Technopat Sosyal'de yardım konusu açtım 50 dakika banlandım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Merhaba arkadaşlar bugün bir konuda yardıma ihtiyacım vardı. Sorunun çözümünü yazıp bilgisayarımın masaüstünden bu konu açtığımız yerdeki beyaz yere sürükleyerek resim koydum. Daha sonra ön izle yaparak resmin göründüğünü doğruladım. Konuyu oluşturduğumda resim görünmüyordu. Bende o sıra konu onay alırken hızlıresim sitesinde upload edip bb code olarak yapıştırıp düzenledim. Bu sefer resim görünüyordu fakat bana bir bildirim geldi bildirimde resim koymadığım için konu açmama cezası almıştım. Kimseyi kötülemek istemiyorum ama bu kadar da olmaz. En azından uyarırsın düzeltirdik.

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
Bir de Mikail diye biri var adam uyarı verebilmek için elinden geleni yapıyor.

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Sosyal'in disiplini böyle yapacak bir şey yok dilerseniz konuyu buraya açın biz yardımcı olmaya çalışalım.

Burada açtım hocam sağolun yardımcı olanlar var. Umarım bu eleştrileri dikkate alarak kendilerini daha da geliştirirler.

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Sosyal çok disiplinli bir yer. Kuralları da buna göre onaylayarak kayıt oluyorsun zaten. Ban yedim diye farklı bir platformda konu açmanın bir mantığı yok.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Merhaba arkadaşlar bugün bir konuda yardıma ihtiyacım vardı. Sorunun çözümünü yazıp bilgisayarımın masaüstünden bu konu açtığımız yerdeki beyaz yere sürükleyerek resim koydum. Daha sonra ön izle yaparak resmin göründüğünü doğruladım. Konuyu oluşturduğumda resim görünmüyordu. Bende o sıra konu onay alırken hızlıresim sitesinde upload edip bb code olarak yapıştırıp düzenledim. Bu sefer resim görünüyordu fakat bana bir bildirim geldi bildirimde resim koymadığım için konu açmama cezası almıştım. Kimseyi kötülemek istemiyorum ama bu kadar da olmaz. En azından uyarırsın düzeltirdik.
Forum kurallarında hızlıresim vs servisler yasak yazıyordu.

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Sosyal çok disiplinli bir yer. Kuralları da buna göre onaylayarak kayıt oluyorsun zaten. Ban yedim diye farklı bir platformda konu açmanın bir mantığı yok.

Doğru hocam haklısınız zaten her forumda genel olarak dikkatli bir kullanıcı olmaya çalışıyorum. Fakat sizinde mesajımı okuduğunuz gibi bu ufak problemden dolayı yardımdan mahrum kalmak insanı üzüyor. Sadece eleştirimi paylaşarak insanların kendilerini daha da bilgilenmesini ve geliştirmesini sağlıyorum.

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Forum kurallarında hızlıresim vs servisler yasak yazıyordu.

Merhaba hocam mesajımda belirttiğim gibi resmi koydum önizledim görünüyordu. Konuyu oluşturduğumda görünmeyince upload edip bb code yapıştırdım.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Resim koymadın diye neden ban yedin ki? Gerçekten değişikmiş. Hiç forumlarına girmedim girdiğim tek forum dh ve burası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...