Team Fortress 2

Team Fortress 2 De Bağlantı Kesildi Hatası Alıyorum Bide Vac Hatacı Alıyorum Lutfen yardım Edin

• Kullanılan toplam oy
    2

Hozmo

Üyecik
Resimler Bunlar

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    857.7 KB · Görüntüleme: 154
  • Adsız (2).png
    Adsız (2).png
    834.5 KB · Görüntüleme: 149

Hozmo

Üyecik
10 15 dakka oynuom bağlantı kesildi hatası veriyo tekrar bir servere girdiğimde vac hatası :( :( :( eskiden bilgisayarım win 7 diydi Oyun Çalışıyodu simdi win 8.1 pro ondanmı kaynaklanıo

Alecont

Profesör
Windows 10'a temiz kurulum yap oyunu tekrar yükle. Windows 10 ISO bu linkten indirebilirsin. Bence sen linkteki her şeyi uygulamadın sorunun çözülmesi lazımdı. Eğer uyguladıysan ve doğru uyguladığından eminsen linkten Windows 10 u indirip temiz kurulum yap.

Hozmo

Üyecik
anladım ben buhatayı çözemicem of bıktım kaç haftadır arıyorum cevabını yok malesef ;((((( :( :( :( :( :( : :) :):):):):)

Alecont

Profesör
Merhaba, Windows 10 Microsoft'un en gelişmiş ve en güncel işletim sistemidir. 7 ve 8'e göre sistemi daha az yorar. Beğenmediğiniz şey nedir acaba?

scorpion

Rektör
Yasaklı
Steam forumuna konu acmayi denediniz mi? Orada daha cabuk sonuca ulasirsiniz diye düsünüyorum.

Hozmo

Üyecik
sen bu videoyu nerden buldun team fortress 2 için veya vac için olduğuna eminmisin bende iki hata veriyo biri vac öbürü bağlantı kesildi hatası

scorpion

Rektör
Yasaklı
Bu sadece tf2'ye özel bir durum degil. TF2'de bu hatayi aliyorsan muhtemelen baska bir oyunda da (mesela cs go) bu hatayi alacaksin. Vac sistemini bloke eden veya programla cakisan bir sey oldugu kesin.