin mi? (NOT: konuda yazılanlara göre cevap verdim donanım muhabbeti diye sayamyınız lütfen modlar tşk) intel ya da nvidia fanboyluğundan filan söylemiyorum ama diğerleriyle eşit şartlarda kullanmıyorsun senin herşeyin nerdeyse daha üst sayılır ve rx 5000 serisinde hata filan var mıdır bilmiyorum ama oradaki herkes GENELLİKLE kendi yaşadıkları problemleri yazıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten admin ve üyeler cahil kişiler. İmam neyse cemaatinden böyle tavırlar görmek normal. UEFI den bahsederler vs. Ama ne olduğunu bilmeden video ve yardım yaparlar.
Bilgili kişiler de var ama mesela asım demir ya da dogant diye bir mod da var bir aralar mod olmuştu.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734

ayrıca milletin seni kaale almamasının sebebi yazdıklarından dolayı olabilir yani donanım muhabbetine girmesin de öncelikle 3600 işlemciye sıvı soğutma????? ve yüksek anakart da kullanıyordun rog strix b450 kullanıyordun ama bunlar 3600'e fazla değil mi sence? öncelikle 3600'e OC yapınca eline hiçbir şey geçmeyecek ve 2K 144hz de kaç fps alıyordun PUBG'de bilmiyorum ama technopattaki AMD pişamnlıktır diyenlerin genelde %90'ı GPU'dan şikayetçi fark ettin mi? (NOT: konuda yazılanlara göre cevap verdim donanım muhabbeti diye sayamyınız lütfen modlar tşk) intel ya da nvidia fanboyluğundan filan söylemiyorum ama diğerleriyle eşit şartlarda kullanmıyorsun senin herşeyin nerdeyse daha üst sayılır ve rx 5000 serisinde hata filan var mıdır bilmiyorum ama oradaki herkes GENELLİKLE kendi yaşadıkları problemleri yazıyorlar.

Bilgili kişiler de var ama mesela asım demir ya da dogant diye bir mod da var bir aralar mod olmuştu.
Doğru. Benim Sapphire RX570 4GB Pulse'un oyunda iken arka plaket çok ışırı ısınıyor ve bu sebeple de bazen BSOD hatası da alıyorum. Bu yüzden Zero RPM'i mecbur devre dışı bırakmak zorunda kaldım ama performansı güzel ve tatmin edici. ?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
ha bu arada cevap yazdığın konunun başlarını da okumanı öneririm. ( fanlıktan filan değil)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465

Zırf düzgün şekilde cevap yazabilmek için boş zaman bekledim şimdi. Sıvı soğutma işini çok kez söyledim i5 7500 için almıştım çünkü oyunda %80 %90 kullanılıyor ve ısıya neden oluyordu ve blok soğutmanın görüntüsü kötü olduğu için sıvı soğutmaya geçtim. Evet Asus b450f kullanıyordum ama sen gidelden çok şey değişti MSI b450 tomahawk max kullanıyorum şuan. Zaten 3600 overclok olmayan bir işlemci 4.3ghz yapan profesyonel sayılıyor onun için overclok değil undervolt yaptım uzun ömürlülük için. Rx5700xt max 1905mhz'de ortalama 150fps alıyorum en düşük 120 yüksek 200 diyebiliriz. Ve Technopat'da aktif şekilde takılıyorum sadece gereken yerlerde cevap veriyordum ve çoğu sorun ya dönüştürücü kullananlar ya driver nedir bilmeyip eskisini çıkarıp yenisi takanlar ile geçiyor konular hiç donanım sorunlu kart görmedim daha. Ve o yazıyı ben konu sahibine değil direk ortaya koydum anlayan anladı zaten.

Doğru. Benim Sapphire RX570 4GB Pulse'un oyunda iken arka plaket çok ışırı ısınıyor ve bu sebeple de bazen BSOD hatası da alıyorum. Bu yüzden Zero RPM'i mecbur devre dışı bırakmak zorunda kaldım ama performansı güzel ve tatmin edici. ?
570'ler biraz fazladan güç çekiyordu sağlam bir kasan yoksa da ekran kartı ısıdan gidebilir ama mavi ekran vermesi çok mantıklı gelmedi.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
konuyu başından sonuna kadar okumadın mı? biri 240mm sıvı soğutma ile deneyip test atmış bir de sanki marifetmiş gibi de söylüyor orada ?‍♂️
böyle işlemciler için sıvı soğutma ne alaka ki? 3700x'e bile önerilmiyorken. NOT:::: konu donanıma dönüyormuş gibi ve günün sonunda banlanmak istemiyorum ama son kez söyleyecem konuyu baştan okumayı deneyin ve karşıdaki kişi sanki bir halt bilmiyormuş gibi sanki herkes cahil bir siz bilgesiniz gibi konuşuyorsunuz ,bu konu biraz şansa da bağlı malesef
bu arada burada da aynı şeyleri söylemişler konuyu tam anlamadan sadece sorun sizde yok(en azından siz öyle diyorsunuz) diye ama başkaları sorun var diyor diye karşı taraf bilgisayarın B'sinden bile anlamıyor mu? AMD'yi kötülemek için söylemiyorum bu arada konu ile alakalı konuşuyorum mesela sana, atılan mesajlardan bir örnek vereyim biri AMD kart kullanıp sorun yaşayıp değiştirip nvidia kart kullanıp sorunu düzeldiğini yazmış yanlış sürücü AMD'ye kurulabiliyorsa nvidiaya kurulamıyor mu yani pc'nin b sinden anlamayalar neden intel/nvidia da sorun yaşamıyor ki?

