Technopat kullananlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Arkadaşlar technopatta 100 mesajdan fazla mesajı olan varsa bana Özelden ulaşabilir mi?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Plan ne? Açık konuşta bilelim. Var benimki Kaç yıl oldu girmeyeli ama özelden cevap vermiyecem.
Burada yaz sorunun ne?

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,298
Ben technopatta 2. elden bişey alcam ama baya bi banım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayır 2. elden bişey alcam sen daha bana özelden bile yazmadın
Aranızda olan alakalı bir kişi olmak istemiyorum. Ben yokum. :( Sorun çıkar filan ortada kaynarım.
Komşulukta yaşayan arkadaşlarınızdan yardım isteseniz size daha uygun olur.

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
Adamların minimum 100 mesaj istemesinin sebebi güvenilirliği sağlamak. Siz ne hakla bu önlemlerin önüne geçmeye çalışırsınız?

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Adamların minimum 100 mesaj istemesinin sebebi güvenilirliği sağlamak. Siz ne hakla bu önlemlerin önüne geçmeye çalışırsınız?
Benim 400 mesajım var fakat uzun bir süre banlıyım ve işlemci bana acil alzım

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
"Nefret Ettiğiniz Siteler" bölümünde -neredeyse her gün- Technopat Sosyal konularına en az bir mesajın gönderildiği bu forumda söz konusu site ile ilişiği olan kullanıcıları aramak da trajikomik bir durum.

Yapmaya çalıştığın şey etik değil bir kere.

Üstelik ikinci el alışverişte herhangi bir sorun çıktığında, hesabını kullanacağın kişiyi de sorumluluk altına alırsın. "İlanlar ve İkinci El Alışverişlerde Önemli Noktalar" başlığında bak ne diyor:

"...Kullanıcı sözleşmesi gereği maddi ya da hukuki bir sorumluluğumuz yok, tuttuğumuz kayıtları yasal olarak gerekli olduğunda paylaşıyoruz." Bkz.

Hangi forum olursa olsun, hiçbir forumun bu gibi şeylere aracı olmaması gerekir.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Benim de üyeliğim var açıkçası o zaman Ban yemeseydin ne idiğü belirsiz şeylere yada kişilere gönüllü bir şekli geçtim para bile versen üstte yine vermem.

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
"Nefret Ettiğiniz Siteler" bölümünde -neredeyse her gün- Technopat Sosyal konularına en az bir mesajın gönderildiği bu forumda söz konusu site ile ilişiği olan kullanıcıları aramak da trajikomik bir durum.

Yapmaya çalıştığın şey etik değil bir kere.

Üstelik ikinci el alışverişte herhangi bir sorun çıktığında, hesabını kullanacağın kişiyi de sorumluluk altına alırsın. "İlanlar ve İkinci El Alışverişlerde Önemli Noktalar" başlığında bak ne diyor:

"...Kullanıcı sözleşmesi gereği maddi ya da hukuki bir sorumluluğumuz yok, tuttuğumuz kayıtları yasal olarak gerekli olduğunda paylaşıyoruz." Bkz.

Hangi forum olursa olsun, hiçbir forumun bu gibi şeylere aracı olmaması gerekir.
Ben kişiye ilk parayı atıcam oda yollayacak.

Barthélemy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Technopat lafını duyduğum anda tüylerim diken diken oluyor. Shiftdelete candır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...