Soru Tavsiye verir misiniz

Bu konuyu okuyanlar

nihat_nlbnt68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Üniversite öğrencisiyim ve bir notebook ihtiyacım var. Aklımda Huawei Matebook D16 vardı (hâlâ var) fakat bugün bir mağazayı ziyaret ettim ve ekran parlaklığının yeterli olmayacağını düşündüm. Sadece bu değil ayriyeten bu paraya harici ekran kartı olan daha iyi bi model alabilir miyim diye de düşündüm. Çok bilgim yok bu konular hakkında o yüzden sizden yardım almak istiyorum. Kısaca neye ihtiyacım olduğu açıklayım; çok oyun sever bir insan değilim ama kırk yılın başı arkadaşlarla girdiğim basit oyunları kaldırsın, öğretmenlik okuyorum o yüzden office uygulamaları bazen de photoshop uygulamaları kullanıyorum.

Bütçe 10k-20k

Şimdiden teşekkürler<3

Sorsavuş

Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır.
Reaksiyon puanı
46
Oyunlara örnek verebilir misiniz? Ona göre tavsiye verelim.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,962

! Tella

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Önerim Huawei Matebook D15 notebook üzerine olacaktır. Bu model, Intel Core i5-10210U işlemci, 8 GB RAM ve 512 GB SSD depolama alanına sahip olan 15.6 inç FHD ekran ile donatılmıştır. Ek olarak, Nvidia GeForce MX250 ekran kartı ile desteklenen bu model, arka plan görevleri yürütmek için yeterli performansa sahiptir. Ayrıca, bu modelin bataryası 8 saat sürebilmektedir. Bu notebook, 10k-20k TL arasında bir fiyattır. Kısaca, aradığınız notebook için Huawei Matebook D15 ideal bir seçenek olabilir.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,962
Önerim Huawei Matebook D15 notebook üzerine olacaktır. Bu model, Intel Core i5-10210U işlemci, 8 GB RAM ve 512 GB SSD depolama alanına sahip olan 15.6 inç FHD ekran ile donatılmıştır. Ek olarak, Nvidia GeForce MX250 ekran kartı ile desteklenen bu model, arka plan görevleri yürütmek için yeterli performansa sahiptir. Ayrıca, bu modelin bataryası 8 saat sürebilmektedir. Bu notebook, 10k-20k TL arasında bir fiyattır. Kısaca, aradığınız notebook için Huawei Matebook D15 ideal bir seçenek olabilir.
Oyun da oynamak istiyor, o laptop ile oyun falan oynanmaz.

nihat_nlbnt68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerim Huawei Matebook D15 notebook üzerine olacaktır. Bu model, Intel Core i5-10210U işlemci, 8 GB RAM ve 512 GB SSD depolama alanına sahip olan 15.6 inç FHD ekran ile donatılmıştır. Ek olarak, Nvidia GeForce MX250 ekran kartı ile desteklenen bu model, arka plan görevleri yürütmek için yeterli performansa sahiptir. Ayrıca, bu modelin bataryası 8 saat sürebilmektedir. Bu notebook, 10k-20k TL arasında bir fiyattır. Kısaca, aradığınız notebook için Huawei Matebook D15 ideal bir seçenek olabil

d15 ve d16 arasında ne gibi fark var ve siz hangisini tercih ederdiniz peki

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Yalniz D16 o fiyat bandindaki en iyi ekrana sahip cihazlardan birisi onu begenmediyseniz diger cihazlari ozellikle de gaming olanlari hic begenmezsiniz. 300 nit standart parlakligi var normal sartlarda yeterli bir parlaklik.

emre22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle merhaba arkadaşlar,
Üniversite öğrencisiyim ve bir notebook ihtiyacım var. Aklımda Huawei Matebook D16 vardı (hâlâ var) fakat bugün bir mağazayı ziyaret ettim ve ekran parlaklığının yeterli olmayacağını düşündüm. Sadece bu değil ayriyeten bu paraya harici ekran kartı olan daha iyi bi model alabilir miyim diye de düşündüm. Çok bilgim yok bu konular hakkında o yüzden sizden yardım almak istiyorum. Kısaca neye ihtiyacım olduğu açıklayım; çok oyun sever bir insan değilim ama kırk yılın başı arkadaşlarla girdiğim basit oyunları kaldırsın, öğretmenlik okuyorum o yüzden office uygulamaları bazen de photoshop uygulamaları kullanıyorum.

Bütçe 10k-20k

Şimdiden teşekkürler<3

+ 8 gb ram 500 tl civarı guzel olur bence