Tavsiye üzerine Limango Online Mağaza alışveriş Sitesinden Ürün Aldım Fakat Şüpheliym

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar Limango'dan bir Polo Ürün Aldım Tshirt Kampanyalı Fiyatı 20 Lira gibi bir şey Fakat Bir arkadaş Orjinal poloları ucuza alamayacağımı ve Replika Ürün yani Sahte Taklit Ürün Olduğunu Söyledi. bunun üzerine bir şüpheye düştüm limango gibi bir alış veriş Devi olan internet mağazacılığı Sahte TAklıt ürün satması Sizce Mantıklımı Bilginiz varmıdır :)

blauzahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ürünü aldığınızda beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz..

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ürünü aldığınızda beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz..
aynısı fakat ben hiç anlamam taklit üründen falan orjinal mi değil mi nasıl anlayacağım bilmiyorum limango böyle bir sahte ürün satışı yapar mı bilmiyorum trendyol sahte ürün satmıştı bi ara tereddütteyim

blauzahn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Polo mağzaları indirime girdiğinde oluyor bazen, yakınınızda bir mağza varsa gidip bir dolaşın fiyatları gözden geçirin. Birde ürün geldiğinde götürüp mağzadan teyit alabilirsiniz.

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Polo mağzaları indirime girdiğinde oluyor bazen, yakınınızda bir mağza varsa gidip bir dolaşın fiyatları gözden geçirin. Birde ürün geldiğinde götürüp mağzadan teyit alabilirsiniz.
anladım peki teşekkürler fakat polo değil daha ucuz daha basit markaların mağazaları bile bize 30-40 km uzakta :)

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
çakma olma olasılığı yok denecek kadar az çünkü limango türklerin değil (çinlilerin hiç değil, almanlara ait) :p

WhiteSilverIp5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar Limango'dan bir Polo Ürün Aldım Tshirt Kampanyalı Fiyatı 20 Lira gibi bir şey Fakat Bir arkadaş Orjinal poloları ucuza alamayacağımı ve Replika Ürün yani Sahte Taklit Ürün Olduğunu Söyledi. bunun üzerine bir şüpheye düştüm limango gibi bir alış veriş Devi olan internet mağazacılığı Sahte TAklıt ürün satması Sizce Mantıklımı Bilginiz varmıdır :)
terettütsüz güle güle kullan :)