NOT: bu arada tekrar söylüyorum fanboyluktan filan değil ya da konuda donanım konuşmak için filan da değil sadece olan biteni yazdım konu ile alaklı yani technopat ile, neyse birşey söylemek istersen özelden yaz buradan olmaz.

Bu arada cevaplanan iletilerden bazı şeyler okudum da intele *****uzu indirin de ne demek?

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
570'ler biraz fazladan güç çekiyordu sağlam bir kasan yoksa da ekran kartı ısıdan gidebilir ama mavi ekran vermesi çok mantıklı gelmedi.

Şu anda sıkıntı yok, her şeyi normal. Zero RPM'i devre dışı bıraktıktan sonra sıkıntı yoktu. Bildiğin bellekler sanki çok fazla ısınıyor gibiydi. Bu da büyük ihtimalle Sapphire GPU'ların kronik problemi ya da sürücüden kaynaklı olabilir.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
1DK ya benim bu kadar şey yazmamam lazımdı şimdi banlanmak ya da donanım bölümü yasağı filan yemek istemiyorum cidden bir şey soracaksan özelden sorabilir misin? ilk başta etiketlediğin için cevap verdim.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
1DK ya benim bu kadar şey yazmamam lazımdı şimdi banlanmak ya da donanım bölümü yasağı filan yemek istemiyorum cidden bir şey soracaksan özelden sorabilir misin? ilk başta etiketlediğin için cevap verdim.
Kim?

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Ya araba tavsiye başlığı açtım babam için bir tane kendini birşey zanneden (ana avrat yazmamak için zor tutuyorum)yazdiği şey de şu (hahhaa trafige yeni bir an*ut geliyor desene dedi) açtım ağzımı yumdum gözümü. Bu insanlar niye technopat sosyalde toplanmislar anlamadım. Perma ban yedim

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Ya araba tavsiye başlığı açtım babam için bir tane kendini birşey zanneden (ana avrat yazmamak için zor tutuyorum)yazdiği şey de şu (hahhaa trafige yeni bir an*ut geliyor desene dedi) açtım ağzımı yumdum gözümü. Bu insanlar niye technopat sosyalde toplanmislar anlamadım. Perma ban yedim
Üyeleri ve modları cidden adamı delirtiyor. 30.000₺ araba önerisi konusunu siz mi açtınız?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
Bunu yazan kişi ceza aldı mı peki?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,894
Bu arada bir şey merak ettim yani cidden bir insan neden böyle bir şey yazar ki? ?? şuan sizin yerinizde olsam aynısını ben de yapardım neydense sinir geldi bana :D

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Bu arada bir şey merak ettim yani cidden bir insan neden böyle bir şey yazar ki? ?? şuan sizin yerinizde olsam aynısını ben de yapardım neydense sinir geldi bana :D
Orada herkes öyle :D Onu yazan ceza almaz ama noktalama işaretlerinden sonra boşluk koymazsan, kısaltmaları büyük harfle yazmazsan ceza yersin :D

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Günlük hayatta en ufak şeye parlayan bir insanım mesajı gördükten sonra düşün beni ??

Orada herkes öyle :D Onu yazan ceza almaz ama noktalama işaretlerinden sonra boşluk koymazsan, kısaltmaları büyük harfle yazmazsan ceza yersin :D
Aynen öyle

Yazdığım küfürden sonra karşımda bunları desen bol x li şeyler yapardım sana demiş bir de

Son düzenleme:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
İşte benim kavganın ekran görüntüleri: :D ?
Ekran Görüntüsü (171).png

Benim yaptığım kavgalar buna eşit olurdu her halde ???:

Reaksiyon puanı
441
İşte benim kavganın ekran görüntüleri: :D ?
Ekli dosyayı görüntüle 88057

Benim yaptığım kavgalar buna eşit olurdu her halde ???:

?

Benimki 2021’e kadar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...