Tecavüz pazarlayarak 'izlenme yakalamak'!

Bu konuyu okuyanlar

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ensest pazarlaması bitti yerine tecavüz pazarlaması başladı! Bunun adı "dizi" ve bunları yapıp satanlar kazandıklarını koyacak yer bulamıyorlar! Sizin çocuğunuza zarar mı veriyorlar; ne önemi var, cepleri doluyor ya önemli olan bu değil mi!

Sevgili dostlar, bu ülkede "serbest girişim-fikir özgürlüğü" adı altında psikolojik-sosyal dokumuzun zedelenmesine rağmen birçok adım atılıyor ve "ne zaman olmaz" dense "sansür" şarkısı eşliğinde gölgeleme yapılıyor... Dünyanın hiçbir ülkesinde "çocukların-yetişkinlerin bilinç-bilinçaltı dinamiklerine" zarar verecek hiçbir "girişime" izin verilmez ve bunlar "özgürlük" kapağı altında gölgelenmez! Bu ancak Türkiye'de olur ve eşi-çocuğu ağzında yemeği "tecavüzü-ensest sapkınlığını" seyreden babalar da çaresiz kalır...

Sonuç: Türkiye "dizi" adı altında atılan tohumlara mutlaka "dur" demeli! Herkesin girişim özgürlüğü, dizi yapma serbestisi var ama bu "kavramlar" toplumu mahvedecek şekilde asla kullanılamaz! Türk halkının bilincini-bilinçaltını korumak zorunda olan, sağlıklı toplum-sağlıklı birey dinamiklerini yaratmak zorunda olanlar daha doğrusu bunu "yapabilecek" makamda oturanlar "acilen" bir şeyler yapmalılar...

Yiğit Bulut

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
lütfen ama ya kumanda elimizde değilmi izlemeyiz olur biter !!!

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Sevgili dostlar, bu ülkede "serbest girişim-fikir özgürlüğü" adı altında psikolojik-sosyal dokumuzun zedelenmesine rağmen birçok adım atılıyor

Bunu keşke her alanda söyleseniz. İşinize geldiği gibi konuşmaya devam edin. Dün beğendiğinize bugün pis diyorsunuz ya da tam tersi oluyor.

CbIHTON

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birde bu Yiğit Bulutu beğenmez Orağ Eğin isimli delikanlı !

demirelemin

Asistan
Reaksiyon puanı
3
10 puan, farklı medya organlarndan böyle aykırı sesler duymak güzel.

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Ben o dizide tecavüz sahnesinin olmasına değil, bu kadar abartılmasına karşıyım. Açıkçası izlerken de normal olarak başka kanala geçtim. Eğer insanlara bu seçme yetisini kazandırırsanız adam onu izleyip kafayı yemez. Ama bizim millet kendi kendini idare etme yeteneğinden yoksun (bırakılmış) bu yüzden illa ki yasaklanacak da insanlar izlemeyecek. Tüküreyim halimize. :D :D

Son mesajlar